Lublin-Teren

Zmień lokalizację.
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-10-23 08:00 2019-10-23 14:00 6 Dębiny
Dębiny 2
2019-10-23 08:00 2019-10-23 11:00 3 Tuszów
Tuszów 5
2019-10-23 08:00 2019-10-23 15:00 7 Motycz-Józefin
Motycz Józefin 5
2019-10-23 08:00 2019-10-23 15:00 7 Brzostówka
Brzostówka 4
2019-10-23 08:00 2019-10-23 13:00 5 Dys
Dys 3
2019-10-23 08:00 2019-10-23 13:00 5 Czerniejów-Kolonia
Czerniejów Kolonia 2
2019-10-23 08:30 2019-10-23 14:30 6 Zezulin Pierwszy
Zezulin 3
2019-10-23 09:00 2019-10-23 11:00 2 Jabłonna Pierwsza
Jabłonna-Majątek
Jabłonna Wodociąg, Jabłonna Szkoła, Jabłonna ST-11, Jabłonna 7,8,13, Jabłonna Kolonia 1,6,7, Jabłonna Sachalin 2
2019-10-23 09:00 2019-10-23 14:00 5 Łańcuchów
Łańcuchów SOG
2019-10-23 11:00 2019-10-23 14:00 3 Ćmiłów
Ćmiłów 7
2019-10-24 08:00 2019-10-24 14:00 6 Bychawa
  • ul. Wandzin
  • ul. Macieja Rataja
Wandzin
Bychawa Wandzin ST-3
2019-10-24 08:00 2019-10-24 15:00 7 Kalinówka
Kalinówka 9
2019-10-24 08:00 2019-10-24 13:00 5 Niemce
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Willowa
Niemce 6
2019-10-24 08:00 2019-10-24 15:00 7 Annopol
Annopol 3
2019-10-24 09:00 2019-10-24 14:00 5 Świdnik
  • ul. Krępiecka
Świdnik ST-65
2019-10-24 10:00 2019-10-24 15:00 5 Zezulin Pierwszy
Zezulin 6
2019-10-25 08:00 2019-10-25 17:00 9 Nadrybie-Dwór
Nadrybie 11
2019-10-25 08:00 2019-10-25 15:00 7 Tarkawica
Tarkawica 6
2019-10-25 08:00 2019-10-25 15:00 7 Kazimierzówka
Kazimierzówka 11
2019-10-25 08:00 2019-10-25 15:00 7 Tarkawica
Tarkawica 6
2019-10-25 09:00 2019-10-25 14:00 5 Trębaczów
Trębaczów kol.3
2019-10-25 09:00 2019-10-25 14:00 5 Siedliszczki
Siedliszczki Kolonia 3
2019-10-28 08:00 2019-10-28 15:00 7 Siedliska Pierwsze
Siedliska Kolonia 4
2019-10-28 08:00 2019-10-28 14:00 6 Siostrzytów
Siostrzytów 1
2019-10-28 08:00 2019-10-28 11:00 3 Łuszczów Drugi
Łuszczów 2F
2019-10-28 08:00 2019-10-28 13:00 5 Jakubowice Konińskie
Jakubowice 4
2019-10-28 08:00 2019-10-28 14:00 6 Jacków
Jacków 9
2019-10-28 08:00 2019-10-28 15:00 7 Minkowice
Minkowice 5
2019-10-28 09:00 2019-10-28 14:00 5 Podzamcze
Podzamcze kol
2019-10-28 09:00 2019-10-28 13:00 4 Struża
Struża 2
2019-10-28 10:00 2019-10-28 13:00 3 Łuszczów Pierwszy
Łuszczów 5
2019-10-28 12:00 2019-10-28 15:00 3 Łuszczów Drugi
Łuszczów 2E
2019-10-29 08:00 2019-10-29 14:00 6 Prawiedniki
Prawiedniki ST - 11
2019-10-29 08:00 2019-10-29 13:00 5 Wielkie
Wielkie 2
2019-10-29 08:00 2019-10-29 15:00 7 Majdan Kozłowiecki
Majdan Kozłowiecki 1
2019-10-29 08:00 2019-10-29 12:00 4 Niemce
  • ul. Słoneczna
Niemce 4
2019-10-29 08:00 2019-10-29 14:00 6 Fajsławice
Fajsławice Kolonia 2
2019-10-29 08:00 2019-10-29 10:00 2 Antoniów
Antoniów, Antoniów Kolonia 2
2019-10-29 08:00 2019-10-29 10:00 2 Zalesie
Zalesie
2019-10-29 08:00 2019-10-29 10:00 2 Żurawniki
Żurawniki 1, 2
2019-10-29 08:00 2019-10-29 13:00 5 Jakubowice Konińskie-Kolonia
Jakubowice Kol.6
2019-10-29 08:00 2019-10-29 15:00 7 Mełgiew
Mełgiew 7
2019-10-29 08:00 2019-10-29 15:00 7 Lubartów
  • ul. Wandy Śliwiny
Lubartów Szaniawskiego ST-32
2019-10-29 08:00 2019-10-29 15:00 7 Minkowice
Minkowice Podzamcze
2019-10-29 09:00 2019-10-29 13:00 4 Trawniki-Kolonia
Trawniki Kol.6
2019-10-29 09:00 2019-10-29 14:00 5 Krzesimów
Krzesimów 4
2019-10-29 12:00 2019-10-29 15:00 3 Wielkie
Wielkie KR
2019-10-29 14:00 2019-10-29 15:00 1 Antoniów
Antoniów, Antoniów Kolonia 2
2019-10-29 14:00 2019-10-29 15:00 1 Zalesie
Zalesie
2019-10-29 14:00 2019-10-29 15:00 1 Żurawniki
Żurawniki 1,2
2019-10-30 08:00 2019-10-30 13:00 5 Stanisławów Duży
Stanisławów Duży 2
2019-10-30 08:00 2019-10-30 15:00 7 Luszawa
Luszawa 1
obwód nr.1
2019-10-30 08:00 2019-10-30 14:00 6 Rybczewice Drugie
Rybczewice 2A
2019-10-30 08:00 2019-10-30 13:00 5 Minkowice
Minkowice Podzamcze
2019-10-30 08:00 2019-10-30 15:00 7 Firlej
  • ul. Willowa
Firlej 3
ulica Willowa i boczne
2019-10-30 08:00 2019-10-30 15:00 7 Turka
Turka 3
2019-10-30 08:00 2019-10-30 15:00 7 Lubartów
  • ul. Kolejowa
  • ul. Lubelska
  • ul. Hutnicza
Lubartów Młyn
2019-10-30 09:00 2019-10-30 13:00 4 Oleśniki
Oleśniki 2
2019-10-30 09:00 2019-10-30 14:00 5 Białka-Kolonia
Maryniów 1
2019-10-30 12:00 2019-10-30 14:00 2 Samoklęski-Kolonia Pierwsza
Samoklęski Kolonia 1
2019-10-31 08:00 2019-10-31 15:00 7 Lubartów
Lubartów Popiełuszki ST-76
2019-10-31 08:00 2019-10-31 15:00 7 Łucka
Łucka Motel
2019-10-31 08:00 2019-10-31 14:00 6 Suchodoły
Suchodoły KR
2019-10-31 08:00 2019-10-31 09:00 1 Brzeźnica Książęca-Kolonia
Brzeźnica Książęca Kol.1,Kol.2
2019-10-31 08:00 2019-10-31 15:00 7 Radawiec Duży
Radawiec 5
2019-10-31 08:00 2019-10-31 15:00 7 Panieńszczyzna
  • ul. Chmielowa
  • al. Warszawska
Jastków PGR 1
2019-10-31 11:00 2019-10-31 13:00 2 Strzyżewice
Strzyżewice GS
2019-10-31 14:00 2019-10-31 15:00 1 Brzeźnica Książęca-Kolonia
Brzeźnica Książęca Kol.1,Kol.2
2019-11-04 08:00 2019-11-04 14:00 6 Chmiel-Kolonia
Chmiel Kolonia 4
2019-11-05 08:00 2019-11-05 13:00 5 Świdnik
Świdnik ST-115
2019-11-05 08:00 2019-11-05 14:00 6 Starościn
Starościn 7
2019-11-05 09:00 2019-11-05 15:00 6 Ćmiłów
Ćmiłów RS
2019-11-06 09:00 2019-11-06 14:00 5 Dominów
Dominów LU ST-6
2019-11-07 08:00 2019-11-07 14:00 6 Lubartów
Lubartów Aleje Zwycięstwa
2019-11-08 08:00 2019-11-08 14:00 6 Lubartów
Lubartów Klonowa
2019-11-14 09:00 2019-11-14 15:00 6 Kalinówka
Kalinówka ST-5
pgedystrybucja_site