Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Kalinowo
  • ul. Mazurska
  • ul. Polna
  • ul. Sportowa
  • ul. Szkolna
  • ul. Osiedlowa
2019-12-09 08:00 2019-12-09 15:00 7 4-120
gmina Kalinowo
Cybulki
  • od 1 do 17
2019-12-09 08:00 2019-12-09 12:00 4 8-1283
gmina Wydminy
Gawliki Wielkie
  • działka nr 430
2019-12-09 08:00 2019-12-09 15:00 7 8-542
gmina Wydminy
Imionki
Olecko
  • ul. Kościuszki od 54 do 61
Możne
2019-12-09 09:00 2019-12-09 12:00 3 4-52, 4-53, 4-149, 4-1448, 4-1299, 4-806, 4-561
gmina Olecko
Ruciane-Nida
  • ul. Żeglarska 15 ośrodek Pod Dębem
Pranie
  • Muzeum Gałczyńskiego
2019-12-09 10:00 2019-12-09 15:00 5 8-236, 8-X1635
gmina Ruciane-Nida
Kałęczyny
  • od 15 do 22, tartak
Wiśniowo Ełckie
  • folwark bloki i gospodarstwo rolne
Regiel
  • 54
Regielnica
  • 12
2019-12-10 08:00 2019-12-10 12:00 4 4-703, 4-704, 4-1001, 4-979
gmina Ełk i Prostki
Imionki
  • gospodarstwo rolne
Możne
  • kolonia
2019-12-10 08:00 2019-12-10 15:30 7 4-1299, 4-806, 4-1448
gmina Olecko
Ełk
  • ul. Rzemieślnicza 24, 26, 28, 30, 32
2019-12-10 08:00 2019-12-10 15:00 7 4-1091
gmina Ełk
Pozezdrze
2019-12-10 08:00 2019-12-10 17:00 9 08-568 Pozezdrze 3
gmina Pozezdrze
Bogaczewo
  • od 17 do 41
2019-12-10 09:00 2019-12-10 14:00 5 8-211
gmina Giżycko
Bałamutowo
  • 1, 4, wieża Orange
2019-12-11 08:00 2019-12-11 15:00 7 4-850
gmina Stare Juchy
Imionki
  • gospodarstwo rolne
2019-12-11 08:00 2019-12-11 14:30 6 4-1299
gmina Olecko
Ruska Wieś
  • 1, 2
Węgorzewo
  • ul. Władysława Stanisława Reymonta od 13 do 18
2019-12-11 08:00 2019-12-11 18:00 10 8-114
gmina Węgorzewo
Mikołajki
  • ul. Jeziorna
  • ul. Pod Lasem
  • ul. Warszawska 15, 17, 19, 21, 30, 32, 34, Leśniczówka Mikołajki
2019-12-11 08:00 2019-12-11 15:00 7 8-962
gmina Mikołajki
Szeligi
  • 9C, 9D, 9E, 9F, 12
2019-12-12 08:00 2019-12-12 15:00 7 4-598
gmina Ełk
Ogonki
  • ul. Świerkowa 2, 5
2019-12-12 08:00 2019-12-12 15:00 7 8-107
gmina Węgorzewo
Ruska Wieś
  • od 3 do 8
2019-12-12 08:00 2019-12-12 18:00 10 8-1866, 8-1245
gmina Węgorzewo
Imionki
Olecko
  • ul. Kościuszki od 54 do 61
Możne
2019-12-12 09:00 2019-12-12 12:00 3 4-52, 4-53, 4-149, 4-1448, 4-1299, 4-806, 4-561
gmina Olecko
Liski
  • kolonia
2019-12-13 08:00 2019-12-13 15:00 7 4-311
gmina Stare Juchy
Liski
  • 29A
Jeziorowskie
  • 17, 19, 20, przejazd PKP
2019-12-13 08:00 2019-12-13 15:00 7 4-1789, 4-1788
gmina Stare Juchy
Ełk
  • ul. Krzemowa 7, 9, 16, 18, Zakład Olmet, Adamiec, Mest, Krzyś
2019-12-13 08:00 2019-12-13 12:00 4 4-1010
gmina Ełk
Ełk
  • ul. Matki Teresy z Kalkuty 2 POLOMARKET
2019-12-13 09:00 2019-12-13 14:00 5 4-1431
gmina Ełk
Babki Oleckie
  • 4, 5
2019-12-14 09:00 2019-12-14 14:00 5 4-632
gmina Olecko
Olecko
  • ul. Czerwonego Krzyża 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 17, 19, 21
2019-12-16 08:00 2019-12-16 14:30 6 4-1062
gmina Olecko
Gąski
  • 27-30
2019-12-17 09:00 2019-12-17 16:00 7 04-464 Gąski kol.1
gmina Olecko
pgedystrybucja_site