Piotrków-Trybunalski

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-05-20 07:00 2019-05-20 16:00 9 Piotrków Trybunalski
  • ul. Łódzka nr 82, 67,67A; 98,98A do 104, ogródki działkowe
  • ul. Gęsia oraz działki
  • ul. Gościnna nr 1 do 13A i 2 do 18A
Stacja Łódzka 1-0542
DREWMEBEL
2019-05-21 07:00 2019-05-21 15:00 8 Srock
  • ul. Południowa nr nr 12 do 66 i 43a do 55(pod nr 46 produkcja brykietu
Wodzinek
  • ul. Srocka nr 56 do 62 i 53 do 61
Stacja Srock 4
2019-05-22 07:00 2019-05-22 15:00 8 Bogdanów
  • ul. ks. Kanonika Mieczysława Kozakowskiego 4a+ Kosciół
  • ul. gen. Ludwika Czyżewskiego
  • ul. Wschodnia
  • ul. Szkolna oraz Zlewnia Mleka
  • ul. Krótka 2 i 4 oraz Szkoła
  • ul. Wesoła
  • ul. Strażacka
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Piotrkowska 1 do 37 i 4 do 28
  • ul. Ogrodowa
Stacja Bogdanów 1-0288
2019-05-22 08:00 2019-05-22 14:00 6 Fryszerka
  • 2-4 wraz z działkami; Marianka 2-8 wraz z diałkami
5-0291/Fryszerka
2019-05-23 07:00 2019-05-23 14:00 7 Witów-Kolonia
  • nr 52 do 58b i 53 do 57a
Linia nn Kol. Witów 3 1-1709 - obw nr 1
2019-05-23 07:00 2019-05-23 19:00 12 Radomsko
  • ul. Stara Droga 101-172
5-0117/R-sko ul. Stara Droga
2019-05-23 08:00 2019-05-23 13:00 5 Pratkowice
  • 4-42
5-0265/Pratkowice 2
obwód nr 2
2019-05-23 08:30 2019-05-23 12:30 4 Dąbrówka
  • 1-57
Szczepocice Prywatne
  • 30A; 30G; 32, 36 dz. 669
5-0548/Dąbrówka 1
2019-05-23 10:00 2019-05-23 14:00 4 Wymysłów
  • Komparzów gm. Kluczewsko
5-0392/Komparzów 1
5-0341/Wymysłów
5-0974/Komparzów 2
2019-05-23 10:00 2019-05-23 15:00 5 Piotrków Trybunalski
  • ul. Garncarska nr 26
Linia nn Garncarska 1-0045
2019-05-24 08:00 2019-05-24 15:00 7 Żądło
Stacja Żądło
Gospodarstwo rolne
2019-05-24 08:00 2019-05-24 14:00 6 Rozpęd
  • 1-7; Wrony 1-2
5-0474/Rozpęd Orzechówek
2019-05-27 07:00 2019-05-27 14:00 7 Sulejów
  • ul. Konecka nr9 do 29 i 24 do 44, Urząd Gminy, Przedszkole
  • ul. Góra Strzelecka nr 2 do 20 i 1 do 35
  • ul. Opoczyńska nr 1 do 59 i 2 do 34
  • ul. Dworcowa
  • ul. Łączna
  • ul. Handlowa
  • ul. Targowa Piekarnia, Stolarnai, Przychodnia lekarska,
  • ul. Wschodnia nr 2 "MOTEX"
Stacja Pawilon Handlowy w Sulejowie
Urząd Gminy, Piekarnia, Stolarnia, Przychodnia lekarska, Przedszkole, TESCO, MOTEX
2019-05-27 08:00 2019-05-27 14:00 6 Kluczewsko
  • ul. Kościelna 4-10
  • ul. Leśna
  • ul. Murarska 1-25
  • ul. Nowa 2
  • ul. 1 Maja 23-85 wraz z działkami
5-0374/Kluczewsko 2
2019-05-28 07:00 2019-05-28 15:00 8 Piotrków Trybunalski
  • ul. Jeziorna 32 do 52A, 21 do 37A, 43 do 68; KOSCIÓŁ, Stacja Kontoli Pojazdów
  • ul. Czarnoleska
  • ul. Gołębia
  • ul. Bursztynowa 18 do 32 i 13 do 35
  • ul. Żeglarska Przepompownia
  • ul. Rusałki 74 do 78
Stacja Jeziorna 1 1-1264 w Piotrkowie
2019-05-28 07:00 2019-05-28 15:00 8 Piaski
  • nr 12 do 25 i 56 do 71, SZKOŁA
Linia nn Krzyżanów Szkoła - obw nr 3
2019-05-28 07:00 2019-05-28 16:00 9 Mąkolice
  • nr 68 do 80 oraz działki
Linia nn Mąkolice 2 1-0884 - obw nr 1
pgedystrybucja_site