Ełk

Zmień lokalizację.
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-08-23 08:00 2019-08-23 15:00 7 Mikołajki
  • ul. Leśna Ośrodek Wypoczynkowy PAN, Enklawa, Wagabunda
Kulinowo
Śniardewno
8-1023, 8-1019, 8-962
gmina Mikołajki
2019-08-23 10:00 2019-08-23 14:00 4 Konieczki
  • ul. Spokojna
04-1594 Ełk Konieczki 2
gmina Ełk
2019-08-27 07:00 2019-08-27 20:00 13 Wilkasy
  • ul. Lipowa 21A, 26A, dz. nr 353/2, 369/4, 367/4, 367/5.
  • ul. Sosnowa dz. nr 353/1
8-1674
gmina Giżycko
2019-08-27 08:00 2019-08-27 19:00 11 Biała Piska
  • ul. Kościuszki
  • ul. Warszawska
  • ul. Dolna
4-1361
gmina Biała Piska
2019-08-27 08:00 2019-08-27 15:00 7 Klimki
Jakunowo
Brzozowo
  • kolonia
Wilkowo
8-935, 8-934, 8-613, 8-339, 8-304, 8-302, 8-294, 8-1489
gmina Węgorzewo
2019-08-27 09:00 2019-08-27 14:00 5 Grabnik
  • od 38 do 47A
4-88
gmina Stare Juchy
2019-08-27 10:00 2019-08-27 18:00 8 Grabnik
  • 48, 1W, dz. nr 206/4, 220/18-20
4-336, 4-1598, 4-1294
gmina Stare Juchy
2019-08-28 08:00 2019-08-28 15:00 7 Węgorzewo
  • ul. Poprzeczna
  • ul. Towarowa
8-987
gmina Węgorzewo
2019-08-28 08:00 2019-08-28 14:30 6 Mazury
  • od 6 do 14, od 22 do 32 oraz wieża telefonii cyfrowej Orange
4-446
gmina Świętajno
2019-08-28 09:00 2019-08-28 14:00 5 Orzechowo
  • 45, 46, 47, 48, działki letniskowe
4-79
gmina Stare Juchy
2019-08-28 11:00 2019-08-28 14:00 3 Kalinowo
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Sadowa
  • ul. Kwiatowa
4-1266
gmina Kalinowo
2019-08-29 08:00 2019-08-29 15:00 7 Niedźwiedzi Róg
  • od 18 do 35, bar, działki letniskowe
8-510
gmina Ruciane-Nida
2019-08-29 08:00 2019-08-29 14:30 6 Biała Olecka
  • 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13
4-23
gmina Olecko
2019-08-29 08:00 2019-08-29 15:00 7 Gąski
  • dz. nr 191/42
4-193
gmina Olecko
2019-08-29 08:00 2019-08-29 15:00 7 Wężewo
  • 17, 18, 22
4-553
gmina Kowale Oleckie
2019-08-29 09:00 2019-08-29 11:00 2 Barany
  • ul. Manowce od 4 do 9
4-1473
gmina Ełk
2019-08-30 08:00 2019-08-30 15:00 7 Głodowo
  • od 1 do 11, działki letniskowe
8-508
gmina Ruciane-Nida
2019-09-02 08:00 2019-09-02 10:00 2 Pisz
  • ul. Michała Wołodyjowskiego 17D
  • ul. Fryderyka Adama Czerniewskiego sklep Mila
8-1687
gmina Pisz
2019-09-03 09:00 2019-09-03 16:00 7 Chruściele
  • od 1L do 22 oraz działki letniskowe
4-114
gmina Ełk
2019-09-04 09:00 2019-09-04 13:00 4 Jeziorowskie
  • przepompownia ścieków
4-1213
gmina Stare Juchy
2019-09-05 10:00 2019-09-05 14:00 4 Grabnik
  • od 38 do 47A
4-88
gmina Stare Juchy
pgedystrybucja_site