Legionowo

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-03-27 07:00 2019-03-27 14:00 7 Marki
  • ul. Błękitna 53, 53A
12-0708 (MARKI SPACEROWA)
2019-03-27 08:00 2019-03-27 14:00 6 Zielonka
  • ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 7 bloki nr 2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, i nr 7F hydrofornia
12-0321 (ZIELONKA CBU-1)
2019-03-27 08:00 2019-03-27 18:00 10 Legionowo
  • ul. Handlowa 1, 3, 4, 5A, 6, 7, 7A-C, 8, 9, 10, 10A-C, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27
  • ul. Kwiatowa 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 15, 16, 18, 19, 28
  • ul. Przemysłowa 6, 12, 14, 16, 18
04-1116 (LEGIONOWO HANDLOWA)
2019-03-27 08:00 2019-03-27 15:00 7 Wołomin
  • ul. Graniczna 1
12A1002 (WOŁOMIN SUW)
2019-03-27 08:00 2019-03-27 15:00 7 Boża Wola
  • 1, 1A, 3, 8, 12, 13, 14A, 15C, 50, dz.30/20, dz.30/40, dz.158/2
  • ul. Dębowa 21
  • ul. Grabowa 5
  • ul. Modlińska 15, 17, 23, 25, 27, 30, 31
  • ul. Modrzewiowa 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 11, 15
  • ul. Olszynowa 10, 14, 16
  • ul. Świerkowa 8, 15, dz.198/1
Nowy Dwór Mazowiecki
  • ul. Diamentowa 12B, 22
  • ul. Wiślana 1, 3, 3A, 3B, dz.302/13, dz.356/26
Wólka Górska
  • 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 6B, 13A, 14, 15, 25, 25A, 25B, dz.293/1, dz.318/10
04-0061 (BOŻA WOLA), 04-0718 (WÓLKA GÓRSKA), 04-0717 (BOŻA WOLA 2)
ODWOŁANE
Prace odwołane!!! Przepraszamy za utrudnienia.
2019-03-27 08:00 2019-03-27 12:00 4 Aleksandrów
  • ul. Izabelińska 7, 9, 11
  • ul. Królewska 1, 1A, 1C, 2A, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 10A, 12, 13A, 13, 16, 17, 18, 20, 22, 22A, 22B, 24, 26, 26A, 29B, 30, 31, 31A
  • ul. Książęca 6, 7, 8, 8A, 8B, 9, 10, 12
  • ul. Śmiałków 4, 5
Stanisławów Pierwszy
  • ul. Izabelińska 3A, 26, 28, 32, 36
  • ul. Przyszłość 117, 119, 119A, 121, 122, 122A, 123, 124, 124A, 125
04-0131 (ALEKSANDRÓW K/REMBELSZCZYZNY 2)
2019-04-01 07:00 2019-04-01 08:00 1 Chotomów
  • ul. Bagienna 1-14G
  • ul. Dolinowa 1, 7
  • ul. Gwiaździsta 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26
  • ul. Jarzębinowa 3, 5, 7, 9, 13, 15, 19, dz.1848/1, dz.1849/3
  • ul. Jasna 7, 7A-G
  • ul. Stefana Kisielewskiego 1, 1A, 5A, 5E, 5F, 5G, 5K, 28, 34
  • ul. Marii Konopnickiej 1, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21A, 22, 23, 24, 25, 27
  • ul. Konwaliowa 24
  • ul. Kwiatowa 15, 16, 18, 19, 20, 21, 25
  • ul. Łąkowa 1, 2, 2A, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 14A, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23A, 24, 24A, 26, 27, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, dz.1727/1, dz.1745
  • ul. Majowa 2, 5, 9
  • ul. Ogrodowa 5, 7, 9, 13, 15, 17, 18, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 43, 47
  • ul. Okólna 2, 2T, 4, 5, 7, 15B-D, 17B, 21, 21A, 25, 25A, 25B
  • ul. Szafirowa 1, 2, 3, 4, 18, 19, 21, 23, 29, 30, 31, dz.2255, dz.179, dz.1928/5
  • ul. Szczęśliwa 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 41, 56, 58, dz.1778
  • ul. Partyzantów 1/2B, 1/4B, 1A-C, 2, 2A, 2B, 2K, 3, 4B, 4C, 4D, 4R, 5, 6, 6A, 7, 7A, 11, 11A, 13, 15, 17, 19, 21, 106A, 108A, 110K, 110L, 112A-H, 114, 118J, dz.155/5
  • ul. Polna 2A, 2B, 4, 4A, 4D, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 11A, 13, 14, 15, 15A, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 30A, 32, 33, 34, 35, 37-43, 45, 51, 52, 53, 56, 57, 59, 61, 61A, 63
  • ul. Tęczowa 3A, 11, 12, 12A, 14, dz.206/39
  • ul. Żwirki i Wigury 5E, 6, 7, 9, 9A, 10, 11, 12, 14, 18, 30, 74, dz.561/5
  • ul. Życzliwa 20
Jabłonna
  • ul. Gdańska 18
  • ul. Jabłonowska 11, dz.3050
  • ul. Stefana Kisielewskiego 18, 20C, 24G, 26, 30, 30A, 30B, 32, 34A, 36, 36A, 36B, dz.2780
  • ul. Malborska 7, 9, 12, dz.106/1, dz.109/1
  • ul. Osiedlowa 3, 5, 9, 11, 12, 13, 15, 17, dz.2827
Legionowo
  • ul. Jana Kozietulskiego 3, 5, 13A
  • ul. Leopolda Lisa Kuli 4, 6, 8, 10, 12A, 15, 16, 16A, 18, 18A, 20, 21, 22, 24, 25, 27
  • ul. Lwowska 26, 26A, 26B, 28, 28A, 30, 32, 33
  • ul. Mazowiecka 31
  • ul. Parkowa 46
04-0999 (CHOTOMÓW ŁĄKOWA), 04-0314 (CHOTOMÓW OKÓLNA), 04A43G0017 (PARTYZANTÓW RUJNA), 04-41W1665 (STACJA 04-41W1665), 04-0898 (CHOTOMÓW OKÓLNA 3), 04-0289 (CHOTOMÓW OGRÓDKI), 04-0845 (CHOTOMÓW OKÓLNA 2), 04-0905 (CHOTOMÓW OKÓLNA 4), 04-0872 (CHOTOMÓW JASTRZEBSKI), 04-1098 (CHOTOMÓW GWIAŹDISTA-PARTYZANTÓW), 04-0285 (CHOTOMÓW VERBA), 04-0312 (CHOTOMÓW SZKOŁA)
2019-04-01 07:00 2019-04-01 14:00 7 Chotomów
  • ul. Dolinowa 1
  • ul. Jarzębinowa 3, 5, 7, 9, 13, 15, 19, dz.1848/1, dz.1849/3
  • ul. Stefana Kisielewskiego 1, 1A, 5A, 5E, 5F, 5G, 5K, 28, 34
  • ul. Marii Konopnickiej 1, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21A, 22, 23, 24, 25, 27
  • ul. Kwiatowa 15, 16, 18, 19, 20, 21, 25
  • ul. Łąkowa 1, 2, 2A, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 14A, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23A, 24, 24A, 26, 27, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, dz.1727/1, dz.1745
  • ul. Majowa 2, 5, 9
  • ul. Ogrodowa 5, 7, 9, 13, 15, 17, 18, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 43, 47
  • ul. Okólna 2, 2T, 4, 5, 7, 15B-D, 17B, 21, 21A, 25, 25A, 25B
  • ul. Polna 2A, 2B, 4, 4A, 4D, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 11A, 13, 14, 15, 15A, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 30A, 32, 33, 34, 35, 37-43, 45, 51, 52, 53, 56, 57, 59, 61, 61A, 63
  • ul. Żwirki i Wigury 5E, 6, 7, 9, 9A, 10, 11, 12, 14, 18, 30, 74, dz.561/5
Jabłonna
  • ul. Gdańska 18
  • ul. Jabłonowska 11, dz.3050
  • ul. Stefana Kisielewskiego 18, 20C, 24G, 26, 30, 30A, 30B, 32, 34A, 36, 36A, 36B, dz.2780
  • ul. Malborska 7, 9, 12, dz.106/1, dz.109/1
  • ul. Osiedlowa 3, 5, 9, 11, 12, 13, 15, 17, dz.2827
Legionowo
  • ul. Jana Kozietulskiego 3, 5, 13A
  • ul. Leopolda Lisa Kuli 4, 6, 8, 10, 12A, 15, 16, 16A, 18, 18A, 20, 21, 22, 24, 25, 27
  • ul. Lwowska 26, 26A, 26B, 28, 28A, 30, 32, 33
  • ul. Mazowiecka 31
  • ul. Parkowa 46
04-0999 (CHOTOMÓW ŁĄKOWA), 04-0314 (CHOTOMÓW OKÓLNA), 04-0898 (CHOTOMÓW OKÓLNA 3), 04-0289 (CHOTOMÓW OGRÓDKI), 04-0845 (CHOTOMÓW OKÓLNA 2), 04-0905 (CHOTOMÓW OKÓLNA 4), 04-0285 (CHOTOMÓW VERBA)
2019-04-01 08:00 2019-04-01 14:00 6 Kobyłka
  • ul. Stanisława Moniuszki numer 65 bloki numer 1, 2, 3, 4
  • ul. Stanisława Moniuszki 2, 4, 6, 11, 65
  • ul. Paschalisa 14, 12, 10, 13, 9, 8C, 8B, 8, 6, 5, 3D, 3B, 3, 1A, 1B, 4A
  • ul. Napoleona 67
12-0108 (KOBYŁKA OŚ. BUDOR/MONIUSZKI)
2019-04-01 08:00 2019-04-01 14:00 6 Marki
  • ul. Okólna 45 dwa złącza kablowe zasilające przepompownie ścieków
12-0041 (MARKI PRZEPOMPOWNIA)
2019-04-01 13:00 2019-04-01 14:00 1 Chotomów
  • ul. Partyzantów 1/2B, 1/4B, 1A-C, 2, 2A, 2B, 2K, 3, 4B, 4C, 4D, 4R, 5, 6, 6A, 7, 7A, 11, 11A, 13, 15, 17, 19, 21, 106A, 108A, 110K, 110L, 112A-H, 114, 118J, dz.155/5
  • ul. Polna 2A, 2B, 4, 4A, 4D, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 11A, 13, 14, 15, 15A, 16, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 30A, 32, 33, 34, 35, 37-43, 45, 51, 52, 53, 56, 57, 59, 61, 61A, 63
  • ul. Bagienna 1-14G
  • ul. Dolinowa 1, 7
  • ul. Gwiaździsta 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26
  • ul. Jarzębinowa 3, 5, 7, 9, 13, 15, 19, dz.1848/1, dz.1849/3
  • ul. Jasna 7, 7A-G
  • ul. Stefana Kisielewskiego 1, 1A, 5A, 5E, 5F, 5G, 5K, 28, 34
  • ul. Marii Konopnickiej 1, 4, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21A, 22, 23, 24, 25, 27
  • ul. Konwaliowa 24
  • ul. Kwiatowa 15, 16, 18, 19, 20, 21, 25
  • ul. Łąkowa 1, 2, 2A, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 14A, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23A, 24, 24A, 26, 27, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45, dz.1727/1, dz.1745
  • ul. Majowa 2, 5, 9
  • ul. Ogrodowa 5, 7, 9, 13, 15, 17, 18, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 43, 47
  • ul. Okólna 2, 2T, 4, 5, 7, 15B-D, 17B, 21, 21A, 25, 25A, 25B
  • ul. Szafirowa 1, 2, 3, 4, 18, 19, 21, 23, 29, 30, 31, dz.2255, dz.179, dz.1928/5
  • ul. Szczęśliwa 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 41, 56, 58, dz.1778
  • ul. Tęczowa 3A, 11, 12, 12A, 14, dz.206/39
  • ul. Żwirki i Wigury 5E, 6, 7, 9, 9A, 10, 11, 12, 14, 18, 30, 74, dz.561/5
  • ul. Życzliwa 20
Jabłonna
  • ul. Osiedlowa 3, 5, 9, 11, 12, 13, 15, 17, dz.2827
  • ul. Gdańska 18
  • ul. Jabłonowska 11, dz.3050
  • ul. Stefana Kisielewskiego 18, 20C, 24G, 26, 30, 30A, 30B, 32, 34A, 36, 36A, 36B, dz.2780
  • ul. Malborska 7, 9, 12, dz.106/1, dz.109/1
Legionowo
  • ul. Jana Kozietulskiego 3, 5, 13A
  • ul. Leopolda Lisa Kuli 4, 6, 8, 10, 12A, 15, 16, 16A, 18, 18A, 20, 21, 22, 24, 25, 27
  • ul. Lwowska 26, 26A, 26B, 28, 28A, 30, 32, 33
  • ul. Mazowiecka 31
  • ul. Parkowa 46
04-0999 (CHOTOMÓW ŁĄKOWA), 04-0314 (CHOTOMÓW OKÓLNA), 04A43G0017 (PARTYZANTÓW RUJNA), 04-41W1665 (STACJA 04-41W1665), 04-0898 (CHOTOMÓW OKÓLNA 3), 04-0289 (CHOTOMÓW OGRÓDKI), 04-0845 (CHOTOMÓW OKÓLNA 2), 04-0905 (CHOTOMÓW OKÓLNA 4), 04-0872 (CHOTOMÓW JASTRZEBSKI), 04-1098 (CHOTOMÓW GWIAŹDISTA-PARTYZANTÓW), 04-0285 (CHOTOMÓW VERBA), 04-0312 (CHOTOMÓW SZKOŁA)
2019-04-02 08:00 2019-04-02 16:00 8 Marki
  • ul. Księdza Augustyna Kordeckiego 13B, 13, 13A, 13C, 13D, 13E, 14, 16, 15, 15A, 15B, 15C, 15D, 15E, 15F, 15G, 17, 17A, 17B, 17C, 18, 20, 19, 22, 19A
  • ul. Jana Onufrego Zagłoby 34
  • ul. Butrymów 12B, 12C, 12A, 22, 24C, /2, 24B/1, 24D/2, 24E/2, 24E, 24F, 44, 42, 45, 46A
  • ul. Billewiczów 2B, 2A, 3, 4, 4A, 4B, 4C
  • ul. Kurcewiczów 3, 10, 11
12-3010 (MARKI KORDECKIEGO)
2019-04-02 08:00 2019-04-02 14:00 6 Cegielnia
  • ul. Azaliowa 14, 8, zasilanie cegielni
12-0610 (CEGIELNIA KOLONIA WAGNER)
2019-04-03 08:00 2019-04-03 16:00 8 Wołomin
  • ul. Legionów od numeru 23 do numeru 68
  • ul. Lipińska 36, 36A, 38, 42, 46
  • ul. Powstańców od numeru 14 do numeru 29B
  • ul. Kościuszki od numeru 1 do numeru 6
  • ul. Traugutta od numeru 1 do numeru 5
  • ul. Poniatowskiego od numeru 1 do numeru 19
12-0339 (WOŁOMIN LIPIŃSKA 1)
2019-04-03 08:00 2019-04-03 14:00 6 Ząbki
  • ul. Tulipanowa 10, 10A
  • ul. Władysława Sikorskiego blok nr 33A
12-0874 (ZĄBKI MAXiART)
2019-04-03 08:00 2019-04-03 14:00 6 Arciechów
  • przepompownia wód
12-0304 (ARCIECHÓW/POMPOWNIA)
2019-04-03 09:00 2019-04-03 17:00 8 Skrzeszew
  • ul. Polna 1R, 3, 6A, 9E, 16, dz.1212
  • Prosta 2M
04-0505 (SKRZESZEW UL. POLNA 2)
2019-04-04 08:00 2019-04-04 16:00 8 Wołomin
  • ul. Mickiewicza 22, 21, 24, 23, 26, 25, 16, 29, 30, 31
  • ul. Polna 18, 15, 17, 19, 24, 21, 30, 23, 32, 27A, 27, 29, 31, 33, 35, 14, 12, 12A, 10, 10A, 8, 7, 6, 5, 22 przedszkole, bloki mieszkalne nr 1, 3, 11, 9
  • ul. Legionów 29, 27
  • ul. Sienkiewicza 18, 16A, 16, 13, 15, 14, 12, 11, 9, 7, 8, 5, 4B, 4A, 3, 1, 17A, 22, 17, 24, 19, 20, 20A, 18A
  • ul. Moniuszki od Mickiewicza do Legionów
12-0262 (WOŁOMIN POLNA 1)
2019-04-04 08:00 2019-04-04 15:00 7 Kobyłka
  • ul. Szeroka 44C, 44B, 39, 41, 35, 33, 40, 31, 38, 29, 36, 27, 25, 34, 23, 30, 21, 19, 26, 28, 17, 48, 48A, 50, 51, 52, 53, 52A, 55, 54, 54A, 54C, 56, 57, 58, 60, 59B, 59A, 59C, 59, 62, 64, 61, 61B, 61A, 65, 64A, 67, 66, 67B, 67A, 68, 69, 72, 74, 69C, 76, 71, 71A, 71B
  • ul. Szeroka 71C
  • ul. Ceramiczna 34, 22, 38, 38A, 36, 30, 1B, 1, 1A, 24, 20, 12, 10
  • ul. Jeżynowa 2, 2A, 4
  • ul. Spacerowa 2A, 4, 6, 8, 8A
  • ul. Czereśniowa 39, 8A, 8, 43, 45, 33, 31, 9, 4, 29, 2, 2A
  • ul. Wesoła 88
12-0044 (KOBYŁKA MACIOŁKI/SZEROKA)
2019-04-04 08:00 2019-04-04 14:00 6 Marki
  • ul. Duża 1B, 8, 12, 10, 6B, 6A, 4, 1A, 14, 16, 18, 20, 22, 24
  • ul. Brzozowa 61
  • ul. Szeroka 11, 9, 7, 5, 3, 3A, 10, 10A, 8, 6, 1, 4, 14
  • ul. Zabawna
  • ul. Stefana Starzyńskiego 4
  • ul. Władysława Broniewskiego 28, 23, 26, 21, 24, 22, 19, 17, 20, 18, 16, 15, 14, 11, 9, 12, 10, 8, 7, 5A, 6, 3, 2
  • ul. Wspólna 27, Straż Pozarna, PSZOK
12-0160 (MARKI DUŻA)
2019-04-05 08:00 2019-04-05 15:00 7 Wołomin
  • ul. Łukasiewicza numer 9H, budynek mieszkalny bez numeru
  • ul. Geodetów numer 66, budynek mieszkalny bez numeru
12-0405 (WOŁOMIN NOWA WIEŚ III)
2019-04-05 08:00 2019-04-05 18:00 10 Marki
  • ul. Jana Onufrego Zagłoby 43, 47, 49, 53, 53A, 41, 48, 46, 46A, 46B, 42, 35, 50, 52, 52A-B, 54A-B, 45, 45A
  • ul. Tatarska 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15
  • ul. Jana Skrzetuskiego 78, 70, 71
  • ul. Kozacka 12
  • ul. Księdza Augustyna Kordeckiego 28, 30, 29, 31, 27, 31, 33
12-0867 (MARKI ZAGŁOBY)
2019-04-09 08:00 2019-04-09 14:00 6 Wołomin
  • ul. Fieldorfa od nr 1 do numeru 10
12-0226 (WOŁOMIN PIASKOWA)
pgedystrybucja_site