Pruszków

Zmień lokalizację.
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-10-23 08:00 2019-10-23 15:00 7 Kozery
  • ul. Główna 1,4,8,12,14,22,22A
01-0747 Kozery 1 obwód nr 4
2019-10-23 08:00 2019-10-23 15:00 7 Kozery
  • ul. Ukośna 2
  • ul. Kręta 1, 3, 5, 8
01-0749 Kozery 2 obw numer 4
2019-10-23 08:00 2019-10-23 14:00 6 Pruszków
  • ul. Powstańców 2
BLOK NR 2
Prace wykonywane przez PSM. Zmiana adresu przez PSM
2019-10-23 08:00 2019-10-23 10:00 2 Kozerki
  • ul. Jowisza
Władków
  • ul. Jowisza
Budy-Grzybek
  • ul. Alpejska
  • ul. Aleja Kasztanowa
  • ul. Aleja Klonowa
Chylice
  • ul. Alpejska
  • ul. Stanisławskiego
01-0240 Kozerki 3
01-1751 Budy Grzybek Alpejska
Powtórne wyłączenie w godzinach od 16:00 do 18:00
2019-10-23 16:00 2019-10-23 18:00 2 Budy-Grzybek
  • ul. Alpejska
  • ul. Aleja Kasztanowa
  • ul. Aleja Klonowa
Chylice
  • ul. Alpejska
  • ul. Stanisławskiego
Kozerki
  • ul. Jowisza
Władków
  • ul. Jowisza
01-0240 Kozerki 3
01-1751 Budy Grzybek Alpejska
2019-10-24 08:00 2019-10-24 16:00 8 Grodzisk Mazowiecki
  • ul. Myśliwska
  • ul. Orląt
  • ul. Przystankowa
  • ul. Podgórna
  • ul. Górna
  • ul. Z. Krasińskiego
  • ul. Leśna
  • ul. Piaskowa
01-0532 (GRODZISK GÓRNA)
ODWOŁANE
PRACE ODWOŁANE PRZEZ WYKONAWCĘ
2019-10-24 08:00 2019-10-24 15:00 7 Grodzisk Mazowiecki
  • ul. Szeroka od nr 1 do nr 9 i od nr 2 do nr 18,
  • ul. Chlewińska od nr 14 do nr 22,
  • ul. Mokra 8,10,17
  • ul. Łączna 3,4 A,4,6,6 A,10,12,14
stacja 01-1770 Grodzisk Zielony Rynek obw nr 1
2019-10-24 08:00 2019-10-24 15:00 7 Stanisławów
  • od 9 do 28 A
stacja 01-0701 Stanisławów obw nr 1
2019-10-24 08:00 2019-10-24 16:00 8 Brwinów
  • ul. Błońska od nr 1 do 13 i od 2 do 18 ,
  • ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 21 i od 36 do 41
  • ul. Stefana Woydy 4
01- 0928 Brwinów Kampinoska obwód nr 3
2019-10-25 08:00 2019-10-25 15:00 7 Wawrzyszew
  • nr 12,13,14,15,15A,17,18,20
stacja 01-0888 Wawrzyszew 2 obw nr 1
2019-10-25 08:00 2019-10-25 15:00 7 Ożarów Mazowiecki
  • ul. Ożarowska 25,26,27,28
stacja 01-0290 Ożarów Floriana 1
2019-10-25 09:00 2019-10-25 15:00 6 Klaudyn
  • ul. Grażyny Bacewicz
  • ul. Giuseppe Verdiego 3, 7
01-1479 KLAUDYN 7 obwód nr 1
2019-10-28 08:00 2019-10-28 16:00 8 Komorów
  • ul. Akacjowa
  • ul. Brzozowa 1
Stacja 01-0612 Komorów Zaciszna obw 3,4,5
Komorów ulica Komorowska od Zacisznej do Żwirowej,Wiśniowa od 1,2 do 31 i 24
2019-10-28 08:00 2019-10-28 15:00 7 Izdebno Kościelne
  • ul. Plebańskich
  • ul. Bursztynowa od nr 14 do nr 36 i od nr 2 do nr 12
  • ul. Koralowa
  • ul. Szczygielskich
  • ul. ks. M. Oziębłowskiego
  • ul. Szafirowa
  • ul. Grodziska
  • ul. Złota
01-0518 Izdebno Zakład
01-0598 Izdebno Kościelne Hydrofornia
01-1026 Izdebno Kościelne 1
01-0508 Izdebno MBM
01-0963 Izdebno Kościelne 3
SKR,Zakład Opieki Społecznej,Hydrofornia
2019-10-28 09:00 2019-10-28 16:00 7 Błonie
  • ul. Kwiatowa
01-1691 Błonie Kwiatowa
2019-10-29 08:00 2019-10-29 16:00 8 Komorów
  • ul. Leszczynowa
  • ul. Spokojna od nr 9 do nr 15 i od nr 12 do nr 16
Stacja 01-0612 Komorów Zaciszna obw 2
Komorów ulica Komorowska od Zacisznej do Wspólnej
2019-10-29 08:00 2019-10-29 15:00 7 Opypy
  • ul. Mazowiecka od nr 159 i 242 do ul. Paprociowej
  • ul. Paprociowa od ul. Mazowieckiej do nr 43
  • ul. Polnych Kwiatów od ul. Mazowieckiej do nr 14
  • ul. Polnej Róży 1
01-0003 Opypy Wieś 1 obw nr 1
2019-10-29 08:00 2019-10-29 15:00 7 Pęcice
  • ul. Zaułek
  • ul. Wąska od nr 20 do nr 16 i od nr 21 do nr 33
  • ul. Parkowa od nr 41 do ulicy Piachy
01-0395 Pęcice obwód nN numer 2
2019-10-30 08:00 2019-10-30 15:00 7 Piastów
  • ul. Jana Styki od nr 13 do nr 25 i od nr 20 do nr 32
  • ul. Adolfa Dygasińskiego 14, 16
01-1456 Piastów Plac Zgody obwód nr 3
2019-10-30 08:00 2019-10-30 15:00 7 Konstantów
  • 37 B
Nowe Faszczyce
  • 1 C
01-0726 Faszczyce Nowe
2019-10-30 08:00 2019-10-30 15:00 7 Bramki
  • ul. Białych Brzóz 9A,10,10A
01-1165 Bramki Ludne 7 obwód nr 2
2019-10-31 08:00 2019-10-31 15:00 7 Pruszków
  • ul. Miodowa
01-0312 Pruszków Zdziarska obw 3
2019-10-31 08:00 2019-10-31 15:00 7 Adamowizna
  • ul. Osowiecka od nr 78 do nr 10
  • ul. Dobra
  • ul. Łosia
01-0907 (ADAMOWIZNA OSIEDLE)
2019-10-31 09:00 2019-10-31 18:00 9 Komorów
  • ul. Starego Dębu
01-1608 Komorów Polna obw 5
pgedystrybucja_site