Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-11-12 07:30 2019-11-12 12:00 4 Krasnystaw
  • ul. Polna
  • ul. Witosa nr 92-200, nr 113-211, dz. nr 25/4
  • ul. Gołębia
  • ul. Bławatna od nr 7 do Polnej
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Torowa
  • ul. Lipowa
  • ul. Makowa
Łany
  • nr 1-4, 6, 13-35
Rudka
  • gmina Siennica Różana
Siennica Królewska Duża
  • nr 130-166
Siennica Nadolna
  • nr 127-165
Zastawie-Kolonia
  • nr 1-23, 81-83
Góry Kolonia: 2, 3, 4, 5; Krasnystaw Makowa; Lubańki 2, Łany 1;
Rudka: 1, 2; Siennica Duża MBM; Siennica Nadolna: 1, 2; Elektrownia Fotowoltaiczna Siennica Królewska Duża
2019-11-12 08:00 2019-11-12 11:00 3 Izbica
  • ul. Cicha nr 1-19, 26
  • ul. Fabryczna
  • ul. Lubelska nr 45-109, nieparzyste
  • ul. Stokowa nr 1, 3, 26
  • ul. Szkolna nr 13
Izbica 1
2019-11-12 08:00 2019-11-12 15:00 7 Łany
  • nr 5-44
Zastawie-Kolonia
  • nr 23-48
Łany 2
2019-11-12 08:00 2019-11-12 14:00 6 Puszcza
  • nr 1-7
Linia nn ze stacji Puszcza, obwód kierunek Kolonia Klesztów
2019-11-12 09:00 2019-11-12 15:30 6 Ksawerów
Lipinki
  • nr 17, 40-56
Ksawerów, Lipinki 2
2019-11-12 13:00 2019-11-12 16:00 3 Izbica
  • ul. Cicha nr 1-19, 26
  • ul. Fabryczna
  • ul. Lubelska nr 45-109
  • ul. Stokowa nr 1, 3, 26
  • ul. Szkolna nr 13
Izbica 1
2019-11-13 07:00 2019-11-13 17:00 10 Chełm
  • ul. Bazylany nr 2-12,
  • ul. Ignacego i Stanisława Potockich
Pokrówka
  • ul. Bazylany nr 1-55,
Linia nn ze Stacji Bazylany, obwód ulica Bazylany kierunek Chełm ul. Wojsławicka słup nr 1-10
2019-11-13 07:00 2019-11-13 08:00 1 Chełm
  • ul. Bazylany nr 14-44,
Pokrówka
  • ul. Bazylany nr 57-97,
  • ul. Jarzębinowa
  • ul. Wesoła
  • ul. Łanowa nr 1-31,
Linia nn ze Stacji Bazylany 1, obwody kierunek ulica Bazylany do Jarzębinowej, Jarzębinowa, Łanowa, Wesoła,
2019-11-13 07:00 2019-11-13 10:00 3 Krzywice
Krzywice-Kolonia
Strupin Duży
Strupin Łanowy
Pokrówka
  • ul. Zielona nr 55-107, 70-120,
Rożdżałów
  • nr 253,
Stacja Krzywice 1, 2, Kolonia, Strupin Duży 1, 2, 3, 4;
2019-11-13 07:30 2019-11-13 15:30 8 Rejowiec
  • ul. Słoneczna nr 10, 12
Linia nn ze stacji Rejowiec Osada 2 SM, obwód nr 1 kierunek ulica Słoneczna
2019-11-13 08:00 2019-11-13 14:00 6 Brzeźno
  • nr 207, 209, 237-247
Linia nn ze stacji Brzeźno 7, obwód kierunek tory PKP
2019-11-13 16:00 2019-11-13 17:00 1 Chełm
  • ul. Bazylany nr 14-44,
Pokrówka
  • ul. Bazylany nr 57-97,
  • ul. Jarzębinowa
  • ul. Wesoła
  • ul. Łanowa nr 1-31,
Linia nn ze Stacji Bazylany 1, obwody kierunek ulica Bazylany do Jarzębinowej, Jarzębinowa, Łanowa, Wesoła,
2019-11-14 07:00 2019-11-14 11:00 4 Krzywice
Krzywice-Kolonia
Strupin Duży
  • nr 123-293, 90-272,
Strupin Łanowy
Pokrówka
  • ul. Zielona nr 55-107, 70-120,
Rożdżałów
  • nr 253,
Stacja Krzywice 1, 2, Kolonia, Strupin Duży 1, 2, 4;
2019-11-14 07:00 2019-11-14 19:00 12 Strupin Duży
  • nr 1-121, 2-88,
Stacja Strupin Duży 3,
2019-11-14 07:00 2019-11-14 11:00 4 Chełm
  • ul. Bazylany nr 2-44,
  • ul. Ignacego i Stanisława Potockich
Pokrówka
  • ul. Bazylany nr 1-97,
  • ul. Jarzębinowa
  • ul. Wesoła
  • ul. Łanowa nr 1-31,
Stacja Bazylany 1,
2019-11-14 07:00 2019-11-14 18:00 11 Hola
Stacja Hola 1, 2,
2019-11-14 07:00 2019-11-14 18:00 11 Lubień
  • Lubień nr 78, 87,
Stacja Lubień RSP,
2019-11-14 07:00 2019-11-14 18:00 11 Zamołodycze
  • nr 1-2,
Stacja Zamołodycze 3,
2019-11-14 08:30 2019-11-14 12:00 3 Izabelin
Stacja Sosnowica Dwór
2019-11-14 11:00 2019-11-14 14:00 3 Pieszowola
  • nr 79-82,
Stacja Pieszowola 3
2019-11-14 17:00 2019-11-14 19:00 2 Krzywice
Krzywice-Kolonia
Strupin Duży
  • nr 123-293, 90-272,
Rożdżałów
  • nr 253,
Stacja Krzywice 1, 2, Kolonia, Strupin Duży 1, 2,
2019-11-15 07:00 2019-11-15 10:00 3 Chełm
  • ul. Bazylany nr 2-44,
  • ul. Ignacego i Stanisława Potockich
Pokrówka
  • ul. Bazylany nr 1-97,
  • ul. Jarzębinowa
  • ul. Wesoła
  • ul. Łanowa nr 1-31,
Stacja Bazylany 1,
2019-11-15 07:00 2019-11-15 18:00 11 Strupin Łanowy
Pokrówka
  • ul. Zielona nr 55-107, 70-120,
Stacja Strupin Duży 4,
2019-11-15 08:30 2019-11-15 12:00 3 Różanka
  • ul. Parkowa,
  • ul. Zamoyskich,
  • ul. Św Antoniego,
  • ul. Św Floriana,
  • ul. Wąwozowa,
  • ul. Aleja Róż,
Stacja Różanka Wieś,
2019-11-15 09:00 2019-11-15 11:00 2 Krzywice
Krzywice-Kolonia
Strupin Duży
Rożdżałów
  • nr 253,
Stacja Krzywice 1, 2, Kolonia, Strupin Duży 1, 2, 3;
2019-11-15 11:00 2019-11-15 15:00 4 Adampol
  • nr 36,
Dobropol
  • RDP, działka nr 18/3
Stacja Dobropol 2 RDP,
2019-11-15 16:00 2019-11-15 18:00 2 Chełm
  • ul. Bazylany nr 2-44,
  • ul. Ignacego i Stanisława Potockich
Pokrówka
  • ul. Bazylany nr 1-97,
  • ul. Jarzębinowa
  • ul. Wesoła
  • ul. Łanowa nr 1-31,
Stacja Bazylany 1,
2019-11-18 08:00 2019-11-18 14:00 6 Korolówka-Kolonia
  • nr 11-25,
Stacja Korolówka Kolonia 1,
2019-11-19 08:00 2019-11-19 13:00 5 Żółtańce-Kolonia
  • ul. Metalowa odcinek od Rusałki do Wolskiej
Chełm
  • ul. Metalowa odcinek od Rusałki do Wolskiej
Linia nn ze Stacji Żółtańce 1 obwód ulica Metalowa od Rusałki do Wolskiej,
sieć napowietrzna, odcinek słup nr 36 - 44
2019-11-20 08:00 2019-11-20 16:00 8 Chełm
  • ul. Michała Chomentowskiego odc. od Rolniczej do Muzyki,
  • ul. Waldemara Babinicza
  • ul. płk. Władysława Muzyki odc. od Ogródki działkowe do Babinicza,
  • ul. gen. Józefa Zajączka odc. od Zajączka do Wolyńskiej,
Linia nn ze Stacji Chełm K-45; obwód ulica Gen Zajączka - Chomentowskiego - Muzuki - Babinicza,
sieć napowietrzna, słup nr 73-98
2019-11-21 08:00 2019-11-21 15:00 7 Łowcza
  • nr 25-34,
Wólka Petryłowska
  • nr 85,
Stacja Bukowa Wielka 1,
2019-11-25 10:00 2019-11-25 16:00 6 Chełm
  • ul. Okszowska nr 41 PHU MET-SANIT
Linia nn ze Stacji Chełm K-409, odcinek od szafy SK 4090303 do SX 4090304 ulica Okszowska 41 (PHU MET-SANIT)
2019-11-27 08:00 2019-11-27 15:00 7 Korolówka
  • nr 42c, 46d
Linia nn ze Stacji Korolówka 2, odcinek od słup nr 17 do szaf kablowych Korolówka 42c i 46d
pgedystrybucja_site