Ostrołęka

Zmień lokalizację.
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-09-17 08:00 2019-09-17 15:00 7 Dzbądz
10-1450 DZBĄDZ 3 - (2) MROCZKI KAWKI
2019-09-17 08:00 2019-09-17 15:00 7 Rozogi
  • 20,22,23,24
Wilamowo
  • 39
10-0561 ROZOGI 3 KABATY - (1) ZAWOJKI
Rozogi Kabaty
2019-09-17 08:00 2019-09-17 15:00 7 Obórki
  • od 19 do 31, złącza kablowe
13-3008 OBÓRKI II
2019-09-18 08:00 2019-09-18 15:00 7 Niedźwiedź
  • od 4 do 17, 23,24,25,26
10-0252 NIEDŹWIEDŹ 4
2019-09-18 08:00 2019-09-18 15:00 7 Gostkowo
  • od 1 do 14, od 44 do 60
Leszno
  • 194, 195
13-0636 GOSTKOWO III
przepompownie, złącza kablowe
2019-09-19 07:00 2019-09-19 14:00 7 Radostowo
10-0564 RADOSTOWO
2019-09-19 08:00 2019-09-19 15:00 7 Guty Duże
13-1467 GUTY DUŻE I
2019-09-19 08:00 2019-09-19 18:00 10 Morawy Wielkie
  • od 6 do 13, złącza kablowe
13-3360 MORAWY WIELKIE III
2019-09-19 08:00 2019-09-19 15:00 7 Rozogi
  • ul. Różana od 1 do 5
  • ul. Liliowa 2,4
  • ul. Słoneczna 1,3,5,6,8,9,10,11,15
  • ul. Kwiatowa 2,3,4,6,8,10,12
  • ul. Rynek 22,28,29
  • ul. Warszawska 1,2,4
  • ul. ks. kard. Wyszyńskiego od 1 do 18
  • ul. Marii Konopnickiej od 20 do 32
  • ul. Władysława Stanisława Reymonta od 2 do 12
10-0632 ROZOGI KOŚCIÓŁ
2019-09-20 08:00 2019-09-20 15:00 7 Zalas
  • od 83 do 91, ZK 5517
10-0903 ZALAS 3
2019-09-23 07:00 2019-09-23 10:00 3 Młynarze
Sieluń
Dyszobaba
10-1658 SIELUŃ 4
10-0638 SIELUŃ 5
10-1464 MŁYNARZE OSIEDLE DOMKÓW REKR.
10-1443 DYSZOBABA 1
10-1655 SIELUŃ 1
10-0606 DYSZOBABA 2
10-1554 MŁYNARZE 1
2019-09-23 17:00 2019-09-23 20:00 3 Młynarze
Sieluń
Dyszobaba
10-1658 SIELUŃ 4
10-0638 SIELUŃ 5
10-1464 MŁYNARZE OSIEDLE DOMKÓW REKR.
10-1443 DYSZOBABA 1
10-1655 SIELUŃ 1
10-0606 DYSZOBABA 2
10-1554 MŁYNARZE 1
2019-09-24 08:00 2019-09-24 15:00 7 Przeradowo
13-3313 PRZERADOWO V
2019-09-24 08:00 2019-09-24 18:00 10 Oględa
  • od 1 do 9, od 13 do 19, od 22 do 34
13-1356 OGLĘDA SZLACHECKA II
złącza kablowe
2019-09-24 08:00 2019-09-24 18:00 10 Czarnowiec
  • od 44 do 50
10-0046 CZARNOWIEC 2
ulica Baśniowa, ulica Brzozowa numery domów 2, 4, 6, cała ulica Dębowa, Cała ulica Topolowa, ulica Działkowa numery domów 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 37.
2019-09-24 08:00 2019-09-24 15:00 7 Tatary
  • od 15 do 22 od 32 do 39
10-0390 TATARY 1
2019-09-25 08:00 2019-09-25 15:00 7 Dzbądz
10-1729 DZBĄDZ 5
2019-09-25 08:00 2019-09-25 15:00 7 Zdunek
  • od 23 do 29, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41
10-0460 ZDUNEK 5
2019-09-25 08:00 2019-09-25 15:00 7 Radgoszcz
  • od 1 do 15
Żyźniewo
  • 22A, 28
10-0359 RADGOSZCZ 1
2019-09-26 08:00 2019-09-26 18:00 10 Morawy Wielkie
  • 1, 2, 3, 4
Łanięta
  • 33, 34, 35, 37
13-1156 MORAWY WIELKIE I
2019-09-26 08:00 2019-09-26 15:00 7 Wykrot
  • od 150 do 154
10-0445 WYKROT 11 - (2) K/ DĘBY
2019-09-26 08:00 2019-09-26 15:00 7 Ostrołęka
  • ul. Targowa 26, 26A, 26B, 28, 30, 32
10-0848 O-KA MABUD
ZK2257
2019-09-26 08:00 2019-09-26 15:00 7 Różan
  • ul. Warszawska
10-1619 RÓŻAN MOTOTRANSPORT - (1) OBWÓD LEWY MIASTO
2019-09-27 08:00 2019-09-27 15:00 7 Sul
10-0362 SUL
2019-09-27 08:00 2019-09-27 15:00 7 Pokrzywnica
Struniawy
10-0315 POKRZYWNICA 2
2019-09-27 08:00 2019-09-27 15:00 7 Wydmusy
  • od 62 do 69
10-0582 WYDMUSY 3B
pgedystrybucja_site