Lublin-Teren

Zmień lokalizację.
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-08-21 08:00 2019-08-21 15:00 7 Ostrówek-Kolonia
Ostrówek Kolonia 1
2019-08-21 08:00 2019-08-21 15:00 7 Wincentówek
Wincentówek 3
2019-08-21 08:00 2019-08-21 14:00 6 Dąbrówka
Dąbrówka 2 Domki
2019-08-21 09:00 2019-08-21 14:00 5 Trębaczów
Trębaczów 5
2019-08-21 09:00 2019-08-21 14:00 5 Świdnik
Świdnik ST 80
2019-08-22 08:00 2019-08-22 15:00 7 Ciecierzyn
Ciecierzyn Majdanek 3
2019-08-22 08:00 2019-08-22 09:00 1 Michów
  • ul. Piaskowa
  • ul. Partyzancka
Michów GS obw. nr 3
2019-08-22 08:00 2019-08-22 15:00 7 Osmolice Pierwsze
Osmolice 11
2019-08-22 08:30 2019-08-22 10:30 2 Ćmiłów
Ćmiłów ST-13
2019-08-22 09:00 2019-08-22 14:00 5 Witaniów
Witaniów 1
2019-08-22 09:00 2019-08-22 14:00 5 Brzezice
Brzezice 1
2019-08-22 09:00 2019-08-22 13:00 4 Wólka
Wólka 4
2019-08-22 11:00 2019-08-22 14:00 3 Krępiec
Krępiec 2
2019-08-22 13:30 2019-08-22 14:30 1 Michów
  • ul. Piaskowa
  • ul. Partyzancka
Michów GS obw. nr 3
2019-08-23 08:00 2019-08-23 15:00 7 Sobolew-Kolonia
Sobolew Kolonia 1
2019-08-23 08:00 2019-08-23 14:00 6 Lubartów
Lubartów Krańcowa
2019-08-23 08:00 2019-08-23 15:00 7 Mętów
Metów 9
2019-08-23 09:00 2019-08-23 14:00 5 Ciechanki
Ciechanki Krzesimowskie 3
2019-08-23 09:00 2019-08-23 13:30 4 Stawek
Stoczek 4
2019-08-23 10:00 2019-08-23 16:00 6 Biadaczka
Biadaczka 2
2019-08-26 08:00 2019-08-26 15:00 7 Sułoszyn
Sułoszyn 1
Obwód kierunek słupa numer 1
2019-08-26 08:00 2019-08-26 11:00 3 Wilczopole
Wilczopole 2
2019-08-26 08:30 2019-08-26 10:30 2 Majdan Mętowski
Majdan Mętowski 4
2019-08-26 09:00 2019-08-26 13:30 4 Stoczek
Stoczek 5
2019-08-26 10:00 2019-08-26 15:00 5 Kawęczyn
Kawęczyn 4
2019-08-27 08:00 2019-08-27 15:00 7 Serniki
Serniki Wodomistrzówka
2019-08-27 08:00 2019-08-27 09:00 1 Żurawniki
Żurawniki 1
2019-08-27 08:00 2019-08-27 12:00 4 Kalinówka
Kalinówka 11
2019-08-27 09:00 2019-08-27 10:00 1 Świdnik
  • ul. Juliusza Słowackiego 8
Świdnik ST-1-blok
2019-08-27 12:00 2019-08-27 13:00 1 Żurawniki
Żurawniki 1
2019-08-27 12:30 2019-08-27 15:00 2 Dominów
Dominów P-1. Dominów P-2, Dominów P-3, Dominów P-4.
2019-08-28 08:00 2019-08-28 15:00 7 Klementynów
Klementynów
2019-08-28 08:00 2019-08-28 09:00 1 Mełgiew
Mełgiew 5, Mełgiew 6, Mełgiew 8.
2019-08-28 08:00 2019-08-28 15:00 7 Mełgiew
Mełgiew 7, Mełgiew Lecznica
2019-08-28 08:00 2019-08-28 14:00 6 Bystrzejowice Drugie
Bystrzejowice 13
2019-08-28 14:00 2019-08-28 15:00 1 Mełgiew
Mełgiew 5, Mełgiew 6, Mełgiew 8.
2019-08-29 08:00 2019-08-29 15:00 7 Przypisówka
Przypisówka 2
2019-08-29 08:00 2019-08-29 14:00 6 Łukówiec
Łukówiec 6
2019-08-30 08:00 2019-08-30 15:00 7 Kamienowola
Kamienowola 1
2019-09-02 08:00 2019-09-02 14:00 6 Brzeziny
Brzeziny 3
2019-09-03 08:00 2019-09-03 15:00 7 Krzesimów
Krzesimów 6
2019-09-03 08:00 2019-09-03 13:00 5 Marcinów
Marcinów 3
2019-09-04 08:00 2019-09-04 14:00 6 Brzeźnica Książęca
Brzeźnica Książęca 2
2019-09-06 08:00 2019-09-06 14:00 6 Czarny Las
Czarnolas 1
2019-09-09 08:00 2019-09-09 13:00 5 Kalinówka
Kalinówka ST 15
2019-09-10 08:00 2019-09-10 15:00 7 Łęczna
Łęczna ST 52
2019-09-10 08:00 2019-09-10 14:00 6 Przypisówka
Przypisówka 2
Wyłączenie przełożone z 26.08.2019
2019-09-16 08:00 2019-09-16 13:00 5 Dominów
Dominów LU ST 8
pgedystrybucja_site