Kielce

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-05-20 07:30 2019-05-24 08:30 97 Gawrony
Sprowa
Gawrony 2 ; S8-1885, Gawrony 1 ; S8-0660, Gawrony 3 ; S8-1904, Sprowa 2 ; S8-1848, Sprowa Kol.Dwór ; S8-0658, Sprowa 1 ; S8-0659, Sprowa Bór ; S8-0656, Sprowa Piaski ; S8-0657
Od 20 do 24 maja 2019 dla Odbiorców zasilanych ze stacji Rawka 1,2,3 w godz. 7;30 - 9 oraz g.17 - 19 wystąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej związane z przełączeniami w sieci energetycznej oraz podłączaniem i odłączaniem agregatów prądotwórczych w celu zasilenie Odbiorców na czas prac związany z modernizacja sieci przesyłowej . Wyłączenia codzienne w dni robocze.
2019-05-20 08:00 2019-05-20 14:00 6 Rembieszyce
Rembieszyce 1
2019-05-20 08:00 2019-05-21 15:00 31 Tarnawa
Szałas
Bugaj
Tarnawa 2 ; S8-1604, Tarnawa 3 ; S8-1603, Tarnawa WA-BIS ; S8-1646, Tarnawa 4 ; S8-1606, Tarnawa 1 ; S8-1607, Bugaj ; S8-1610, Szałas ; S8-1609
wyłączenia codzienne g 8-15
2019-05-20 08:30 2019-05-20 12:00 3 Polichno
Skiby
  • Gościniec
Podpolichno
410 Skiby 1, 411 Skiby 2, 952 Gościniec Wodociąg, 377 Polichno 2, 1037 Polichno 3, 1367 Polichno
2019-05-20 09:00 2019-05-20 15:00 6 Kielce
  • ul. Stara - garaże
410 Stara
2019-05-21 08:00 2019-05-21 14:00 6 Czostków
Czostków Wodociąg
2019-05-21 08:00 2019-05-22 14:00 30 Bebelno-Wieś
Bebelno 3
wyłączenie codzienne g.8-14
2019-05-21 08:30 2019-05-21 12:00 3 Bilcza
  • ul. Księdza Ściegiennego
768/Ciołków 2
2019-05-21 08:30 2019-05-21 14:00 5 Piekoszów
  • ul. Jarzębinowa nr 3-135
  • ul. Kasztanowa nr 2-45
  • ul. gen. Władysława Sikorskiego -Przepompownia
1151 Piekoszów Osiedle Ogrodnik
2019-05-21 09:00 2019-05-21 13:00 4 Kielce
  • ul. Zapomniana nr 5
322 Karczówkowska Kościół
2019-05-21 09:00 2019-05-21 16:00 7 Kielce
  • ul. Władysława Orkana nr 3
499 Uroczysko 10
2019-05-21 10:00 2019-05-21 12:00 2 Masłów Pierwszy
  • ul. Spokojna
51 Masłów Lotnisko
2019-05-22 08:00 2019-05-22 13:00 5 Miąsowa
Mnichów
Osowa
Mnichów S-7 Węzeł Drogowy ; S8-1127, Mnichów Dom Dziecka ; S8-8230, Mnichów 3 ; S8-1188, Mnichów 4 ; S8-1107, Mnichów 5 ; S8-1074, Miąsowa Ośr.Zdrowia ; S8-1106, Metalbet Osowa ; S8-1016, Ossowa 2 ; S8-1964, Ossowa 1 ; S8-1063, Miąsowa 2 ; S8-1072, Mnichów Podl.2 ; S8-1066
Mnichów, Mnichów Dom dziecka, Miąsowa 59-74, Miąsowa Ośrodek Zdrowia, Szkoła, Miąsowa od E-7 do nr 15, Osowa Firma Metalbet ,Ossowa 15-55 , Mnichów Podlesie
2019-05-22 08:30 2019-05-22 14:00 5 Bilcza
  • ul. Brylantowa
  • ul. Koralowa
  • ul. Krzemieniowa
  • ul. Marmurowa
  • ul. Szafirowa
1259/Bilcza Podgórze
2019-05-22 08:30 2019-05-22 14:00 5 Sitkówka
Kielce
  • ul. Chorzowska
  • ul. Olkuska
1485 Sitkówka Przychodnia
2019-05-22 09:00 2019-05-22 15:00 6 Kielce
  • ul. Sandomierska nr 205-223
  • ul. Leszczyńska nr 162a-172
857 Radlińska
2019-05-23 08:00 2019-05-23 14:00 6 Krasocin
Krasocin Nowy Dwór
Krasocin ulice: Godlewskiego, Nowy Dwór
2019-05-23 08:30 2019-05-23 14:00 5 Radomice
210/Radomice 10
2019-05-23 08:30 2019-05-23 14:00 5 Wola Murowana
1413 Wola Murowana
2019-05-23 09:00 2019-05-23 15:00 6 Masłów Pierwszy
  • ul. Podklonówka
  • ul. Spokojna
  • ul. Księdza Józefa Marszałka
117/Podklonówka.
2019-05-24 08:00 2019-05-24 14:00 6 Rembieszyce
Rembieszyce 2 Borki
2019-05-24 08:00 2019-05-24 16:00 8 Obiechów
Stary Węgrzynów
Węgrzynów Stary 3 ; S8-1116, Obiechów Kol.2 ; S8-1113, Obiechów 2 ; S8-1834, Obiechów 1 ; S8-1728, Obiechów Młyn ; S8-1114, Obiechów Kol.1 ; S8-1177
2019-05-24 08:30 2019-05-24 14:00 5 Radomice
209/Radomice 9
2019-05-24 08:30 2019-05-24 14:00 5 Oblęgorek
1497 Oblęgorek
2019-05-24 08:30 2019-05-24 14:00 5 Oblęgór
1486 Oblęgór Tartak
2019-05-24 09:00 2019-05-24 11:00 2 Mierzawa
Mierzawa 3
2019-05-24 10:00 2019-05-24 14:00 4 Kielce
  • ul. Prosta
914/Betoniarnia Dziarmaga.
2019-05-25 09:00 2019-05-25 12:00 3 Bilcza
  • ul. Jesienna
  • ul. Letnia
  • ul. Wiosenna
36/Bilcza.
2019-05-27 08:00 2019-05-27 12:00 4 Piekoszów
  • ul. Częstochowska
1157/Piekoszów
2019-05-27 08:00 2019-05-27 10:00 2 Kielce
  • ul. Wapiennikowa
  • ul. Księdza Piotra Ściegiennego
750/Barwinek 19
2019-05-27 08:30 2019-05-27 14:00 5 Radomice
204/Radomice 4
2019-05-27 08:30 2019-05-27 14:00 5 Chęciny
  • ul. Radkowska
Starochęciny
57 Chęciny
2019-05-28 07:30 2019-05-28 09:00 1 Kowala
727/Kowala I; 23/Kowala II; 1556/Pompownia Kowala.
2019-05-28 07:30 2019-05-28 22:00 14 Kowala
Bilcza
  • ul. Żeromskiego nr 136-140
725/Kowala; 1472/Kowala Mała
2019-05-28 08:00 2019-05-28 16:00 8 Morawica
  • ul. Bukowa
1012/Morawica Osiedle Domków 1.
2019-05-28 08:00 2019-05-28 18:00 10 Radomice
205/Radomice V; 207/Radomice VII; 208/Radomice VIII.
2019-05-28 08:30 2019-05-28 14:00 5 Strawczyn
  • ul. Turystyczna
1480/Niedźwiedź
2019-05-28 18:00 2019-05-28 22:00 4 Kowala
727/Kowala I; 23/Kowala II; 1556/Pompownia Kowala.
2019-05-29 08:30 2019-05-29 12:00 3 Huta Szklana
1222/Huta Szklana.
2019-05-29 08:30 2019-05-29 14:00 5 Gałęzice
1488/Gałęzice
2019-05-29 09:00 2019-05-29 13:00 4 Radlin
248/Radlin
2019-05-29 11:00 2019-05-29 14:00 3 Huta Podłysica
1449/Huta Podłysica.
2019-05-30 08:30 2019-05-30 14:00 5 Święta Katarzyna
  • Szkoła, Ośrodek Baba Jaga, ul. Kielecka rejon szkoły do Młynarskiej, Żeromskiego
48/Święta Katarzyna.
2019-05-31 09:00 2019-05-31 15:00 6 Kielce
  • ul. Batalionów Chłopskich
685/Batalionów Chłopskich 4
pgedystrybucja_site