Mielec

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-03-22 07:00 2019-03-22 15:00 8 Kolbuszowa
  • ul. Edwarda Dembowskiego
  • ul. gen. Bora-Komorowskiego
  • ul. ks. Antoniego Dunajeckiego
  • ul. Juliana Goslara
  • ul. Stefana Żeromskiego
Kolbuszowa 3 Szpital
2019-03-22 07:30 2019-03-22 15:00 7 Ropczyce
  • ul. 3 Maja
Chechły 3
2019-03-22 08:00 2019-03-22 12:00 4 Zarównie
Zarównie 1 i 2
2019-03-22 08:00 2019-03-22 12:00 4 Zachwiejów
Zachwiejów 1, 2, 3
2019-03-25 06:30 2019-03-25 11:30 5 Mielec
  • ul. Sienkiewicza 40
  • ul. Długosza 1
Mielec 5
linia niskiego napięcia obwód Nr 8.
2019-03-25 07:00 2019-03-25 11:00 4 Kolbuszowa Dolna
Kolbuszowa Dolna 1 i 4
2019-03-25 07:00 2019-03-25 11:00 4 Kolbuszowa
  • ul. Krakowska
  • ul. Piaskowa
  • ul. Polna
  • ul. Wincentego Witosa
  • ul. Marii Siedmiograj
  • ul. Józefa Piłsudskiego
Kolbuszowa 28 i 42
2019-03-25 07:00 2019-03-25 15:00 8 Kolbuszowa
  • ul. Obrońców Pokoju
  • ul. Stefana Starzyńskiego
Kolbuszowa 3
linia nN Obwód Nr 3
2019-03-25 08:00 2019-03-25 12:00 4 Nockowa
Nockowa 2
2019-03-26 06:30 2019-03-26 11:30 5 Mielec
  • ul. Kardynała Wyszyńskiego 8, 8A
Mielec 76
linia niskiego napięcia obwód Nr 5 .
2019-03-26 07:00 2019-03-26 17:00 10 Werynia
Werynia 4
2019-03-26 07:30 2019-03-26 14:30 7 Wola Baranowska
  • ul. Granica
  • ul. Szczepanie
  • ul. Szkolna
  • ul. Wschodnia
  • ul. Wysokie
  • ul. Ks. Józefa Mastalerza
Skopanie
  • ul. Jana Pawła II
Wola Baranowska 6, 7, 12
2019-03-26 07:30 2019-03-26 14:30 7 Durdy
Durdy 1
2019-03-27 06:30 2019-03-27 12:30 6 Mielec
  • ul. Władysława Warneńczyka 3, 5
Mielec 76
linia niskiego napięcia obwód Nr 3 i 4 . ZK Nr 1853, 1854, 2193
2019-03-27 06:30 2019-03-27 12:30 6 Mielec
  • ul. Władysława Warneńczyka 3, 5
Mielec 76
linia niskiego napięcia obwód Nr 3 i 4 . ZK Nr 1854/11, 2193/11
2019-03-27 07:00 2019-03-27 15:00 8 Kolbuszowa
  • ul. Grunwaldzka
  • ul. Fryderyka Szopena
  • ul. Zacisze
Kolbuszowa 3
linia nN Obwód Nr 11
2019-03-27 07:30 2019-03-27 12:30 5 Mielec
  • ul. Długa 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 14/1
Mielec 89
Linia niskiego napięcia obwód Nr 2, szafa kablowa Nr 1330/11
2019-03-27 07:30 2019-03-27 15:00 7 Ropczyce
Brzyzna 2
2019-03-28 06:30 2019-03-28 14:00 7 Mielec
  • ul. Władysława Warneńczyka 1
Mielec 76
linia niskiego napięcia obwód Nr 1 i 2 . ZK Nr 856/11, 857/11, 858/11, 859/11
2019-03-28 07:00 2019-03-28 15:00 8 Kolbuszowa
  • ul. Kazimierza Wielkiego
  • ul. Stanisława Krzaklewskiego
  • ul. Ignacego Krasickiego
  • ul. Władysława Broniewskiego
  • ul. Juliusza Słowackiego
  • ul. Marii Konopnickiej
  • ul. Krótka
  • ul. prof. Żytkowskiego
Kolbuszowa 3
linia nN Obwód Nr 12
2019-03-28 07:30 2019-03-28 15:00 7 Poręby Dymarskie
Poręby Dymarskie 9
linia niskiego napięcia Obwód Nr 3
2019-03-28 07:30 2019-03-28 15:00 7 Nawsie
Nawsie 4
linia nN Obwód Nr 1 i 2
2019-03-29 07:00 2019-03-29 15:00 8 Kolbuszowa
  • ul. Wojska Polskiego
  • ul. Nadziei
  • ul. Aleksandra Puszkina
  • ul. Jana Matejki
Kolbuszowa 3
linia nN Obwód Nr 7
2019-03-29 07:30 2019-03-29 15:00 7 Ropczyce
Brzyzna 1
2019-03-29 08:00 2019-03-29 17:00 9 Ostrowy Baranowskie
Ostrowy Baranowskie 5 i 6
pgedystrybucja_site