Legionowo

Zmień lokalizację.
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-09-17 08:00 2019-09-17 13:00 5 Błędowo
  • ul. Brzozowa 18, 20, 22, 24, 34, 36, 38, 40, 42, 44
04-1389 (BŁĘDOWO)
2019-09-17 08:00 2019-09-17 16:00 8 Kobyłka
  • ul. Antoniego Orszagha od numeru 18 do 35
  • ul. gen. Józefa Bema
  • ul. gen. Franciszka Żymirskiego od numeru 39 do 73 bez numerów od 43A do 43N,
  • ul. ks. Kazimierza Pieniążka od numeru 24 do 37
12-0096 (KOBYŁKA ŻYMIRSKIEGO/ORSZAGHA
wymiana wyeksploatowanej skrzyni RS
2019-09-17 09:00 2019-09-17 15:00 6 Kiełpin
  • ul. Truskawkowa 3-15
04-0426 (KIEŁPIN KRÓLAK)
wcinka w linie kablowa; budowa przyłącza kablowego nn
2019-09-18 08:00 2019-09-18 10:00 2 Łomianki
  • ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 1, 1A, 2, 2A, 2C, 3, 4, 4C, 5, 6, 6A, 7/9, 8 A-K, 10, 12, 13, 14, 15, 15 B-G , 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28
  • ul. Leśna 15B
  • ul. Sierakowska 21
  • ul. Osiedlowa 1, 3, 6, 3A, 3B, 3/2, 6B, 6C, Pasaż Columbia Hights 1
  • ul. Pionierów 38
  • ul. Podleśna 40
  • ul. Poprzeczna 1, 4, 5, 6, 7, Prosta dz. 73/11
  • ul. Przeskok 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 29, 11A, 15A, 15B, 17A, 17B, 19A, 19B, 19C, 27A, 4A, 6A, 7A
  • ul. Kolejowa 16A
  • ul. Rolnicza 130
04-1421 (DĄBROWA PRZY F.W. Z P.S.), 04-1143 (ŁOMIANKI PROCHOWNI), 04-1278 (ŁOMIANKI VERTE), 04-1201 (ŁOMIANKI BACZYŃSKIEGO), 04-0874 (ŁOMIANKI OPEL), 04-1300 (ŁOMIANKI FABRYKA ZABAWEK), 04-1575 (ŁOMIANKI JEZIORNA), 04-0336 (DĄBROWA KOLEJOWA), 04-1385 (ŁOMIANKI WARSZAWSKA 2), 04-1634 (ŁOMIANKI JEZIORNA 2), 04-0335 (DABROWA PRZESKOK), 04-0337 (DĄBROWA MAJOWA 2), 04-1582 (ŁOMIANKI POLNA), 04-1595 (ŁOMIANKI JEZIORNA 3)
2019-09-18 08:00 2019-09-18 16:00 8 Łomianki
  • ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 1, 1A, 2, 2A, 2C, 3, 4, 4C, 5, 6, 6A, 7/9, 8 A-K, 10, 12, 13, 14, 15, 15 B-G , 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28
  • ul. Leśna 15B
  • ul. Sierakowska 21
04-1201 (ŁOMIANKI BACZYŃSKIEGO), 04-1575 (ŁOMIANKI JEZIORNA), 04-1634 (ŁOMIANKI JEZIORNA 2), 04-1595 (ŁOMIANKI JEZIORNA 3)
2019-09-18 08:00 2019-09-18 14:00 6 Słupno
  • ul. Cypriana Kamila Norwida 47, 52, 56, 60, 16, 62, 64, 49, 66, 68, 51, 53, 74, 76, 80, 21, 84, 22, 25A, 59, 61, 90, 26, 65, 67, 94, 96, 69, 71
  • ul. Fryderyka Chopina 16, 17, 14, 13, 11, 12, 10, 7, 5, 3
  • ul. Jana Brzechwy 6, 6A, 1, 2
  • ul. Czesława Miłosza 6, 3, 7, 4
  • ul. Porannej Rosy 9
  • ul. Polnej Róży 29, 27, 28, 26, 25, 23, 22, 21, 20, 19A, 19B, 18, 17, 16, 14A, 14B, 12, 7, 9, 10, 6, 3
  • ul. Chabrowa 16, 23, 25, 30, 31, 35, 28
  • ul. Jaśminowa 4, 3, 5, 10, 11, 13
  • ul. Kubusia Puchatka 5
  • ul. Agawy 3, 5, 29
  • ul. Gościniec 35, 31, 33
  • ul. Bolesława Leśmiana 5
  • ul. bł. Bronisława Markiewicza 4, 67, 65, 67C, 67E, 37B
  • ul. Liliowa
  • ul. Storczykowa
  • al. Aleja Jana Pawła II 21
  • ul. Przeskok
  • ul. Okrężna
12-3036 (MARKIEWICZA 2), 12-3069 (STAFFA 3), 12-0138 (GOŚCINIEC SŁUPNO), 12-0825 (SŁUPNO POLNEJ RÓŻY), 12-0955 (SŁUPNO STAFFA)
2019-09-18 08:00 2019-09-18 15:00 7 Łomianki
  • ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 4, 5, 8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 8f, 8g, 8j, 8h, 8k, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 4C, Pasaż Columbia Hights
04-1575 (ŁOMIANKI JEZIORNA), 04-1634 (ŁOMIANKI JEZIORNA 2)
Przegląd stacji wnętrzowej
2019-09-18 08:00 2019-09-18 16:00 8 Zielonka
  • ul. Inżynierska 18, 16, 7, 22, 22A, 24, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 5, 20
  • ul. Różana 1, 9, 10, 7, 8, 5, 6, 3, 4A, 4, 1B, 2
  • ul. Mazowiecka 3B, 3A, 3, 1, 4, 5, 12, 7A, 7, 14
  • ul. Ogrodowa 1
  • ul. Polna 2, 4, 5, 6
  • ul. Marecka 33
  • ul. Mała 3,2
  • ul. Cicha 12, 9, 10, 8, 7, 6A, 4, 2, 5
  • ul. Jagiellońska 28
  • ul. Bolesława Prusa 17
12-0309 (ZIELONKA INŻYNIERSKA)
wymiana wyeksploatowanej skrzyni RS
2019-09-18 09:00 2019-09-18 14:00 5 Łomianki Dolne
  • ul. Kościelna Droga 42C, 43C
04-1554 (ŁOMIANKI DOLNE UL. KOŚCIELNA DROGA)
2019-09-18 09:00 2019-09-18 14:00 5 Łomianki Dolne
  • ul. Kościelna Droga 42C, 43C
04-1554 (ŁOMIANKI DOLNE UL. KOŚCIELNA DROGA)
wcinka w linie kablową; budowa przyłącza kablowego
2019-09-19 08:00 2019-09-19 15:00 7 Zielonka
  • Zosinek
  • ul. Jerzego Bartnika "Magika"
  • ul. Mostowa
  • ul. Dziennikarska od ulicy Mostowej do stadionu
  • ul. Jacka Woronieckiego
  • ul. Leona Szymańskiego "Kuli"
  • ul. Zielone Łąki
  • ul. Turowska
  • ul. Janusza Korczaka
  • ul. Ossowska od numeru 16 do Kobyłki
12-0621 (ZIELONKA OSSOWSKA/ITALIAN F.), 12-3201 (ZIELONKA ZIELONE ŁĄKI), 12-0353 (ZIELONKA DZIENNIKARSKA), 12-0023 (ZIELONKA ZOSINEK/DZIENNIKARSKA), 12-0640 (ZIELONKA OSSOWSKA GLOB), 12-3114 (ZIELONKA OSSOWSKA 3)
wymiana wyeksploatowanego słupa linii SN-15kV
2019-09-19 08:00 2019-09-19 14:00 6 Wołomin
  • ul. 1 Maja 9
12-0215 (WOŁOMIN OŚ. LIPIŃSKA C) - (1) BUDYNEK 4
wymiana WLZ-ów i ZK
2019-09-19 09:00 2019-09-19 14:00 5 Dąbrowa
  • ul. Sierakowska od ul. Zachodnia do Sierakowska 107
04-1338 (DĄBROWA ZACHODNIA 2) - 1
budowa przyłącza kablowego - wcinka w linie kablową
2019-09-20 08:00 2019-09-20 15:00 7 Marki
  • ul. Tadeusza Kościuszki 19, 16, 14, 17, 15, 13, 12, 11, 8, 4, 9, 3
  • ul. Równa 12
  • ul. Jana Kilińskiego 7, 10, 8, 5, 5A, 5B, 6, 3, 4A, 4
  • ul. Polna 1B, 2, 1, 4, 3, 3A, 18
  • ul. Piotra Skargi 17, 15A, 16, 14, 12, 13, 11, 9, 10, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, 1B
12-0519 (MARKI KOŚCIUSZKI/KRÓTKA)
2019-09-20 08:00 2019-09-20 14:00 6 Ząbki
  • ul. ks. Sylwestra Zycha 6, 6A, 6B, 6C, 8, 9, działka numer 3/19
12-0791 (ZĄBKI BOCIANIA)
2019-09-20 08:00 2019-09-20 13:00 5 Wieliszew
  • ul. Familijna
04-1813 (WIELISZEW POLNA 2)
2019-09-20 08:00 2019-09-20 16:00 8 Henrysin
  • 36, 37
Zakroczym
  • Kroczewo 66, 66A, 67, 68
Strubiny
  • 1, 23, 26C, 31, 33, 34, 35, 37, 39A, 39B, 40, 40A, 41, 42
Trębki Nowe
  • 19A, 45, 46, 47, 48
04-1405 (STRUBINY 2)
2019-09-20 08:00 2019-09-20 15:00 7 Cybulice
  • ul. Partyzantów 41, 45,
Cybulice Małe
  • ul. Kwiatowa 4, 7, 1 ,2, 4, 5, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 28,
  • ul. Spokojna 20A
  • ul. Towarowa 1
  • ul. Wesoła 8, 33,
  • ul. Wiosenna 11, 54,
Dziekanów Polski
  • ul. Podróżna 45
04-1515 (CYBULICE MAŁE RSP 2)
Przegląd stacji wnętrzowej
2019-09-20 08:00 2019-09-20 14:00 6 Wołomin
  • ul. 1 Maja 15A
12-0215 (WOŁOMIN OŚ. LIPIŃSKA C)
wymiana WLZ-ów i ZK
2019-09-20 09:00 2019-09-20 14:00 5 Radzymin
  • ul. Janusza Korczaka 89A
12-0725 (DYBÓW KOLONIA KORCZAKA)
Wykonanie wcinek za pomocą mufy kablowej pomiędzy stacją 12-0725 a złączem ZK-2+PP+TL nr. 12z2920 Korczaka 89A
2019-09-23 08:00 2019-09-23 12:00 4 Ząbki
  • ul. Jaśminowa 15
12-0993 (ZĄBKI GAJOWA 2)
2019-09-23 08:00 2019-09-23 16:00 8 Marki
  • ul. Piotra Skargi od ulicy 11 - go Listopada do ulicy Kościuszki
  • ul. 11 Listopada od numeru 27 do Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego
12-0720 (MARKI 11-GO LISTOPADA 3)
2019-09-23 08:00 2019-09-23 14:00 6 Wołomin
  • ul. Lipiny B 16, 18, 20, 37, 37A, 35
  • ul. Wołodyjowskiego 6
  • ul. Zagłoby 6, 6A, 10, 12
  • ul. Kmicica 3, 7, 13, 17, 17A, 11, 9, 5
  • ul. Skrzetuskiego 2, 4, 4A, 6, 6A, 8, 10, 16, 18, 20, 1, 3, 5, 9, 9A, 29, 29/2, 17
12-0366 (WOŁOMIN LIPNY KĄTY 1)
2019-09-23 09:00 2019-09-23 16:00 7 Ząbki
  • ul. Hansa Christiana Andersena 45
12-3174 (ZĄBKI WYBICKIEGO 2)
2019-09-23 11:00 2019-09-23 14:00 3 Ząbki
  • ul. ks. Ignacego Skorupki 62
12-0027 (ZĄBKI AGROMA)
2019-09-24 08:00 2019-09-24 15:00 7 Legionowo
  • ul. gen. Józefa Sowińskiego 12
04-1428 (LEGIONOWO OŚ. JAGIELLOŃSKA 8)
2019-09-24 08:00 2019-09-24 14:00 6 Chotomów
  • ul. Kolejowa 2, 2B, 4
Legionowo
  • ul. Akacjowa 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 5, 5A, 6, 7, 8, 8A, 9, 9A, 10, 10A, 12, 14, 14A, 15, 16, 18, 18A, 20, 20A, 22, 24A, 24B, 26, 26A, 28, 30, 32
  • ul. Aleja Legionów 74, 76, 76A, 78, 78A, 80, 82, 82A, 86, 86A, 88, 89, 91, 94, 94A, 94B, 95, 96, 96A, 97, 97A, 98, 99, 100, 102, 102A, 103, 104, 104A, 104B, 104C, 106, 107, 108, 109, 110, 110A, 114, 114A, 115, 116, 117, 117A, 118, 119, 121, 122, 123, 123A, 124, 124A, 126
  • ul. Aleja Legionów 127A, 128, 129, 131, 135, 135A, 137, 137A, 139, 141, 145, 149, 153
  • ul. Aleja Róż 1, 2, 3, 3A, 4, 4A, 5, 5A, 6, 7, 8, 8A-C, 9, 11, 12, 16, 18, 18A, 19, 20, 20A
  • ul. Brzozowa 1-36
  • ul. Bukowa 2, 3, 4, 4A, 5, 6A, 10, 10A-D
  • ul. Dębowa 2, 4, 9, 9B, 11, 12, 17A, 19, 19A, 19B, 19D, 21
  • ul. Grabowa 1-5
  • ul. Jodłowa 1-10
  • ul. Klonowa 2-13
  • ul. Miedziana 1, 2, 3, 3A, 6, 11, 14
  • ul. Morwowa 1, 3, 3A, 5, 7, 9, 11, 11A-C, 13
  • ul. Gabriela Narutowicza 1-14, 16, 18, 18A-E, 20, 20A-E, 22, 22A, 24, 26, 26A, 28, 28A, 30, 36A, 71A
  • ul. Kolejowa 76, 84A, 86, 96, 96A, 98, 98A, 100, 102, 104, 104A, 106, 106A, 108, 110, 110A-D, 116, 130, 130A, 116, 122, 122A, 126, 128, 118, 130, 130B, 130C, 132A, 134, 136, 138, 140, 144, 144A, 148, 166, 174, 194, 194A, 200, 202, 222
  • ul. Niklowa 1, 3, 3A, 5, 5A, 5B, 7, 9, 11, 13A, 15, 16, 17
  • ul. Olszowa 1, 2, 3, 4, 5, 8, 8A, 10, 10A, 12, 14
  • ul. Sosnowa 1, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 13, 14, 16, 16A, 20, 20A, 20B, 21, 21A, 22, 22A, 24, 25, 27, 30, 31, 35, 39, 40
  • ul. Srebrna 1-11, 14
  • ul. Świerkowa 4, 6, 8, 11, 12, 14, 14A, 20, 20A, 24, 26, 28, 30, 34
  • ul. Targowa 70-78A, 80, 80A, 82, 84, 88, 90, 90A
  • ul. Topolowa 1-18, 22-29A, 35-48, 51, 53, 55, 57, 59
  • ul. Wierzbowa 1, 3, 4, 4A, 4B, 5, 9, 11, 12, 17
  • ul. Wiśniowa 2, 5, 7, 8, 9
  • ul. Złota 1-13A, 17, 17A, 17B, 19
  • ul. Żelazna 1A, 2A, 2F, 3
04-0491 (LEGIONOWO ZSZ KOLEJOWA), 04-1549 (LEGIONOWO PAWILON UL. NARUTOWICZA), 04-0703 (LEGIONOWO TOPOLOWA), 04-0687 (LEGIONOWO ALEJA RÓZ), 04-0525 (LEGIONOWO KOLEJOWA SZKOŁA), 04-0014 (LEGIONOWO ALEJA LEGIONÓW)
2019-09-24 09:00 2019-09-24 12:00 3 Nowe Załubice
  • ul. Kościelna od nr 108 do Lazurowej
  • ul. Hetmańska
  • ul. Kalinowa
  • ul. Wakacyjna
  • ul. Niezapominajki
  • ul. Mandarynkowa
  • ul. Pomarańczowa
  • ul. Majówki
  • ul. Lazurowa
  • ul. Muzyków
  • ul. Wiolinowa
  • ul. Gwiaździsta
  • ul. Bratnia
  • ul. Piwna
  • ul. Opolska
  • ul. Irysowa
  • ul. Gen. Kazimierza Gilarskiego
  • ul. Plażowa
  • ul. Szumiących Traw
  • ul. Nowinkowa 3, 5, 19, Działki bez numerów
12-3107 (ZAŁUBICE NOWE BRATNIA), 12-0555 (ZAŁUBICE NOWE 6), 12-0342 (ZAŁUBICE NOWE OŚR. M.B.), 12-0345 (ZAŁUBICE NOWE 4/OPOLE), 12-0424 (ZAŁUBICE NOWE DZIAŁKI), 12-0556 (ZAŁUBICE NOWE 7), 12-0554 (ZAŁUBICE NOWE 5), 12-0337 (ZAŁUBICE NOWE 3), 12-0338 (ZAŁUBICE NOWE 1)
2019-09-25 08:00 2019-09-25 17:00 9 Leśniakowizna
  • ul. Kasprzykiewicza 19, 34
  • ul. Krymska EKO-ERDE
Ossów
  • ul. Krymska od nr 8 do 16
  • ul. Matarewicza od Leśniakowizny do nr 222, Stawy Rybne
  • ul. Generała Jordan-Rozwadowskiego Ossów Nowy ulica Rozwadowskiego
Kobyłka
  • ul. Władysława Broniewskiego od nr 172 do 202
12A1180 (HMS HUBERT SKWIERCZYŃSKI), 12A1074 (AKS ZIELONKA SKWIERCZYŃSKI), 12-3053 (LEŚNIAKOWIZNA KRYMSKA 3), 12-0557 (OSSÓW NOWY/WSPÓŁPRACA), 12A1082 (STAWY RYBNE OSSÓW), 12-3079 (LEŚNIAKOWIZNA KASPRZYKIEWICZA KZA), 12-0421 (LEŚNIAKOWIZNA 4/KLEIN), 12-3030 (KRYMSKA 2), 12-0168 (OSSÓW NOWY 1), 12-0537 (OSSÓW NOWY 2), 12-0167 (OSSÓW DR. DO LEŚNIAKOWIZNY)
2019-09-26 08:00 2019-09-26 17:00 9 Zielonka
  • ul. Leśna 5, 19, 21
  • ul. Lucjana Bajkowskiego
  • ul. Mikołaja Kopernika
  • ul. Juliana Tuwima
  • ul. Fryderyka Chopina od numeru 1 do numeru 26
  • ul. Henryka Sienkiewicza
  • ul. Stanisława Staszica od numeru 1 do numeru 56
  • ul. Hugona Kołłątaja od Łukasińskiego do numeru 63
  • ul. Adama Mickiewicza
  • ul. Niecała
  • ul. Literacka
  • ul. Juliusza Słowackiego 3, 5
  • ul. Waleriana Łukasińskiego
  • ul. Józefa Kraszewskiego
  • ul. Jana Długosza
  • ul. Jana Kilińskiego od Poniatowskiego do numeru 69
  • ul. ks. Ignacego Skorupki
  • ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego od Poniatowskiego do Staszica
  • ul. Leopolda Janikowskiego
  • ul. Józefa Poniatowskiego od Długosza do Wyszyńskiego i numerów 47, 47A
  • ul. Wschodnia od Poniatowskiego do numeru 17
  • ul. Słoneczna od Poniatowskiego do numeru 12
  • ul. Rencistów
  • ul. Kosynierów
  • ul. Aleksandra Fredry
  • ul. Ryszarda Siwca
  • ul. Gabrieli Zapolskiej
  • ul. Stanisława Moniuszki
  • ul. Adama Asnyka
  • ul. Piotra Skargi
  • ul. Kolejowa od numeru 9A do numeru 78
12-0303 (ZIELONKA PONIATOWSKIEGO), 12A1044 (ZIELONKA ASTEX SMOLIŃSKI), 12A1108 (ZIELONKA KOLANOWSKI 2), 12-0733 (ZIELONKA WSCHODNIA), 12-0346 (ZIELONKA KILIŃSKIEGO 2), 12-0308 (ZIELONKA KOLEJOWA/BAR), 12-0109 (ZIELONKA KOLEJOWA/MICKIEWICZA), 12-0398 (ZIELONKA KILIŃSKIEGO), 12-0312 (ZIELONKA PRZEDSZKOLE/STASZICA), 12-0420 (ZIELONKA KOLEJOWA/WYSZYŃSKIEGO), 12-0445 (ZIELONKA ZAPOLSKIEJ/CHOPINA), 12-0507 (ZIELONKA KOPERNIKA), 12-0411 (ZIELONKA KOŁŁĄTAJA), 12-0572 (ZIELONKA SIENKIEWICZA/LITERACKA)
2019-09-26 08:00 2019-09-26 16:00 8 Wołomin
  • ul. Zielona od 29D do 61
12-0926 (WOŁOMIN ZIELONA)
2019-09-26 08:00 2019-09-26 15:00 7 Łomianki
  • ul. Grzybowa 27, 40
  • ul. Pionierów 38
04-1302 (DĄBROWA LEŚNA TELEFONY)
2019-09-27 08:00 2019-09-27 15:00 7 Nieporęt
  • ul. Aleja Henryka Sienkiewicza 1, 2, 5, 9, 12, 14, 29
  • ul. Czarnieckiego 2
  • ul. Jaremy 2
  • ul. Ketlinga 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11
  • ul. Kmicica 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 15, 17, 11A
  • ul. Rocha 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10
  • ul. Wazów 2
  • ul. Zagłoby 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10
04-0751 (NIEPORĘT GŁOGI T2)
2019-09-27 08:00 2019-09-27 15:00 7 Arciechów
  • Bociania, Akacjowa, Sasanki, Słoneczna, Euzebii
  • ul. Żeglarska
  • ul. Myszyniec
  • ul. Orzechowa
  • ul. Wypoczynkowa
  • Modrzewiowa, Sosnowa, Brzozowa, Bajkowa
  • ul. Jaworowa
  • ul. Przystań
  • ul. Motylkowa
  • ul. Mirabelki
  • ul. Aleja Wojciechowskiego
12-0003 (ARCIECHÓW B MYSZYNIEC), 12-0257 (WOLICA/OŚR. ZTBW), 12-0561 (ARCIECHÓW/OPOLSKI)
2019-09-27 08:00 2019-09-27 14:00 6 Nowy Dwór Mazowiecki
  • ul. Mikołaja Kopernika 79, 80
  • ul. Żwirowa od nr 1 do 33
04-0295 (MODLIN CZARNECKIEGO)
pgedystrybucja_site