Chełm

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-03-19 07:30 2019-03-19 15:30 8 Izbica
  • ul. Leśna
  • ul. Lubelska /od nr 130 do końca/
Izbica: 8 PKP, 9, Radiolatarnia, Elektrownia Fotowoltaiczna
2019-03-19 07:30 2019-03-19 09:30 2 Chełm
  • ul. Gabriela Narutowicza nr 16,
  • ul. Adama Mickiewicza nr 9,
Linia nn ze Stacji Chełm K-6, wyłączenie złącza ZK na budynku Narutowicza 16
wymiana złącza ZK
2019-03-19 07:30 2019-03-19 10:30 3 Izbica
  • ul. Cicha
  • ul. Fabryczna
  • ul. Klinkierniana
  • ul. Lubelska
  • ul. Fabryczna
  • ul. Maliniec
  • ul. Stokowa
  • ul. Szkolna
Tarnogóra
  • ul. Chmielna
  • ul. Długa
  • ul. Kowalska
  • ul. Krakowskie Przedmieście
  • ul. Mała
  • ul. Przemysłowa
  • ul. Szkolna
  • ul. Wielka
  • ul. Zakręt
Izbica-Wieś
  • ul. Gminna
  • ul. Kolejowa
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Lubelska
  • ul. Łąkowa
  • ul. Skarpa
  • ul. Sportowa
  • ul. Zielna
  • ul. dr. Maksymiliana Kronlanda
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Rynek
Izbica: 3, 4, 5, 6, 7, 10, Oczyszczalnia; Tarnogóra: 1, 2, 4
2019-03-19 08:30 2019-03-19 18:00 9 Kraśniczyn
  • ul. Parkowa /nr 6/
Wólka Kraśniczyńska
  • /nr 1-40/
Wólka Kraśniczyńska 1
Wymiana uszkodzonej stacji transformatorowej
2019-03-19 12:30 2019-03-19 15:30 3 Izbica
  • ul. Cicha
  • ul. Lubelska /nr 107-137, 175/
Izbica 2
2019-03-19 12:30 2019-03-19 15:30 3 Izbica
  • ul. Cicha
  • ul. Fabryczna
  • ul. Klinkierniana
  • ul. Lubelska
  • ul. Fabryczna
  • ul. Maliniec
  • ul. Stokowa
  • ul. Szkolna
Tarnogóra
  • ul. Chmielna
  • ul. Długa
  • ul. Kowalska
  • ul. Krakowskie Przedmieście
  • ul. Mała
  • ul. Przemysłowa
  • ul. Szkolna
  • ul. Wielka
  • ul. Zakręt
Izbica-Wieś
  • ul. Gminna
  • ul. Kolejowa
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Lubelska
  • ul. Łąkowa
  • ul. Skarpa
  • ul. Sportowa
  • ul. Zielna
  • ul. dr. Maksymiliana Kronlanda
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Rynek
Izbica: 3, 4, 5, 6, 7, 10, Oczyszczalnia; Tarnogóra: 1, 2, 4
2019-03-19 14:30 2019-03-19 16:30 2 Chełm
  • ul. Gabriela Narutowicza nr 16,
  • ul. Adama Mickiewicza nr 9,
Linia nn ze Stacji Chełm K-6, wyłączenie złącza ZK na budynku Narutowicza 16
wymiana złącza ZK
2019-03-20 07:30 2019-03-20 09:30 2 Chełm
  • ul. Adama Mickiewicza nr 17,
Linia nn ze Stacji Chełm K-6, wyłączenie złącza ZK na budynku Mickiewicza 17
wymiana złącza ZK
2019-03-20 07:30 2019-03-20 11:00 3 Krzywowierzba
Stacja Krzywowierzba 1, 2, 3, Sytyta,
2019-03-20 07:30 2019-03-20 09:30 2 Horostyta
Horostyta-Kolonia
Horostyta 1, 2, Kolonia,
2019-03-20 07:30 2019-03-20 17:00 9 Rudka
  • nr 19 - 23,
Linia nn ze Stacji Rudka 1, odcinek od słupa nr 29 do 35,
2019-03-20 07:30 2019-03-20 17:00 9 Rudka
  • nr 46 - 60,
Stacja Rudka 5,
gmina Chełm
2019-03-20 07:30 2019-03-20 09:30 2 Rudka
  • nr 1 - 46, 82 - 85, ogródki działkowe RAJ
Stacja Rudka 1, 2, 3, 4, 8;
gmina Chełm
2019-03-20 08:00 2019-03-20 08:30 Dorohusk
  • ul. Teosińska
  • ul. Wołyńska
Zalasocze
Stacja Dorohusk Kol. 3
2019-03-20 09:00 2019-03-20 14:00 5 Olchowiec
  • /gmina Wierzbica/
Busówno-Kolonia
Busówno
  • /nr 25-71, nr 44-72/
Busówno 3; Olchowiec: 1, 2
2019-03-20 09:00 2019-03-20 14:00 5 Maciejów
Linia nn ze stacji Maciejów, obwód nr 3. kierunek MAC-3/1, Rakołupy Duże
2019-03-20 11:00 2019-03-20 12:00 1 Chełm
  • ul. Nadtorowa
  • ul. Mokra
Linia nn ze Stacji Chełm K-115; obwód Chełm ulica Nadtorowa -Mokra
obwód kablowy
2019-03-20 13:00 2019-03-20 14:00 1 Dorohusk
  • ul. Teosińska
  • ul. Wołyńska
Zalasocze
Stacja Dorohusk Kol. 3
2019-03-20 14:30 2019-03-20 16:30 2 Chełm
  • ul. Adama Mickiewicza nr 17,
Linia nn ze Stacji Chełm K-6, wyłączenie złącza ZK na budynku Mickiewicza 17
wymiana złącza ZK
2019-03-20 15:00 2019-03-20 17:00 2 Rudka
  • nr 1 - 46, 82 - 85, ogródki działkowe RAJ
Stacja Rudka 1, 2, 3, 4, 8;
gmina Chełm
2019-03-20 16:00 2019-03-20 18:00 2 Horostyta
Horostyta-Kolonia
Horostyta 1, 2, Kolonia,
2019-03-21 07:30 2019-03-21 09:30 2 Chełm
  • ul. Mikołaja Kopernika nr 30,
Linia nn ze Stacji Chełm K-66, wyłączenie złącza ZK na budynku Kopernika 30,
wymiana złącza ZK
2019-03-21 07:30 2019-03-21 09:00 1 Włodawa
  • ul. Widokowa nr 2-4,
Linia nn ze Stacji Włodawa K-32, wyłączenie złącza ZK na budynku ul. Widokowa 2,
wymiana złącza ZK
2019-03-21 07:30 2019-03-21 09:30 2 Rudka
  • nr 65 - 82,
Stacja Rudka 6, 7,
gmina Chełm
2019-03-21 08:00 2019-03-21 12:00 4 Krasnystaw
  • ul. Nieczaja
  • ul. Rejowiecka /od ulicy Wyszyńskiego do ulicy Nieczaja/
  • ul. Zawieprze /nr 16/
Linia nn ze stacji Krasnystaw Gospodarcza, obwód kierunek ulica Rejowiecka, Nieczaja, słup nr 5-16
2019-03-21 09:00 2019-03-21 13:00 4 Krasówka
  • nr 1 - 20,
Linia nn ze Stacji Krasówka 2, obwód słup nr 1 - 22
2019-03-21 11:00 2019-03-21 15:00 4 Krupe
Linia nn ze stacji Krupe KR, obwód kierunek Chełm, słup nr 1-12
Odbiorcy zasileni ze złączy kablowych nr: KKR-s102 oraz KKR-s103
2019-03-21 14:30 2019-03-21 16:30 2 Chełm
  • ul. Mikołaja Kopernika nr 30,
Linia nn ze Stacji Chełm K-66, wyłączenie złącza ZK na budynku Kopernika 30,
wymiana złącza ZK
2019-03-21 14:30 2019-03-21 15:30 1 Włodawa
  • ul. Widokowa nr 2-4,
Linia nn ze Stacji Włodawa K-32, wyłączenie złącza ZK na budynku ul. Widokowa 2,
wymiana złącza ZK
2019-03-21 15:30 2019-03-21 18:00 2 Rudka
  • nr 65 - 82,
Stacja Rudka 6, 7,
gmina Chełm
2019-03-22 07:30 2019-03-22 09:30 2 Chełm
  • ul. Mikołaja Kopernika nr 28,
Linia nn ze Stacji Chełm K-66, wyłączenie złącza ZK na budynku Kopernika28,
wymiana złącza ZK
2019-03-22 07:30 2019-03-22 09:00 1 Włodawa
  • ul. Rynek nr 6,
Linia nn ze Stacji Włodawa K-32, wyłączenie złącza ZK na budynku ul. Rynek 6,
wymiana złącza ZK
2019-03-22 07:30 2019-03-22 09:00 1 Siennica Nadolna
Kasjan 2
2019-03-22 08:00 2019-03-22 15:30 7 Siennica Nadolna
Krupiec
  • /nr 77, Stacja Redukcja Gazu/
Krasnystaw
  • ul. Rejowiecka /nr 65, 65A/
Kasjan: 1, Instal, Elektrownia Fotowoltaiczna
2019-03-22 09:00 2019-03-22 15:00 6 Bukowa Mała
  • nr 31-53
Stacja Bukowa Mała 2,
2019-03-22 12:30 2019-03-22 15:30 3 Siennica Nadolna
Kasjan 2
2019-03-22 14:30 2019-03-22 16:30 2 Chełm
  • ul. Mikołaja Kopernika nr 28,
Linia nn ze Stacji Chełm K-66, wyłączenie złącza ZK na budynku Kopernika28,
wymiana złącza ZK
2019-03-22 14:30 2019-03-22 15:30 1 Włodawa
  • ul. Rynek nr 6,
Linia nn ze Stacji Włodawa K-32, wyłączenie złącza ZK na budynku ul. Rynek 6,
wymiana złącza ZK
2019-03-23 07:30 2019-03-23 16:00 8 Chełm
  • ul. Towarowa nr 7,
Stacja Chełm K-419,
2019-03-25 07:30 2019-03-25 09:00 1 Włodawa
  • ul. Rynek nr 3,
Linia nn ze Stacji Włodawa K-32, wyłączenie złącza ZK na budynku ul. Rynek 3,
wymiana złącza ZK
2019-03-25 14:30 2019-03-25 15:30 1 Włodawa
  • ul. Rynek nr 3,
Linia nn ze Stacji Włodawa K-32, wyłączenie złącza ZK na budynku ul. Rynek 3,
wymiana złącza ZK
2019-03-26 07:30 2019-03-26 09:30 2 Rejowiec
  • ul. Tadeusza Kościuszki /od nr 1 do ul. Dąbrowskiego/
  • ul. Chełmska
  • ul. Sportowa
Rejowiec-Kolonia
Rejowiec Osada: 3, 5, 13
2019-03-26 07:30 2019-03-26 16:00 8 Rejowiec
  • ul. Tadeusza Kościuszki /Ujęcie Wody/
Rejowiec Osada 4
2019-03-26 08:00 2019-03-26 16:00 8 Rejowiec
  • ul. Chełmska /Wytwórnia Papieru/
  • ul. Przemysłowa /Cukrownia/
Rejowiec: Papiernia, Cukrownia
2019-03-26 08:30 2019-03-26 15:00 6 Włodawa
  • ul. Żeromskiego nr 2,
Linia nn ze Stacji Włodawa K-38, wyłączenie złącza ZK przy budynku ul. Żeromskiego 2,
przebudowa złącza kablowego ZK
2019-03-26 14:00 2019-03-26 17:00 3 Rejowiec
  • ul. Tadeusza Kościuszki /od nr 1 do ul. Dąbrowskiego/
  • ul. Chełmska
  • ul. Sportowa
Rejowiec-Kolonia
Rejowiec Osada: 3, 5, 13
2019-03-27 08:30 2019-03-27 13:00 4 Wola Korybutowa Pierwsza
Wola Korybutowa-Kolonia
Wola Korybutowa 7
2019-03-27 11:00 2019-03-27 15:00 4 Świerszczów-Kolonia
Świerszczów
Świerszczów Kolonia 2
2019-03-28 08:00 2019-03-28 15:30 7 Włodawa
  • ul. Adama Asnyka nr 4 - 26,
Linia nn ze Stacji Włodawa K-55, obwód "D" ulica Asnyka do Orzeszkowej
wymiana szaf kablowych SK nr 7 do SK nr 9 ul. Asnyka
2019-03-28 08:00 2019-03-28 14:00 6 Adolfin
  • /nr 1-17/
Jankowice
  • /nr 15-21/
Julianów
  • /nr 15-17/
Stołpie
  • /nr 40-47/
Tytusin
  • /nr 9-10/
Adolfin 3
2019-03-29 08:00 2019-03-29 11:00 3 Żółtańce-Kolonia
  • działki 89/24 - 89/30,
Linia nn ze Stacji Żółtańce 1, odcinek od szafy SK ŻÓ10201 do złącza ZP-89/24 Żółtańce Kolonia działka nr 89/24
2019-03-29 08:00 2019-03-29 15:30 7 Włodawa
  • ul. Adama Asnyka nr 2,
Linia nn ze Stacji Włodawa K-55, obwód "C" ulica Asnyka nr 2
wymiana szafy kablowej SK nr 1 ul. Asnyka nr 2
2019-04-01 08:00 2019-04-01 15:30 7 Włodawa
  • ul. Adama Asnyka nr 4 /1- 4/8,
  • ul. Elizy Orzeszkowej nr 6 - 16,
Linia nn ze Stacji Włodawa K-55, obwód "C" ulica Asnyka - Orzeszkowej
wymiana szaf kablowych nr SK-2 do SK-4 ul. Asnyka - Orzeszkowej
2019-04-02 08:00 2019-04-02 15:30 7 Włodawa
  • ul. Adama Asnyka nr 28 - 34,
  • ul. Elizy Orzeszkowej nr 18 - 28,
Linia nn ze Stacji Włodawa K-55, obwód "D i C" ulica Asnyka - Orzeszkowej
wymiana szaf kablowych SK nr 5 oraz SK nr 6 ul. Asnyka - Orzeszkowej
2019-04-03 08:00 2019-04-03 15:30 7 Włodawa
  • ul. Spokojna nr 3 - 23,
Linia nn ze Stacji Włodawa K-32, obwód "ulica Spokojna
wymiana szaf kablowych SK nr 1 do SK nr 3 ul. Spokojna
pgedystrybucja_site