Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-11-12 08:00 2019-11-12 14:00 6 Wólka Bodzechowska
  • od nr 120 do nr 127
Przyborów
  • od nr 41 do nr 76, sklep
Przyborów ; S7-70328
2019-11-13 08:00 2019-11-13 14:00 6 Przyborów
  • od nr 4 do nr 36 i Sowia Góra.
Przyborów ; S7-70328
2019-11-13 08:00 2019-11-13 14:30 6 Gromadzice
  • ul. Osiedle Zagaje
Gromadzice 4
2019-11-13 08:00 2019-11-13 14:00 6 Adamów
  • ul. Szkolna 49-136, szkoła
  • ul. Kościelna
Adamów 1
2019-11-13 09:00 2019-11-13 17:00 8 Szewna
  • ul. Wiejska, ul. Dolna 58 do 103, ul. Młynarska, ul. Krótka
Szewna Dolna 3
2019-11-14 07:30 2019-11-14 16:00 8 Wawrzeńczyce
Wawrzeńczyce 1,2
2019-11-14 07:30 2019-11-14 09:00 1 Modrzewie
  • 1-42
Łomno
  • 43-77
Chybice
  • nr 41-54, tartak, szkoła, przepompownia ścieków P4
Nowy Bostów
  • 1-44
Stary Bostów
  • od nr 43-75, z-d Elektroślus
Łomno Polesie, łomno
oraz ok.30 minut w godz. 13.00-16.00
2019-11-14 08:00 2019-11-14 14:00 6 Godów
  • od 79 do Szkoły
Godów 2
2019-11-14 08:00 2019-11-14 14:00 6 Adamów
  • ul. Szkolna 1-43
  • ul. Starachowicka
Adamów 2
2019-11-15 07:00 2019-11-15 18:00 11 Szewna
  • ul. Wiejska, ul.Górna, ul. Dolna 1 do 103, ul. Młynarska, ul. Krótka Zarzecze od 4 do 14, Woźniakówka 4, Wąska 3-11,
Szewna Dolna 1,3, Górna
w podanych godzinach możliwe wystąpienie przerw w zasilaniu, z-d stolarski Zarzecze 14a, autoczęści, baza ZGKM Bodzechów i sklep MIM z art. Sanitarnymi, TBM, przepompownia ścieków
2019-11-18 07:00 2019-11-18 18:00 11 Szewna
  • ul. Dolna od nr 132 do 178, ul.Wiejska od 3 do 6, ul.Leśna od 2 do 5,
  • ul. Grelecka 3-36
Henryków 1,2,3
w podanych godzinach możliwe wystąpienie przerw w zasilaniu
2019-11-18 08:00 2019-11-18 12:00 4 Ostrowiec Świętokrzyski
  • ul. Bałtowska 244-274
  • ul. Boczna
  • ul. Bursztynowa
  • ul. Świerkowa
  • ul. Szmaragdowa
  • ul. Perłowa
  • ul. Koralowa
Bałtowska CPN obw 3
2019-11-19 07:00 2019-11-19 11:00 4 Pawłów
  • Pawłów od nr 61 do 129 i od szkoły do nr 136a, sklepy, firmy, przepompownie itp.
Pawłów 4
2019-11-19 08:00 2019-11-19 15:00 7 Brzezie
  • 23-38a, sklep, remiza, z-d wylęgu drobiu
Brzezie 2 obw 1
2019-11-20 08:00 2019-11-20 14:00 6 Adamów
  • ul. Górna 109-128
  • ul. Leśna
Adamów 3 obw 3,4
2019-11-28 08:00 2019-11-28 14:00 6 Pawłów
  • 1-19b
Warszówek
  • 19-22b
Pawłów 1 obw 1,3,4
pgedystrybucja_site