Busko

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-05-20 08:00 2019-05-20 14:30 6 Pacanów
  • ul. Beszowska
Pacanów 6
2019-05-20 08:00 2019-05-20 13:00 5 Zrecze Duże
Zrecze 3
2019-05-20 08:00 2019-05-20 14:00 6 Miechów
  • os. Osiedle Młodych
  • ul. Szpitalna 8-20, kiosk Ruch, Butik obok parking
  • ul. Powstańców 1863r. 26-32
Miechów Domki Szeregowe
2019-05-20 08:00 2019-05-20 14:30 6 Przybysławice
Przybysławice 12
2019-05-20 08:30 2019-05-20 11:30 3 Wolica
Wolica Stolarnia
2019-05-20 08:30 2019-05-20 10:30 2 Strzałków
Strzałków 1
2019-05-20 08:30 2019-05-20 14:30 6 Złota
Złota Wodociąg
2019-05-20 10:00 2019-05-20 13:00 3 Podlesie
Podlesie 3
2019-05-20 11:00 2019-05-20 14:00 3 Strzałków
Strzałków 3
2019-05-20 12:00 2019-05-20 14:00 2 Zbludowice
Zbludowice 5
2019-05-20 13:30 2019-05-20 16:30 3 Zrecze Małe
Zrecze 4
2019-05-21 08:00 2019-05-21 10:30 2 Gnojno
Gnojno Kaleby 1
2019-05-21 08:00 2019-05-21 14:30 6 Rataje Karskie
Rataje 7
2019-05-21 08:00 2019-05-21 12:00 4 Zrecze Duże
Zrecze 1
2019-05-21 08:00 2019-05-21 16:00 8 Miechów
  • ul. Henryka Sienkiewicza 32-44
  • ul. Podmiejska 1-21a, 2-4c
  • ul. Folusz 17
Miechów Drukarnia
2019-05-21 08:00 2019-05-21 14:30 6 Zagajów
  • od nr 1 do 58
Zagajów 1
2019-05-21 08:00 2019-05-21 14:30 6 Przybysławice
Przybysławice 13
2019-05-21 08:00 2019-05-21 10:00 2 Dobiesławice
Dobiesławice 3
2019-05-21 08:30 2019-05-21 14:30 6 Złota
Złota 1,5
2019-05-21 10:00 2019-05-21 15:00 5 Skotniki Duże
Skotniki Małe
Skotniki Małe, Skotniki Duże
2019-05-21 11:00 2019-05-21 13:30 2 Gnojno
Gnojno Kaleby 2
2019-05-21 12:30 2019-05-21 16:30 4 Zrecze Małe
Zrecze 5
2019-05-22 08:00 2019-05-22 14:30 6 Pożogi
Pożogi
2019-05-22 08:00 2019-05-22 14:30 6 Rataje Karskie
Rataje 8
2019-05-22 08:00 2019-05-22 13:00 5 Zrecze Małe
Zrecze 2
2019-05-22 08:00 2019-05-22 17:00 9 Skotniki Duże
Skotniki Duże
2019-05-22 08:00 2019-05-22 14:30 6 Umianowice
Umianowice 4
2019-05-22 08:00 2019-05-22 14:30 6 Kropidło
Kropidło Szkoła
2019-05-22 08:00 2019-05-22 14:30 6 Donosy
Donosy 1
2019-05-22 08:30 2019-05-22 14:30 6 Biskupice
Złota
Biskupice 1,2, Złota Piekarnia, Osiedle Barbara, Złota 6
2019-05-22 09:00 2019-05-22 14:00 5 Sędowice
Sędowice 1
2019-05-22 13:30 2019-05-22 16:30 3 Suchowola
Suchowola 2
2019-05-23 08:00 2019-05-23 13:00 5 Szczytniki
Szczytniki 2
2019-05-23 08:00 2019-05-23 10:00 2 Suchowola
Suchowola 1
2019-05-23 08:00 2019-05-23 17:00 9 Skotniki Małe
Skotniki Małe
2019-05-23 08:00 2019-05-23 14:30 6 Zagajów
  • od nr 68 do 90
Zagajów2
2019-05-23 08:00 2019-05-23 14:30 6 Kropidło
Kropidło 2
2019-05-23 08:30 2019-05-23 14:30 6 Żurawniki
Jurków
Zurawniki, Jurków 2
2019-05-23 09:00 2019-05-23 10:00 1 Skrzelczyce
Skrzelczyce 1,2,3,4,5,6,11, FART
2019-05-23 10:00 2019-05-23 13:00 3 Zakrzów
Zakrzów
2019-05-23 11:00 2019-05-23 13:00 2 Suchowola
Suchowola 3
2019-05-23 14:00 2019-05-23 16:00 2 Piotrkowice
Piotrkowice 2
2019-05-24 08:00 2019-05-24 14:30 6 Sufczyce
Sufczyce 3
2019-05-24 08:00 2019-05-24 16:00 8 Suchowola
Suchowola Kolonia
2019-05-24 08:00 2019-05-24 12:00 4 Bogucice Pierwsze
Bogucice 2 Zakościele
2019-05-24 08:00 2019-05-24 16:00 8 Miechów
  • ul. Folusz
  • ul. Janów Dolny
  • ul. Podzamcze
  • ul. Henryka Sienkiewicza
Miechów Targowica
2019-05-24 08:00 2019-05-24 14:00 6 Odonów
Odonów 2
Obwód nr 2
2019-05-24 08:00 2019-05-24 12:30 4 Kościejów
Kościejów 3
2019-05-24 08:30 2019-05-24 14:30 6 Jurków
Jurków 1,3
2019-05-24 10:00 2019-05-24 13:00 3 Zakrzów
Zakrzów
2019-05-24 12:00 2019-05-24 14:15 2 Zagajów
  • od nr 58 do 65, Szkoła
Zagajów 2
2019-05-24 13:00 2019-05-24 15:00 2 Skrzelczyce
Skrzelczyce 1,2,3,4,5,6,11, FART
2019-05-27 07:00 2019-05-27 08:00 1 Małoszów
Małoszów 2 ,Małoszów 3
2019-05-27 07:00 2019-05-27 18:30 11 Małoszów
Zakrzówek
Zakrzów,Małoszów Kanonia
2019-05-27 17:30 2019-05-27 18:30 1 Małoszów
Małoszów 2,Małoszów 3
pgedystrybucja_site