Piotrków-Trybunalski

Zmień lokalizację.
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-08-21 08:00 2019-08-21 14:00 6 Piotrków Trybunalski
  • ul. Twardosławicka nr 59 do 111 i 60 do 96
  • ul. Diamentowa
  • ul. Zawodzie nr 14 do 18 i 15 do 21
Linia nn Twardosławicka 1-0722 - obw nr 4
Stolarnia "OLIKAR" ul. Twardosławicka nr 93a Centrum Schodów S.C. Ł. Mędasik, J.Sadłowski ul. Twardosławicka 111
2019-08-21 08:00 2019-08-21 12:00 4 Strzałków
  • ul. Harcerska 2; 3; 33
  • ul. Kolumba 2
  • ul. Konopnickiej 1-63 oraz działki
  • ul. Kopernika 60-107
  • ul. Polna 3 oraz działki
5-0800/Strzałków Hydrofornia
2019-08-22 07:00 2019-08-22 15:00 8 Raciborowice
  • nr 1 do 35 i 59 do 83
Stacja Raciborowice 1, Raciborowice 2
HELP-MED w Raciborowicach
2019-08-22 07:00 2019-08-22 17:00 10 Radomsko
  • ul. Szarych Szeregów
  • ul. Spacerowa
Linia nn R-sko Szarych Szeregów 5-0040 - obw. nr 2
2019-08-22 08:00 2019-08-22 14:00 6 Myśliwczów
  • 79-96; dz. 962/2 i 892/2
5-0836/Myśliwczów 1B
2019-08-22 08:00 2019-08-22 13:00 5 Strzałków
  • ul. Kolberga dz.959/6
  • ul. Reymonta 39-58 oraz działka 530/3
  • ul. Rolna 1-2
5-0426/Strzałków Szkoła
2019-08-23 07:00 2019-08-23 14:00 7 Krzyżanów
  • nr 26 do 31 i 51 do 54 oraz 12 do 25 i 56 do 71
Linia nn Krzyżanów Szkoła
SZKOŁA w Krzyżanowie
2019-08-23 07:00 2019-08-23 15:00 8 Tuszyn
  • ul. Moniuszki nr 26 do 51
  • ul. Domowicza 32 do 55
  • ul. Paderewskiego
  • ul. Południowa 20 do 35 oraz działki
  • ul. Słoneczna 23
  • ul. Szymanowskiego 2 do 10
  • ul. Wąska 1 do 35
Stacja Moniuszki 1 w Tuszynie
2019-08-23 07:00 2019-08-23 15:00 8 Krzyżanów
  • nr 26 do 31 i 51 do 54 oraz 12 do 25 i 56 do 71
Linia nn Krzyżanów Szkoła
SZKOŁA
2019-08-23 08:00 2019-08-23 14:00 6 Pilczyca
  • dz.524/1 i 522/4 oraz Kolnia 19-21oraz dz. 338/2; Dąbrowa 22-29; Dąbrowa Kąty 15-21
Dąbrowa
5-0351/Dąbrowa Kąty
2019-08-26 07:00 2019-08-26 15:00 8 Krzepczów
Stacja Krzepczów 2 1-1685
2019-08-26 09:00 2019-08-26 19:00 10 Radomsko
  • ul. Przedborska 103-162
5-0100/R-ko ul. Przedborska
2019-08-26 09:00 2019-08-26 11:00 2 Radomsko
  • ul. Stara Droga dz. 14/22 i 14/24
5-0177/R-ko Osiedle Słoneczne
2019-08-27 07:00 2019-08-27 13:00 6 Mierzyn
  • nr 69 i działki m.in 128,1277
Kolonia Mierzyn
  • nr 66 do 79 oraz działki m.in. 1314/1
Linia nn Mierzyn 4 1-1716 - obw nr 1
2019-08-28 07:00 2019-08-28 16:00 9 Tuszyn
  • ul. Słoneczna
  • ul. Leśna
  • ul. Południowa
  • al. Aleja Jana Pawła II
Linia 15kV
Firma "HABER" ul. Jana Pawła II nr 71
2019-08-28 07:00 2019-08-28 15:00 8 Tuszyn
  • ul. Słoneczna
  • ul. Leśna
  • ul. Południowa
  • al. Aleja Jana Pawła II
Linia 15kV kalinko-ZOR
Firma "HABER"
2019-08-29 08:00 2019-08-29 14:00 6 Lutosławice Rządowe
  • nr 26 do 50 i nr 45
Linia nn Lutosławice Rządowe 3
PRZEPOMPOWNIA ŚCIEKÓW
2019-08-29 08:00 2019-08-29 12:00 4 Kietlin
  • ul. Radomszczańska nr 1 dz.47/1
5-0325/Kietlin 2
2019-08-30 08:00 2019-08-30 15:00 7 Blok Dobryszyce
  • ul. Kolejowa 2-42
5-0993/Blok Dobryszyce 8
2019-09-04 08:00 2019-09-04 15:00 7 Radomsko
  • ul. Spacerowa 84-123
5-0019/R-ko ul. Spacerowa
pgedystrybucja_site