Ostrowiec

Zmień lokalizację.
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-09-17 08:00 2019-09-17 14:30 6 Boksycka
  • od nr 1 do nr 21
Rudka
  • od nr 1 do nr 21, Boksycka 6a
Boksycka 1
2019-09-17 08:00 2019-09-17 14:00 6 Jabłonów
  • od nr.3 do nr.18.
Jabłonów 1.
2019-09-17 08:00 2019-09-17 14:00 6 Jasieniec Solecki
  • od nr.7 do nr.23, oraz od nr.258 do nr.296.
Ciepielów-Kolonia
  • od nr.3 do nr.7.
Pcin
  • 78.
Jasienie Solecki 4.
2019-09-17 08:00 2019-09-17 15:00 7 Podolany
  • od nr.15 do nr.34
Podolany 2.
2019-09-17 08:00 2019-09-17 13:00 5 Ostrowiec Świętokrzyski
  • Fiołkowa, Leśna przy Fiołkowej, Jarzębinowa
Pistacjowa obw 3
2019-09-18 07:45 2019-09-18 08:45 1 Ostrowiec Świętokrzyski
  • ul. Andrzeja Biesiady
  • ul. Jana Kilińskiego 22-37, firmy, hurtownie
Kilińskiego WPTO
firmy iGNAL, EUROCASH, BAĆPOL, IMPEX, POLSAD, Autocentrum, Laser Space, DOMPLAST, zakład recyklingu Renomet, Cemar, pompownia MWiK i inne oraz w godz. 12-14.00 przerwa 30 minut
2019-09-18 08:00 2019-09-18 14:00 6 Wola Solecka Pierwsza
  • Wola Solecka nr 38 - 95
Wola Solecka 1 , obw 1
2019-09-18 08:00 2019-09-18 11:00 3 Krępa Górna
  • Wierzchowiska Pierwsze od nr 19 do nr 23, Krępa Górna od nr 23 do nr 39
st 15/0,4kV Krępa Dolna 3
2019-09-18 08:00 2019-09-18 13:00 5 Ostrowiec Świętokrzyski
  • ul. Rzeczki 1-64, ul.Szałwiowa
Gutwin Szkoła obw 4
2019-09-18 11:00 2019-09-18 15:00 4 Jarentowskie Pole
  • Przepompownia tel. 502-467-044
St 15/0,4kV Jarentowskie Pole Przepompownia
2019-09-19 08:00 2019-09-19 14:30 6 Boksycka
  • od nr 20 do nr 78 i od nr 89 do nr 137a, firmy, sklepy
Boksycka 2
2019-09-19 08:00 2019-09-19 14:00 6 Wola Solecka Pierwsza
  • Wola Solecka nr 1 - 35 i 42A , Kolonia Wola Solecka nr 2 - 9
Wola Solecka 1 , obw 2 , 3
2019-09-19 08:00 2019-09-19 15:00 7 Karolów
  • Kawęczyn od nr 34 do nr 41 oraz nr 1, Tymienica nr domu 2, Karolów od nr 1 do nr 8
ST 15/0,4kV Karolów
2019-09-20 07:00 2019-09-20 17:00 10 Janik
  • Janik ul. Okrężna, ul. Ostrowiecka, ul. Polna, ul. Prosta, ul. Szkolna, ul. Wiatraczna
Kunów
  • ul. Juliusza Słowackiego
Janik 1,4,5, Szkoła, Kunów Poręba
2019-09-20 08:00 2019-09-20 14:30 6 Boksycka
  • nr 69-77, 146-194
Ostrowiec Świętokrzyski
  • ul. Henryka Sienkiewicza Ostrowiec ul. Sienkiewicza od nr 127 do nr 192 i ul. Bieliny
Boksycka 3
2019-09-20 08:00 2019-09-20 14:00 6 Lipsko
  • Nowe Pole nr 9 - 19 , Lipsko ul. Obrońców Chotczy nr 2
Nowe Pole
2019-09-20 08:00 2019-09-20 15:00 7 Wólka Krępska
  • Wólka Krępska od nr 1 do nr 11
St 15/0,4kV Wólka Krępska
2019-09-23 08:00 2019-09-23 14:00 6 Stryczowice
  • do 3 do 26, 5 i 88, 10 do 12, 28
  • 101, 69 do 77
Stryczowice 1
2019-09-24 07:00 2019-09-24 17:00 10 Grzegorzowice
Sarnia Zwola
Grzegorzowice 2, Sarnia Zwola
Słupia Stara, Wałsnów, Jeleniów Kolonia, Kunin wyłączenia w miarę potrzeb
2019-09-24 08:00 2019-09-24 11:00 3 Wola Pawłowska
  • Wola Pawłowska od nr 95 do nr 100
Lnn Wola Pawłowska 4 ob..1 rzeka
2019-09-24 08:00 2019-09-24 14:00 6 Goździelin
  • od nr 138 do nr 179
Goździelin 4
2019-09-25 08:00 2019-09-25 14:00 6 Ostrowiec Świętokrzyski
  • ul. Świerkowa
  • ul. Niecała
  • ul. Bałtowska 181 do 217, sklep, 181 do 217
  • ul. Słodowa
  • ul. Zbożowa oraz ul. Folwarczna
Bałtowska CPN
2019-09-26 08:00 2019-09-26 14:00 6 Goździelin
  • od nr 178 do nr 226, Na Watraku, przepompownia wody
  • Goździelin - Moczydło sł nr 8 przepompownia PS2 Goździelin 226
Goździelin 5
pgedystrybucja_site