Chełm

Zmień lokalizację.
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-09-17 07:30 2019-09-17 10:30 3 Zagroda
  • /gmina Siennica Różana/
Kozieniec
Zagroda: 1, 2, 3, 4; RSP, Kostunin; Kozieniec
2019-09-17 08:00 2019-09-17 13:00 5 Bukowski Las
Hańsk Drugi
Petryłów
Rudka Łowiecka
Konstantynówka
Wólka Petryłowska
Hańsk Pierwszy
  • ul. Chełmska
Bukowski Las:1, 2; Hańska 2A; Konstantynówka; Petryłów 1;
Rudka Łowiecka: 1, 2
2019-09-17 16:00 2019-09-17 19:00 3 Zagroda
  • /gmina Siennica Różana/
Kozieniec
Zagroda: 1, 2, 3, 4; RSP, Kostunin; Kozieniec
2019-09-18 07:30 2019-09-18 18:30 11 Żdżanne
  • /nr 103-148/
Toruń Kolonia 2
2019-09-18 07:30 2019-09-18 10:30 3 Zagroda
  • /gmina Siennica Różana/
Kozieniec
Zagroda: 1, 2, 3, 4; RSP, Kostunin; Kozieniec
2019-09-18 08:30 2019-09-18 12:30 4 Wierzbica-Osiedle
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Lubelska nr 1-9
  • ul. Chełmska numery parzyste, od Lubelskiej w stronę Pniówna
Busówno Lecznica; Wierzbica: Oczyszczalnia, POM
2019-09-18 09:00 2019-09-18 12:00 3 Dębowiec
Kozubata
Sumin
Urszulin
  • ul. Chełmska nr 1, 1A
  • ul. Krótka
  • ul. Leśna
  • ul. Lubelska
  • ul. Modrzewiowa
  • ul. Nowa
  • ul. Pocztowa
  • ul. Szkolna
  • ul. Sosnowa
Dębowiec 1; Kozubata; Urszulin: 2, 3 Ośrodek Zdrowia, 4 Szkoła, 5, 6
2019-09-18 09:00 2019-09-18 14:00 5 Krasne
  • gmina Wojsławice
Poniatówka
Wygnańce
Krasne 1, Wygnańce: 2, 3; Poniatówka 3
2019-09-18 16:00 2019-09-18 19:00 3 Zagroda
  • /gmina Siennica Różana/
Kozieniec
Zagroda: 1, 2, 3, 4; RSP, Kostunin; Kozieniec
2019-09-19 07:00 2019-09-19 09:00 2 Orchówek
  • ul. Garbarska
Orchówek Wytwórnia Mas Bitumicznych; Włodawa: K-60, K-67
2019-09-19 07:00 2019-09-19 09:00 2 Włodawa
  • ul. Lubelska nr 78
  • ul. Młynarska
Dobropol
Adampol
  • nr 36
Korolówka-Kolonia
Dobropol: 1, 2 RDP, Młyn, Zespół Sadów; Korolówka: 1 EL Foto, Kolonia 1, Kolonia 2; Włodawa K-63 Trans-Mar
2019-09-19 07:00 2019-09-19 15:00 8 Urszulin
  • ul. Chełmska
  • ul. Pogodna
  • ul. Poleska
  • ul. Słoneczna
Zabrodzie
Borysik
Urszulin 7; Zabrodzie: 1, 2
2019-09-19 07:30 2019-09-19 10:30 3 Żdżanne
Wierzchowiny
Zwierzyniec
Wierzchowiny: 4, 5; Żdżanne: 2, 3
2019-09-19 08:30 2019-09-19 12:30 4 Rejowiec
  • ul. 1 Maja
  • ul. 3 Maja
  • ul. Tadeusza Kościuszki /od Szedla do Fabrycznej/
  • ul. Niecała
  • ul. Piotra Szedla
  • ul. Mikołaja Reja
  • ul. Rynek
  • ul. Szkolna
  • ul. Franciszki i Feliksa Turewiczów
  • ul. Zacisze
  • ul. Stanisława Zwierzyńskiego /od Reja do Szkolnej/
Rejowiec Kawiarnia
2019-09-19 09:00 2019-09-19 11:00 2 Poniatówka
Sarniak
  • nr 6-7
Wojsławice
  • ul. Uchańska nr 121
Poniatówka: 1, 2, 4
2019-09-19 09:30 2019-09-19 13:30 4 Świerszczów
  • nr 1-16
Świerszczów-Kolonia
  • nr 1-16
Świerszczów: Kolonia 3, POM
2019-09-19 16:00 2019-09-19 19:00 3 Żdżanne
Wierzchowiny
Zwierzyniec
Wierzchowiny: 4, 5; Żdżanne: 2, 3
2019-09-20 07:30 2019-09-20 10:30 3 Żdżanne
Wierzchowiny
Zwierzyniec
Wierzchowiny: 4, 5; Żdżanne: 2, 3
2019-09-20 16:00 2019-09-20 19:00 3 Żdżanne
Wierzchowiny
Zwierzyniec
Wierzchowiny: 4, 5; Żdżanne: 2, 3
2019-09-23 09:00 2019-09-23 13:00 4 Dubeczno
  • ul. Glinianki
  • ul. Malinowa
  • ul. Parkanowa
  • ul. Polna
  • ul. Spółdzielcza
Szcześniki
Żdżarka
Hańsk Pierwszy
  • ul. Parczewska nr 51, 52
Dubeczno: C, D, Osada 3,; Szcześniki: 1, 2, 3; Żdżarka
2019-09-23 09:00 2019-09-23 15:00 6 Pokrówka
  • ul. Zielona nieparzyste nr 1-31, parzyste nr 2-42
Linia nn ze stacji Pokrówka Kolonia 4, obwód kierunek ulica Gminna
2019-09-23 10:00 2019-09-23 13:00 3 Izbica
  • ul. Lubelska nr 1-18, 174
Izbica Tartak
2019-09-24 07:00 2019-09-24 09:00 2 Orchówek
  • ul. Garbarska
Orchówek Wytwórnia Mas Bitumicznych; Włodawa: K-60, K-67
2019-09-24 09:00 2019-09-24 16:00 7 Rożdżałów
  • nr 92-225
Linia nn ze stacji Rożdżałów 1, obwód kierunek słup nr 22-36;
Linia nn ze stacji Rożdżałów 2, obwód kierunek słup nr 22-39;
2019-09-25 11:00 2019-09-25 17:00 6 Zamołodycze
  • nr 21-36, 42, 45
Linia nn ze stacji Zamołodycze 2, obwód kierunek stacja Zamołodycze 1
pgedystrybucja_site