Pruszków

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-05-24 07:00 2019-05-24 09:00 2 Famułki Brochowskie
Lasocin
01-1249 Famułki Brochowskie 1
01-1241 Lasocin
2019-05-24 08:00 2019-05-24 16:00 8 Famułki Brochowskie
01-1250 Famułki Brochowskie 2
2019-05-24 08:00 2019-05-24 15:00 7 Grodzisk Mazowiecki
  • ul. J. Ordona od nr 1 do nr 15 i od nr 2 do nr 14,
  • ul. Teodory od nr 1 do nr 9 i od nr 4 do nr 20,
  • ul. Średnia od nr 11 do nr 23A i od nr 26 do nr 40
01-0032 Grodzisk Ordona obw nr 1 i 2
2019-05-24 08:00 2019-05-24 15:00 7 Izdebno Nowe
  • od nr 33 do 38 od ;A do :M
Kraśnicza Wola
  • 42 C,43,43 A
01-0900 (IZDEBNO NOWE 1)
ODWOŁANE
Prace odwołane z powodów technicznych
2019-05-24 09:00 2019-05-24 15:00 6 Pasikonie
  • nr 38,41,41A,41B,42B,42C,
stacja 01-1208 Pasikonie 3 obw nr 1 Łazy
2019-05-24 15:00 2019-05-24 16:00 1 Famułki Brochowskie
Lasocin
01-1249 Famułki Brochowskie 1
01-1241 Lasocin
2019-05-27 07:00 2019-05-27 15:00 8 Podkowa Leśna
  • ul. Miejska
  • ul. Myśliwska
  • ul. Jelenia
01-0829 Podkowa Leśna Przedszkole obw nr 2
Miejska od Głównej do Jeleniej , Myśliwska od Miejskiej do Jeleniej ,Jelenia od Myśliwskiej do Błońskiej
2019-05-27 08:00 2019-05-27 15:00 7 Grodzisk Mazowiecki
  • ul. Zajęcza od nr 1 do nr 13
  • ul. Chlewińska 24,25,25A,26
01-0032 Grodzisk Ordona obw nr 3
2019-05-27 08:00 2019-05-27 15:00 7 Bramki
  • ul. Łódzka od nr 8 do nr 22,
  • ul. Calineczki od nr 1 do 3
01-0117 Bramki Ludne 2 obw 1 i 3
2019-05-27 09:00 2019-05-27 18:00 9 Pruszków
  • ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej 1
01-1702 Pruszków Bolesława Prusa 3 obw nr 4
2019-05-27 21:00 2019-05-27 22:00 1 Michałowice
  • ul. Regulska od 1 do 7 i od 2 do 16a
  • ul. Raszyńska od 1 do 13 i od 2 do 16a
  • ul. 11 Listopada od 1 do 17 i od 2 do 6
  • ul. Kolorowa
  • ul. Bukowa
  • ul. Cicha od 2 do 4
  • ul. Dworcowa
  • ul. Jesionowa 17 A
  • ul. Jaworowa
01-0041 MICHAŁOWICE RASZYŃSKA
Piekarnia , Pizzeria
2019-05-28 08:00 2019-05-28 09:00 1 Michałowice
  • ul. Regulska od 1 do 7 i od 2 do 16a
  • ul. Raszyńska od 1 do 13 i od 2 do 16a
  • ul. 11 Listopada od 1 do 17 i od 2 do 6
  • ul. Kolorowa
  • ul. Bukowa
  • ul. Cicha od 2 do 4
  • ul. Dworcowa
  • ul. Jesionowa 17 A
  • ul. Jaworowa
01-0041 MICHAŁOWICE RASZYŃSKA
Piekarnia , Pizzeria
2019-05-28 08:00 2019-05-28 16:00 8 Podkowa Leśna
  • ul. Brwinowska 4,6,6A,8,10,14,17
  • ul. Helenowska 29,29A,31,33,36,38,40,40A,44,46
  • ul. Główna 11
01-0799 Podkowa Leśna Brwinowska obw 3
2019-05-28 08:00 2019-05-28 15:00 7 Piorunów
  • od nr 18 do 24
Nowa Wieś
  • od nr 9 do 17 i nr 4 i 6
01-0117 Bramki Ludne 2 obw nr 4
2019-05-28 08:00 2019-05-28 15:00 7 Pilaszków
  • ul. Nowowiejska
  • ul. Marszewskiego
01-0651 Pilaszków PGR
Dom Leczniczo-Opiekuńczy
2019-05-29 07:00 2019-05-29 11:00 4 Podkowa Leśna
  • ul. Kwiatowa nr: 60, 62
Owczarnia
  • ul. Żółwińska od WKD do nr 32 i 17,
  • ul. Piastowska
  • ul. Wazów
  • ul. Jagiellońska
  • ul. Grodziska
01-0804 (PODKOWA LEŚNA OWCZARSKA)
Podkowa Leśna , Owczarnia
2019-05-29 08:00 2019-05-29 16:00 8 Podkowa Leśna
  • ul. Lilpopa
  • ul. Kwiatowa od Parkowej do numeru 7
01-1015 Podkowa L. Bluszczowa obwód nN numer 6
2019-05-29 08:00 2019-05-29 15:00 7 Pasikonie
  • od numeru 3 do 15 i od 28 do 33
Zawady
  • numer 20
01-1206 Pasikonie 1 obwód numer 2
2019-05-30 07:00 2019-05-30 09:00 2 Grodzisk Mazowiecki
  • ul. Toruńska
  • ul. Nadarzyńska
  • ul. Piaskowa
  • ul. Górna
  • ul. Łowcza
  • ul. Myśliwska
  • ul. Z. Krasińskiego
  • ul. Bartnicza
  • ul. Orląt
  • ul. Przystankowa
  • ul. Podgórna
  • ul. Leśna
  • ul. Tkacka
  • ul. Tylna
  • ul. Jelenia
  • ul. Baśniowa
  • ul. G. Knapskiego
  • ul. Czeska
  • ul. Słoneczna
  • ul. J. Kasprowicza
  • ul. Tarnowska
  • ul. gen. H. Dąbrowskiego
  • ul. Kaliska
  • ul. Siedlecka
  • ul. Robotnicza od Dąbrowskiego do Kieleckiej
  • ul. Kielecka nr: 1,2,2A,2B,4,4A,4B,26,
  • ul. Tarnowska nr 2,4,6,8,9,1,12,16,17,20,27,
  • ul. Radomska
01-0116 Grodzisk Nadarzyńska
01-0067 Grodzisk Przedszkole Górna
01-0532 Grodzisk Górna
01-0537 Grodzisk Tylna
01-0524 Grodzisk Szczęsna 2
01-0525 Grodzisk Szczęsna 3
2019-05-30 07:00 2019-05-30 18:00 11 Grodzisk Mazowiecki
  • ul. Warszawska od Tarnowskiej do Robotniczej
  • ul. Robotnicza od Warszawskiej do Dąbrowskiego
  • ul. gen. F. Kleeberga
  • ul. Wioślarska
  • ul. Tarnowska
01-0523 Grodzisk Szczęsna 1
2019-05-30 07:00 2019-05-30 18:00 11 Grodzisk Mazowiecki
  • ul. Warszawska od Tarnowskiej do Nadarzyńskiej
  • ul. Wioślarska
  • ul. Szczęsna 45,47,38 A,
01-1905 Grodzisk Wioślarska obwód kierunek Warszawska
Wulkanizacja
2019-05-30 16:00 2019-05-30 18:00 2 Grodzisk Mazowiecki
  • ul. Toruńska
  • ul. Nadarzyńska
  • ul. Piaskowa
  • ul. Górna
  • ul. Łowcza
  • ul. Myśliwska
  • ul. Z. Krasińskiego
  • ul. Bartnicza
  • ul. Orląt
  • ul. Przystankowa
  • ul. Podgórna
  • ul. Leśna
  • ul. Tkacka
  • ul. Tylna
  • ul. Jelenia
  • ul. Baśniowa
  • ul. G. Knapskiego
  • ul. Czeska
  • ul. Słoneczna
  • ul. J. Kasprowicza
  • ul. Tarnowska
  • ul. gen. H. Dąbrowskiego
  • ul. Kaliska
  • ul. Siedlecka
  • ul. Robotnicza od Dąbrowskiego do Kieleckiej
  • ul. Kielecka nr: 1,2,2A,2B,4,4A,4B,26,
  • ul. Tarnowska nr 2,4,6,8,9,1,12,16,17,20,27,
  • ul. Radomska
01-0116 Grodzisk Nadarzyńska
01-0067 Grodzisk Przedszkole Górna
01-0532 Grodzisk Górna
01-0537 Grodzisk Tylna
01-0524 Grodzisk Szczęsna 2
01-0525 Grodzisk Szczęsna 3
2019-05-31 08:00 2019-05-31 15:00 7 Izdebno Kościelne
  • ul. Plebańskich
  • ul. Koralowa
  • ul. Bursztynowa od nr 14 do 36 i od nr 2 do 12 , Zakład Opieki Społecznej
  • ul. Szczygielskich
  • ul. ks. M. Oziębłowskiego od 23 do 51
  • ul. Szafirowa
  • ul. Grodziska
  • ul. Złota
01-0518 Izdebno Zakład
01-0598 Izdebno Kościelne Hydrofornia
01-1026 Izdebno Kościelne 1
01-0508 Izdebno MBM
01-0963 Izdebno Kościelne 3
Zaplanowane agregaty pod stacje 01-0598 Izdebno Kościelne Hydrofornia i 01-1026 Izdebno Kościelne 1
2019-05-31 08:00 2019-05-31 10:00 2 Milanówek
  • ul. Nadarzyńska
  • ul. Brwinowska
  • ul. Jodłowa
  • ul. Grudowska
  • ul. Różana
01-0388 (MILANÓWEK POLESIE 1)
pgedystrybucja_site