Piotrków-Trybunalski

Zmień lokalizację.
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-10-23 08:00 2019-10-23 12:00 4 Dobryszyce
  • ul. Cmentarna
  • ul. Leśna
  • ul. Źródlana
Kolonia Dobryszyce
Lefranów
Ruda
Zalesiczki
Huta Brudzka
Borowa
  • Janów k. Brudzic 9-10; Kol. Janów 2-8
5-0481 DOBRYSZYCE 1 KOL., 5-0412 DOBRYSZYCE KR, 5-0480 RUDA K. DOBRYSZYC, 5-0483 DOBRYSZYCE 3 KOL., 5-0479 LEFRANÓW, 5-0482 DOBRYSZYCE 2 KOL., 5-0459 ZALESICZKI, 5-0464 HUTA BRUDZKA 2, 5-0463 HUTA BRUDZKA 1, 5-0465 BOROWA, 5-0466 JANÓW K. BRUDZIC
2019-10-23 08:00 2019-10-23 13:00 5 Wymysłów
  • 1-9 dz. 33/1
Radziechowice Drugie
  • 27; 52
5-0341/Wymysłów
2019-10-23 08:00 2019-10-23 15:00 7 Przedbórz
  • ul. Korycińska 1-11
  • ul. Majowa 1-14 oraz działki
  • ul. Majowa Góra 1
  • ul. Piotrkowska 7
5-1033/Przedbórz ul. Majowa Góra
2019-10-23 08:00 2019-10-23 15:00 7 Syski
1-1530/Syski
2019-10-23 08:00 2019-10-23 15:00 7 Piotrków Trybunalski
  • ul. Dzika 1-28
  • ul. Metalowców dz. 29/6; 29/11
  • ul. Franklina Roosevelta 41-60 oraz dz. 46/1; 47/1
  • ul. Wolska 6-14
  • ul. Żelazna 12 i 20
  • ul. Gliniana 3/5
1-0031/Roosevelta 1
2019-10-24 08:00 2019-10-24 16:00 8 Brudzice
  • ul. Wieluńska 57-133 oraz 563; Bieliki dz. 350/1
5-0845/Brudzice B
2019-10-24 08:00 2019-10-24 15:00 7 Przedbórz
  • ul. Marii Konopnickiej 4-6
  • ul. Korycińska 10-21
  • ul. Majowa Góra 4/6; 5; 13A
  • ul. Piotrkowska 1; 15-38
5-1033/Przedbórz ul. Majowa Góra
2019-10-24 08:00 2019-10-24 12:00 4 Kosówka
  • 2-16 oraz dz. 33; 331/2; 44/2
Słostowice
  • dz.334
Paciorkowizna
  • dz. 339/5; 340/10
5-0470/Kosówka
2019-10-24 08:00 2019-10-24 15:00 7 Bobrowniki
  • 1-46 oraz działki
5-0362/Bobrowniki
2019-10-25 07:00 2019-10-25 13:00 6 Jeżów
  • nr 1 do 41A
Stacja Jeżów Brzeziny 1-1255
Straż
2019-10-25 08:00 2019-10-25 15:00 7 Kluczewsko
  • ul. 1 Maja 1-40
  • ul. Kościelna 1-3 oraz dz. 897/4
  • ul. Leśna 2-20 oraz dz. 73; 74
  • ul. Łąkowa 1A, 2, 2B
  • ul. Nowa 1-2
  • ul. Wąska 1-7
5-0349/Kluczewsko 1
2019-10-25 08:00 2019-10-25 15:00 7 Przydatki Przybyszowskie
  • 1-27 oraz działki
5-0766/Przydatki Przybyszowskie
2019-10-28 07:00 2019-10-28 14:00 7 Bilska Wola
  • nr 1 do 8
Bilska Wola-Kolonia
  • nr 3B oraz 23 do 27
Stacja Bilska Wola Hydrofornia
Hydrofornia, Remiza
2019-10-28 08:00 2019-10-28 15:00 7 Przybyszów
  • 41-73 oraz dz. 13; Hucisko Przybyszowskie 1-9 oraz dz. 299/1
5-0312/Przybyszów 1
2019-10-28 08:00 2019-10-28 14:00 6 Huta Dłutowska
  • ul. Pabianicka 23 do 82b...
  • ul. Okrężna 3 do 9 i 8 do 24
  • ul. Akacjowa nr 1,4
  • ul. Parkowa nr 2 do 8a,d..; 1 do 15, 27, 31, 33
  • ul. Senatorska nr 3 do 13 i 6 do 14
  • ul. Szafirowa nr 2 do 6 i 5
  • ul. Spacerowa nr 2 do 8 i 3 do 5
  • ul. Półtalarek
Stacja Huta Dłutowska 1 1-0338
Piotr-Tex Józef Jakubek, Sklep ABC, Działki
2019-10-28 08:00 2019-10-28 14:00 6 Tuszyn
  • ul. Pabianicka 2-7
  • ul. Poddębina 5-46 oraz działki
  • ul. Sosnowa 2-16A oraz dz. 180/17
1-1557/Poddębina 3
2019-10-29 07:00 2019-10-29 14:00 7 Kargał-Las
  • nr 4 do 16 oraz 1,3,3a,3b
Piotrków Trybunalski
  • ul. Komunalna nr 1 do 15 i 2 do 12
Rokszyce Drugie
  • nr 65,67
Stacja Kargał las 1-0793
2019-10-29 07:00 2019-10-29 15:00 8 Zofiówka
  • ul. Główna nr 10 do 28a i 11 do 25
Bądzyń
  • ul. Sporna nr 2 do 12 i 1 do 11
  • ul. ks. Brzóski nr 36 do 40 oraz 37A do 37R
  • ul. Barbary nr 1 do 25 i 2 do 26
Linia nn Zofiówka 4 1-0547
2019-10-29 08:00 2019-10-29 14:00 6 Jabłonna
  • 1-25 oraz działki
5-0389/Jabłonna
2019-10-29 08:00 2019-10-29 15:00 7 Przybyszów
  • 1-40 oraz działki
5-0669/Przybyszów 2
2019-10-29 08:00 2019-10-29 16:00 8 Huta Brudzka
  • 3-26 oraz działki
Borowa
  • 1-16 oraz działki, Janów 9-10 dz.155, Kolonia Janów 2-8
5-0466 Janów k. Brudzic
5-0465 Borowa
5-0463 Huta Brudzka 1
5-0464 Huta Brudzka 2
2019-10-29 10:00 2019-10-29 14:00 4 Kolonia Bujniczki
5-1282/Bujniczki 2
2019-10-30 08:00 2019-10-30 15:00 7 Grabostów
  • 2-64 oraz działki
Gorzędów
  • ul. Podchojna 1-13 oraz działki
5-0696/Grabostów
2019-10-30 08:00 2019-10-30 15:00 7 Kluczewsko
  • ul. Łąkowa 4-10 oraz działki
  • ul. 1 Maja dz. 320/2
5-1327/Kluczewsko 3
2019-10-30 08:00 2019-10-30 15:00 7 Gorzkowice
  • ul. Łąkowa 1-19
  • ul. Warszawska 41-73
Kolonia Bujnice
  • 1-3
  • 1-2a
5-0497/Gorzkowice Warszawska 3
2019-10-31 07:00 2019-10-31 15:00 8 Witów
  • nr 1A do 1F,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8B,8C,8D,8F,8H,8i, 9, 9A, 9E, 9G, 25, 25A,8R
Linia nn Witów 4
Hodowla trzody chlewnej Witów nr 25A
2019-10-31 07:00 2019-10-31 15:00 8 Jutroszew
  • nr 117 do 141 i 120 do 152
Linia nn Jutroszew 4
2019-11-04 07:00 2019-11-04 15:00 8 Parzniewice
  • nr 59 do 79
Linia nn Parzniewice Duże
2019-11-04 09:00 2019-11-04 14:00 5 Piotrków Trybunalski
  • ul. Zalesicka nr 1 do 49 i 2 do 56
  • ul. Grabska
  • ul. Cicha
  • ul. Krótka
Linia nn Zalesicka 1 1-0735 - obw nr 1
2019-11-05 07:00 2019-11-05 16:00 9 Piotrków Trybunalski
  • ul. Wojska Polskiego nr 182 do 284 i 191 do 277
  • ul. Juliusza Słowackiego nr 219 do 264 oraz od nr 296 za Trasa W-wa-Katowice
  • ul. Twardosławicka nr 59 do 111 i 58 do 96
  • ul. Zawodzie nr 14 do 22 i 15 do 23
  • ul. Diamentowa
  • ul. Letnia
  • ul. mjr. Jana Piwnika nr 1 do 5
  • ul. Wiatraczna nr 2 do 37
Linia 15kV Pioma-Metalplast
Inter Druk ul Twardosławicka nr 84, Piekarnia ul. Twardosławicka nr 82, Centrum Schodów "STOLMS", Stolarnia "Olikar", Hurtownia Pokryć Dachowych, Kosze Chęciński, Sierant Systemy Żaluzyjne, Wukanizacja ul. Wojska Pol. 277, Mechanika uk. Wojska Pol. 276, Warsztat Samochodowy ul. Woj. Polskiego 263, Wolski Poel ul. Woj.Polskiego 235, Elektromech ul. Wiatraczna, Firma :Karan" ul. Słowackiego 303, Ferma Drobiu ul. Słowackiego 305, Stacje 15/0,4kV: PRESTIGE 1-A041; ALLDAN 1- A022; TOS 1-A042
2019-11-05 08:00 2019-11-05 14:00 6 Piotrków Trybunalski
  • ul. Bosmańska nr 11 do 22 i 12 do 24
  • ul. Kapitańska
Linia nn Jeziorna 8 1-1316 - obw nr 3
pgedystrybucja_site