Mińsk-Mazowiecki

Zmień lokalizację.
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-09-16 08:00 2019-09-16 16:00 8 Cegłów
  • ul. Józefa Piłsudskiego od 1 do 92
  • ul. Nowa 2
  • ul. Henryka Dobrzyckiego od 2 do 4
  • ul. Poprzeczna od 1 do 10
  • ul. Stanisława Rżysko od 1 do 6
05-0148 Cegłów Piłsudskiego
2019-09-16 08:30 2019-09-16 14:30 6 Uśniaki
  • od nr.23 do 35
Wola Władysławowska
  • od nr. 1 do 13
UŚNIAKI 2 nr.09-0640
2019-09-16 08:30 2019-09-16 15:00 6 Józefów
  • ul. Asnyka od nr 1 do 11
  • ul. Złotej Jesieni od Konopnickiej do Sadowej;
  • ul. Pastelowa
  • ul. Jana Brzechwy
L 0,4 kV z stacji trafo 03-0813 Michalin Zlotej Jesieni
Patriotów 2/6 GRAKOS
2019-09-16 10:00 2019-09-16 15:00 5 Glinianka
  • ul. Szkolna od nr 12 do nr 18
03-1280 Glinianka Kubicki
2019-09-17 07:00 2019-09-17 08:30 1 Cegłów
  • ul. Adama Mickiewicza
  • ul. Jodłowa
  • ul. Tadeusza Kościuszki
  • ul. Leśna
  • ul. Władysława Łokietka
  • ul. Jaśminowa
  • ul. Młyńska
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Słoneczna
  • ul. Juliusza Słowackiego
  • ul. Willowa
  • ul. Spokojna
  • ul. Świerkowa
  • pl. Plac Anny Jagiellonki
  • ul. Graniczna
  • ul. Elizy Orzeszkowej
  • ul. Piaskowa 1
  • ul. Mariawicka
  • ul. Henryka Sienkiewicza 12
Mienia
  • 274,276,278
Stacja 05-0391 Cegłów Cisie, Stacja 05-0146 Cegłów Willowa, Stacja 05-1314 Cegłów Spokojna, Stacja 05-1367 Cegłów Mickiewicza, Stacja 05-0167 Cegłów Osada,
2019-09-17 07:00 2019-09-17 17:30 10 Cegłów
  • ul. Józefa Piłsudskiego od 1 do 94
  • ul. Nowa 2
  • ul. Henryka Dobrzyckiego od 2 do 4
  • ul. Poprzeczna od 1 do 10
  • ul. Stanisława Rżysko od 1 do 6
05-0148 Cegłów Piłsudskiego
2019-09-17 07:00 2019-09-17 09:00 2 Wola Rębkowska
  • ul. Długa od nr.93 do 283
  • ul. Wiatraczna
  • ul. Zacisze
09-0320 WOLA RĘBKOWSKA 3,
09-0045 WOLA RĘBKOWSKA 4
wyłączenie również w godz.14.00–15.30
2019-09-17 08:00 2019-09-17 13:00 5 Dziechciniec
  • ul. Majowa od nr 143 do 101
03-0725 Dziechciniec
2019-09-17 09:00 2019-09-17 14:00 5 Wola Rębkowska
  • ul. Topolowa od nr. 21 do 64
  • ul. Przemysłowa
09-0759 GARWOLIN SKŁAD OPAŁU,
09-1195 WOLA RĘBKOWSKA RDP,
09-1091 WOLA RĘBKOWSKA 10
09A1360 Garwolin PKRE
Dom Opieki SANA, Zakład Produkcji Drzwi, Skup Złomu Kotex, Firma WKP ENERGY, Firma Mewat, Firma Smak Drób, Piekarnia PSS, Hotel Zdrój,
2019-09-17 14:00 2019-09-17 15:30 1 Wola Rębkowska
  • ul. Długa od nr.93 do 283
  • ul. Wiatraczna
  • ul. Zacisze
09-0320 WOLA RĘBKOWSKA 3,
09-0045 WOLA RĘBKOWSKA 4
wyłączenie również w godz.7.00–9.00
2019-09-17 16:00 2019-09-17 17:30 1 Cegłów
  • ul. Adama Mickiewicza
  • ul. Jodłowa
  • ul. Tadeusza Kościuszki
  • ul. Leśna
  • ul. Władysława Łokietka
  • ul. Jaśminowa
  • ul. Młyńska
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Słoneczna
  • ul. Juliusza Słowackiego
  • ul. Willowa
  • ul. Spokojna
  • ul. Świerkowa
  • pl. Plac Anny Jagiellonki
  • ul. Graniczna
  • ul. Elizy Orzeszkowej
  • ul. Piaskowa 1
  • ul. Mariawicka
  • ul. Henryka Sienkiewicza 12
Mienia
  • 274,276,278
Stacja 05-0391 Cegłów Cisie, Stacja 05-0146 Cegłów Willowa, Stacja 05-1314 Cegłów Spokojna, Stacja 05-1367 Cegłów Mickiewicza, Stacja 05-0167 Cegłów Osada,
2019-09-17 16:00 2019-09-17 18:00 2 Kłoczew
  • Kłoczew Urząd Gminy, Szkoła Podstawowa, Bank, Hydrofornia
KŁOCZEW 2 numer 09-0917
2019-09-18 08:30 2019-09-18 12:00 3 Targówka
  • ul. Bagnista 3, od 6 do 8, 10, 11, 12, 14, 18 oraz działki numer 219, 220, 221,
  • ul. Kolejowa 32, 60, 68C, 70D, 70B, 82, 88, 96, 98, 100B, 106, 110, 112, 114, 118, 120, 126, 130A, 131C, 131J, 135, 136, 138, 140, 142, 146, 147, 148, 149, 160, 170, 172, 176, 178, 268B, oraz działki numer 255, 256, 263, 295, 312, 367
  • ul. Wąska 2, 3, 7, 4, 11, 19 oraz działki numer 253, 284
  • ul. Księżycowa od 2 do 12 oraz działki numer 235
  • ul. Sosnowa 2, 20, 21, 24
05-0584 Targówka 1
2019-09-18 08:30 2019-09-18 14:30 6 Augustówka
  • ul. Okęcie od nr. 1A do 16
Augustówka 5 nr 09-1068
2019-09-18 08:30 2019-09-18 14:30 6 Zygmunty
  • od nr.19 do 42
Chotynia
  • od nr.61 do 74
Zygmunty 2 nr 09-0535
2019-09-18 09:00 2019-09-18 15:00 6 Sulejówek
  • ul. Okuniewska od Piłsudskiego do Poniatowskiego
  • ul. Poprzeczna od Ogińskiego do Poniatowskiego
  • ul. Topolowa
  • ul. Jodłowa
  • ul. Ogińskiego
  • ul. Plater
  • ul. Przechodnia
  • ul. Wiejska
  • ul. Skłodowskiej-Curie
  • ul. Piastowska
  • ul. 15 Sierpnia
  • ul. Zaciszna
  • ul. Słoneczna
  • ul. Reymonta od Wiejskiej do Poniatowskiego
  • ul. Dębowa od Wiejskiej do Wrońskiego
  • ul. Kombatantów od Piastowskiej do Rodziewiczówny
  • ul. Kombatantów 78 (delikatesy)
03-0060 Sulejówek Ogińskiego ; 0432 Sulejówek Wiejska ; 0995 Sulejówek Emilii Plater ;
2019-09-18 09:00 2019-09-18 10:00 1 Sulejówek
03-1373 Sulejówek WAM
Sulejówek ul. Czarnieckiego 3 Internat
2019-09-18 14:00 2019-09-18 15:00 1 Sulejówek
03-1373 Sulejówek WAM
Sulejówek ul. Czarnieckiego 3 Internat
2019-09-19 08:00 2019-09-19 09:30 1 Sobolew
  • ul. Leśna od nr.51 do 65
  • ul. Targowa nr.2, 4, 37, 39 i 41
SOBOLEW GS nr 09-0846
wyłączenie również w godz.19.00–21.00
2019-09-19 08:30 2019-09-19 14:30 6 Strugi Krzywickie
  • od 15 do 30
05-1373 Strugi Krzywickie 2 obwody 1 i 2
2019-09-19 08:30 2019-09-19 14:30 6 Brzeźnik
  • od 1 do 15,20
05-0899 Brzeźnik obwód Nr. 1
2019-09-19 08:30 2019-09-19 14:30 6 Wola Życka
  • od nr.42 do 75
Dębówka
  • 54
Wola Życka 1 nr 09-0376
2019-09-19 08:30 2019-09-19 13:00 4 Stara Wieś
  • ul. Dąbrowiecka od Fabrycznej do Kołłątaja
  • ul. Fabryczna od nr 15 do Kolejowej
  • ul. Krasińskiego
  • ul. Kolejowa
  • ul. Kołłątaja
  • ul. Mickiewicza
  • ul. Norwida
  • ul. Parkowa
  • ul. Bolesława Prusa
  • ul. Słowackiego
  • ul. Tuwima
03-0972, 0973, 0974, 0975 Stara Wieś
2019-09-19 09:00 2019-09-19 14:00 5 Józefów
  • ul. 11 Listopada od Asnyka do Konopnickiej
  • ul. Marii Konopnickiej od 11 Listopada do Willowej;
  • ul. Dąbrowskiej od Grottgera do Sikorskiego
  • ul. Grottgera od nr 11 do Willowej;
  • ul. Zapolskiej
03-0080 Michalin Grottgera
ODWOŁANE
Błąd daty
2019-09-19 19:00 2019-09-19 21:00 2 Sobolew
  • ul. Leśna od nr.51 do 65
  • ul. Targowa nr.2, 4, 37, 39 i 41
SOBOLEW GS nr 09-0846
wyłączenie również w godz.8.00–9.30
2019-09-20 08:00 2019-09-20 13:00 5 Gadka
  • działki 613, 633,
Stacja trafo 05-1302 Gadka 6.
Kołbiel ulica Lubelska 18 Gospoda Chatka Gatka
2019-09-20 08:30 2019-09-20 14:30 6 Kąty Czernickie
  • od 7 do 21, oraz działki 557, 797
05-0419 Kąty Czernickie 3
2019-09-20 08:30 2019-09-20 15:30 7 Pokrzywnik
  • od 1 do 19
05-1513 Strzebula 2 obwód 2 Pokrzywnik
2019-09-20 08:30 2019-09-20 12:00 3 Nowe Zadybie
  • od nr. 1 do 56
Stare Zadybie
  • od nr. 7 do 86
Stryj
  • od nr. 50 do 51
09-1231 ZADYBIE STARE 5,
09-0475 ZADYBIE STARE 2 KOL.,
09-0588 ZADYBIE STARE 3 KOL.,
09-0136 ZADYBIE NOWE 1,
09-0104 KOLONIA ZADYBIE STARE 1,
09-0072 ZADYBIE NOWE
2019-09-20 09:00 2019-09-20 14:00 5 Józefów
  • ul. 11 Listopada od Asnyka do Konopnickiej
  • ul. Marii Konopnickiej od 11 Listopada do Willowej;
  • ul. Dąbrowskiej od Grottgera do Sikorskiego
  • ul. Grottgera od nr 11 do Willowej;
  • ul. Zapolskiej
03-0080 Michalin Grottgera
2019-09-23 07:00 2019-09-23 15:00 8 Mińsk Mazowiecki
  • ul. Aureliusza Chróścielewskiego od 1 do 7
  • ul. Osiedlowa od 27 do 57 nieparzyste, od 30 do 62 parzyste,
Linia nN ze stacji trafo 05-0638 Kędzierak Duży obw. 3.
2019-09-23 08:30 2019-09-23 14:30 6 Trąbki
  • ul. Spacerowa od nr.3 do 15
  • ul. Graniczna od nr.8 do 10
  • ul. Ogrodowa od nr.65 do 69
  • ul. Osadnicza od nr.12 do 24 i od 53 do 69
Huta Czechy 4 nr 09-561
2019-09-24 08:00 2019-09-24 10:00 2 Rynia
Czarnocin
  • 11, 11A, 11B, od 12 do 22, 26, oraz działki 14, 64,
Kobylanka
  • działki numer 32, 131,
05-0890 Czarnocin kolonia, 05-0730 Rynia Nowa, 05-1305 Rynia Działki, 05-1225 Rynia 3, 05-0660 Rynia 2, 05-0659 Rynia 1,
2019-09-24 08:00 2019-09-24 14:30 6 Głęboczyca
  • od 50 do 61, 69, 69a, działki 197, 325, 377,
Stacja trafo 05-0662 Głęboczyca 2.
2019-09-24 08:30 2019-09-24 14:30 6 Wola Rafałowska
  • ul. Dębowa od 19 do 42
Linia nN ze stacji trafo 05-0971 Wola Rafałowska 1 obw. 2.
2019-09-24 08:30 2019-09-24 14:30 6 Pilawa
  • ul. Wrzosowa od nr.1 do 16
  • ul. Klonowa od nr.1 do 5
  • ul. Złota nr.1 do 11
  • ul. Przemysłowa od nr.1 do 18 i od 36 do 50
  • ul. Kwiatowa od nr. 1 do 6
Pilawa Przemysłowa 09-0409
Tartak
2019-09-24 10:00 2019-09-24 12:00 2 Stary Pilczyn
Nowy Pilczyn
Melanów
Kacprówek
09-0328 (MELANÓW), 09-1071 (PILCZYN NOWY 3),
09-0932 (MELANÓW STACJA WODOCIĄGOWA),
09-0758 (KOL. ŚLIZ), 09-0273 (PILCZYN NOWY 2),
09-0784 (PILCZYN STARY MBM), 09A1291 (CABO),
09-1186 (PILCZYN UBOJNIA, 09-1077 (KACPRÓWEK), 09-0272 (PILCZYN STARY 2),
09-1070 (PILCZYN NOWY 1)
CABO
2019-09-25 08:30 2019-09-25 14:30 6 Laskowizna
  • od 1 do 83, Sklep, oraz działki 15, 152, 156, 185, 190,
Józefin
  • od 1 do 16,
Dąbrowica
  • od 33 do 54, działka 241, 432, 440
05-0445 Dąbrowica, 05-0444 Józefin, 05-0442 Laskowizna
2019-09-25 08:30 2019-09-25 12:30 4 Ostrożeń Drugi
  • od nr.1 do 41
Władysławów
  • 63
09-0950 (OSTROŻEŃ A),
09-0485 (OSTROŻEŃ 2),
09A1420 (GOŃCZYCE BETONIARNIA
2019-09-25 08:30 2019-09-25 14:30 6 Ostrożeń Drugi
  • od nr 43 do nr 62
Ostrożeń 3 nr 09-0484
2019-09-26 08:00 2019-09-26 12:30 4 Stojadła
  • ul. Kołbielska 2/1, 2/2, od 4 do 10 parzyste, od 1 do 9 i od 17 do 29 nieparzyste,
  • ul. Warszawska 49 - pokrycia dachowe
Linia nN ze stacji trafo 05-0964 Stojadła 5 obw. 1.
2019-09-26 08:30 2019-09-26 14:30 6 Dębowce
  • 12 do 17, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 57, 66, 68, 68a, 69, 70, 71
Linia nN ze stacji trafo 05-1129 Dębowce 2.
2019-09-26 08:30 2019-09-26 14:30 6 Pilawa
  • al. Wyzwolenia od nr.131 do 328
  • ul. Polna
Pilawa 5 nr 09-0423
2019-09-27 08:30 2019-09-27 14:30 6 Barcząca
  • ul. Jaśminowa
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Mazowiecka 17, 23, 37,
  • ul. Urocza
  • ul. Willowa
  • ul. Słoneczna
  • ul. Zacisze
Budy Barcząckie
  • ul. Brzozowa 1, 3, 6, 8, 10, 13, 15, 17, 21, 23,
Wiciejów
  • 108, 112, 114, 116, działka 11
Linia nN ze stacji trafo 05-0533 Barcząca PKP obw. 1.
2019-09-27 08:30 2019-09-27 14:30 6 Aleksandrów
09-0259 ALEKSANDRÓW
2019-09-30 08:00 2019-09-30 09:30 1 Pogorzel
  • działka 809, 860
  • ul. Mińska 2a, 82, działka 236, 805,
Wojciechówka
Dąbrowa
Zalesie
Kośminy
Lasomin
Borówek
Podgórzno
Chełst
Gągolina
Głupianka
  • 1
Nowodwór
Siennica
  • ul. Ogrodowa 15 do 31,
  • ul. Starowiejska 2A, 6,
  • ul. Dłużewskich 2, 4, od 12 do 45, działka 235, 198, 221,
  • ul. Piaski od 1 do 47, działka 231, 311,
  • ul. Czarnockiego od 1 do 24,
  • ul. Dworkowa od 1 do 25, działka 122,
05-1278 Pogorzel 2, 05-0815 Zalesie Dąbrowa, 05-1172 Zalesie Gruplast, 05-0554 Zalesie 1, 05-0555 Zalesie 2, 05-0161 Nowodwór, 05-0721 Lasomin 1, 05-0722 Lasomin 2, 05-0723 Lasomin 3, 05-0469 Kośminy, 05-0781 Podgórzno, 05-1377 Chełst, 05-1504 Grzebowilk 5, 05-0604 Chełst Borówek, 05-0951 Gągolina 1, 05-0550 Gągolina 2, 05-0468 Stara Wieś
Stara Wieś 5, 12, 14, 39, 40, 42, 47, od 53 do 56, 65, 67, 67A, 71, 74, 76A, 80, 82B, działka 388, 164, 159
2019-09-30 08:00 2019-09-30 15:00 7 Siennica
  • działka 74, 307, 311
  • ul. Słoneczna 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 14, 18, działki 311
  • ul. Południowa 1, 3
  • ul. Leśna 3, 4, 5, 6, działka 263
  • ul. Mińska od 35 do 103, działki 79, 271,
05-0262 Siennica Osada 5,
2019-10-01 08:30 2019-10-01 14:00 5 Rudka
  • ul. Graniczna od 1 do 31 nieparzyste od 49 do 59 nieparzyste
  • ul. Spacerowa od 1 do 64
  • ul. Leśna 47
  • od 47a do 51
Rudka-Sanatorium
  • al. Teodora Dunina 1
Mrozy
  • ul. Pokoju 170
05-1489 Guzew 4, 05-0987 Rudka 2, 05-0576 Rudka Sanatorium, 05A1550 Rudka Sanatorium 2, 05A1371 Dąbrowa Kurniki,
2019-10-02 08:00 2019-10-02 14:30 6 Mińsk Mazowiecki
  • ul. Siennicka od 2 do 9
  • ul. Miodowa od 1 do 5
  • ul. Nadrzeczna 1, 3
05-0081 Mińsk Miodowa
ulica Stary Rynek 1, 3, 5
2019-10-03 08:30 2019-10-03 14:30 6 Ruda
  • ul. Ogrodowa 4
  • ul. Szkolna od 30 do 46
  • ul. Parkowa od 20 do 26
  • ul. Strażacka od 1 do 14
  • ul. Spokojna 2
05-0249 Ruda 2
2019-10-04 08:00 2019-10-04 16:00 8 Stawek
  • od 1 do 3
Wężyczyn
  • od 50 do 59
05-0678 Stawek 2
2019-10-04 08:30 2019-10-04 11:00 2 Cierpięta
  • od 10 do 18, 20 i od 24 do 31
05-0816 Cierpięta 1
2019-10-04 08:30 2019-10-04 14:30 6 Cierpięta
  • 19, 22, 22a, i od 35a do 39a oraz działki 319, 323
05-0816 Cierpieta 1
pgedystrybucja_site