Kielce

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-07-15 08:00 2019-07-16 17:00 33 Kozłów
Kozłów 2
wyłączenia codzienne oraz w dn 22 i 29-lipiec 2019 g 8-17.
2019-07-15 08:30 2019-07-17 16:30 56 Złotniki
Złotniki 2
Złotniki ze stacji Złotniki 2 obwód 2. Wyłączenia codzienne.
2019-07-16 06:30 2019-07-16 07:30 1 Trzcianki
  • plus Zagrody
Nowiny
  • ul. Perłowa
  • ul. Przemysłowa
  • ul. Składowa
  • ul. Zakładowa
Wola Murowana
1200;1272;1290;1180;1194/Nowiny; 1563/Nowiny 1 Budpol; 1564/Nowiny 2 Budpol; 1565/Nowiny 3 Budpol; 1637/Taks Stal; 1625/Hydrofornia przy Cementowni; 1514/Mostostal; 1630/Solplast; 1504/PTS Cement; 201/Trzcianka 2; 202/Trzcianka 3; 1522/MIDAS; 1542/Inwex; 1518/RENOMAX.
2019-07-16 07:30 2019-07-16 12:00 4 Zagrody
  • Zgórsko nr 47
988/Z-dy Przeróbki Minerałów.
2019-07-16 08:00 2019-07-16 14:00 6 Tyniec
Tyniec 1 ; S8-0529
2019-07-16 08:00 2019-07-16 14:00 6 Bilcza
  • ul. Cisowa
706/Bilcza Osiedle
obwód nr 4
2019-07-16 08:00 2019-07-16 14:00 6 Ćmińsk
  • ul. Świętokrzyska Szkoła Podstawowa.
311/Ćmińsk Szkoła.
Wyłączenia w miarę potrzeb.
2019-07-16 08:00 2019-07-16 10:00 2 Kielce
  • ul. Wikaryjska nr od 77 do 126
  • ul. Sybiraków nr od 1 do 21
211/Domaszowice Góra.
Obwód nr 1.
2019-07-16 08:30 2019-07-16 14:00 5 Promnik
  • ul. Dworska
  • ul. Kielecka
  • ul. Panoramiczna
  • ul. Polna
  • ul. Wolna
505/Promnik.
Wyłączenie max na 3 godziny w tym przedziale czasu.
2019-07-17 08:00 2019-07-17 14:00 6 Tyniec
Tyniec 2 ; S8-0530
2019-07-17 08:00 2019-07-17 14:00 6 Ludwinów
Ludwinów ; S8-1451
2019-07-17 08:00 2019-07-17 15:00 7 Morawica
  • ul. Parkowa
1013/Morawica Osiedle Domków
Wyłączony obwód nr 2.
2019-07-17 08:00 2019-07-17 14:00 6 Masłów Pierwszy
  • ul. Spacerowa
  • ul. Księdza Józefa Marszałka
  • ul. Modrzewiowa
  • ul. Jana Pawła II
  • ul. Spokojna
  • ul. Jana Pieniążka
116/Masłów
Wyłączenia w miarę potrzeb.
2019-07-17 08:30 2019-07-17 14:00 5 Jaworznia
  • Janów
907/Jaworznia Janów
Wyłączenie max na 3 godziny w tym przedziale czasu.
2019-07-18 08:00 2019-07-19 14:00 30 Leśnica
Leśnica 1 ; S8-0044
2019-07-18 08:00 2019-07-18 14:00 6 Sprowa
Sprowa Piaski ; S8-0657
2019-07-18 08:00 2019-07-18 14:00 6 Ciekoty
158/Ciekoty.
Wyłączenia w miarę potrzeb.
2019-07-19 08:00 2019-07-19 14:00 6 Rożnica
Rożnica 2 Kopaniny ; S8-0996
2019-07-19 08:00 2019-07-19 14:00 6 Warzyn Drugi
Warzyn 3 ; S8-0974
2019-07-19 08:00 2019-07-19 11:00 3 Tokarnia
327/Tokarnia Szkoła.
2019-07-19 08:00 2019-07-19 14:00 6 Borowa Góra
326/Borowa Góra 1
Wyłączenia w miarę potrzeb.
2019-07-19 10:00 2019-07-19 11:00 1 Bilcza
  • ul. Jana Pawła II
  • ul. Jaśminowa
  • ul. Kalinowa
1303/Podsukowie Wodociąg.
2019-07-20 07:30 2019-07-20 09:00 1 Kielce
  • ul. Malików
  • ul. Skrajna
  • ul. Kolejarzy
434/Malików; 709/Betoniarnia.
Wyłączenie w tym przedziale czasu na max 0,5 godziny.
2019-07-20 14:30 2019-07-20 16:30 2 Kielce
  • ul. Malików
  • ul. Skrajna
  • ul. Kolejarzy
434/Malików; 709/Betoniarnia.
Wyłączenie w tym przedziale czasu na max 0,5 godziny.
2019-07-22 08:00 2019-07-22 14:00 6 Kostomłoty Pierwsze
  • ul. Podmiejska nr od 65 do 146
331/Kostomłoty 1
Wyłączenia w miarę potrzeb.
2019-07-22 09:00 2019-07-22 12:00 3 Domaszowice
Kielce
  • ul. Walerego Przyborowskiego
213/Domaszowice 4
Wyłączony obwód nr 3.
2019-07-23 08:00 2019-07-23 14:00 6 Ciosowa
  • ul. Ciosowa plus ul. Pirytowa
  • ul. Ławęczna
372/Ławęczna.
Wyłączenia w miarę potrzeb.
2019-07-24 08:00 2019-07-24 14:00 6 Klonów
  • nr od 1 do 32
642/Klonów
2019-07-25 08:00 2019-07-25 14:00 6 Samsonów-Piechotne
653/Piechotne.
2019-07-26 08:00 2019-07-26 14:00 6 Mąchocice Kapitulne
657/Mąchocice Góne 11
2019-07-26 08:00 2019-07-26 11:00 3 Kielce
  • ul. Podklasztorna
  • ul. Prezydenta Stefana Artwińskiego
  • ul. Bernardyńska
832/Podklasztorna 2.
2019-07-26 08:00 2019-07-26 14:00 6 Kielce
  • ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich nr 23, 25, 25/27
455/Bajka
2019-07-27 08:00 2019-07-27 16:00 8 Wola Morawicka
  • ul. Podemłynie
  • ul. Rzeczna
  • ul. Wapienna
  • ul. Zakładowa
  • ul. Dojazdowa
104/Wola Morawicka Wieś; 1015/Wola Morawicka II; Wola Morawicka Kamieniołom; Magazyn Materiałów.
Wyłączenia w miarę potrzeb.
2019-07-29 08:00 2019-07-29 14:00 6 Miedziana Góra
  • ul. Brzozowa
  • ul. Bukowa
  • ul. Śliska
  • ul. Tumlińska
794/Miedziana Góra 2
2019-07-30 08:00 2019-07-30 14:00 6 Miedziana Góra
  • ul. Łazy plus Ciosowa
  • ul. Łódzka
  • ul. Słoneczna
  • ul. Źródłowa
797/Miedziana Góra 7
2019-07-31 08:00 2019-07-31 14:00 6 Zagnańsk
  • ul. Turystyczna
815/Restauracja Zagnańsk
Wyłączenia w miarę potrzeb.
2019-08-01 08:00 2019-08-01 14:00 6 Janaszów
  • nr od 1 do 49
Zagnańsk
  • ul. Turystyczna nr od 118 do 121
822/Janaszów 2
2019-08-02 08:00 2019-08-02 14:00 6 Mąchocice Kapitulne
  • nr od 1 do 20
  • ul. Widokowa
Masłów Pierwszy
  • ul. Podklonówka
658/Mąchcocice Górne.
2019-08-05 08:00 2019-08-05 14:00 6 Masłów Pierwszy
  • ul. Modrzewiowa
841/Masłów.
Wyłączenia w miarę potrzeb.
2019-08-06 08:00 2019-08-06 14:00 6 Masłów Drugi
  • ul. Księdza Józefa Marszałka
Brzezinki
855/Masłów Nademłyn.
2019-08-07 08:00 2019-08-07 14:00 6 Kostomłoty Pierwsze
  • ul. Działkowa
1110/Kostomłoty Osiedle.
Wyłączenia w miarę potrzeb.
2019-08-08 08:00 2019-08-08 14:00 6 Samsonów
  • ul. Rurarnia
1186/Samsonów Dutków.
Wyłączenia w miarę potrzeb.
2019-08-09 08:00 2019-08-09 14:00 6 Zagnańsk
  • ul. Turystyczna
646/Zagnańsk Technikum Leśne.
Wyłączenia w miarę potrzeb.
2019-08-12 08:00 2019-08-12 14:00 6 Zagnańsk
  • ul. Kielecka
  • ul. Słoneczna
  • ul. Spacerowa
881/Zagnańsk Piekarnia.
Wyłączenia w miarę potrzeb.
pgedystrybucja_site