Radom

Zmień lokalizację.
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-10-23 08:00 2019-10-23 15:00 7 Młodynie Dolne
Młodynie Górne
Kadłubek-Podlas
  • Kadłub;
Wólka Kadłubska
Maksymilianów
Linia SN Jedlińsk-Wyśmierzyce
2019-10-23 10:00 2019-10-23 13:00 3 Radom
  • ul. Głęboka od nr 18 do 26 i od 19A do 23;
  • ul. Radosława nr 25;
  • ul. Polna od nr 98 do 100 i od 95 do 101;
  • ul. Iglasta nr 32 i 34;
Głęboka
2019-10-24 08:00 2019-10-24 14:30 6 Orońsko
  • ul. Witosa nr 1-12;
  • ul. Brandta nr 42-66;
Orońsko 4
2019-10-24 08:00 2019-10-24 14:30 6 Mokrosęk
  • od nr 9 do 31;
Mokrosęk 1
2019-10-24 11:00 2019-10-24 12:00 1 Radom
  • ul. Biała nr 14;
Biała 2
2019-10-25 08:00 2019-10-25 14:30 6 Mokrosęk
  • od nr 34 do 54;
Mokrosęk 2
2019-10-28 08:00 2019-10-28 14:30 6 Kotarwice
  • nr 59A-68E, dz. 19/2; 189/11; 191/1; 191/2; 218/17; 220/3; 222/10; 222/16;
Mazowszany
  • nr 1-6A, 12, 31, dz. 7/3; 10/1;
Trablice
  • nr 5A, 67B-69I, dz. 503/17;
Mazowszany 2
2019-10-28 08:30 2019-10-28 10:30 2 Wymysłów
  • Średnia od nr 20 do 70B; 27;
Maków
  • ul. Nowa od nr 22 do 33 ;
Linia 15 kV Gołębiów-Zwoleń
2019-10-28 08:30 2019-10-28 11:30 3 Taczów
  • od nr 1 do 11;
Taczów 1
2019-10-28 08:30 2019-10-28 11:30 3 Klwaty
  • Kupidura;
Klwaty 6
2019-10-28 08:30 2019-10-28 09:30 1 Radom
  • ul. Witolda Małcużyńskiego od nr 17 do 99; dz. 211; dz. 107/5; dz. 118/2; dz. 250; dz. 250/5;
  • ul. Pianistów od nr 3 do 12;
Kosów
  • Większy nr 75; 76; i od nr 36 do 36k;
Kończyce-Kolonia
  • nr dz. 84/1; 84/5 i od nr 11 do 42a; dz. 156/12 (p. Tuczyński), dz. 156/12 + Kościół; Szkoła; CPN Gazowy dz. 168/6;
Linia 15 kV Potkanów-Orna
2019-10-28 09:00 2019-10-28 10:00 1 Makowiec
  • ul. Radomska od nr 138 do nr 172; Leśniczówka;
  • ul. Gajowa nr 4;
  • dz.625; Restauracja "Leśny Dwór" Huta Szkała Gospodarczego;
Skaryszew
  • ul. Juliusza Słowackiego od nr 80 d0 nr 124A i dz. 20;
Makowiec 4
2019-10-28 09:00 2019-10-28 11:00 2 Edwardów
  • od nr 1 do 11 i dz.55/7; 55/9;
Wólka Twarogowa
  • nr 13; 14; dz.53;
Edwardów 1
2019-10-28 12:00 2019-10-28 14:30 2 Taczów
  • od nr 37 do 53;
Taczów 2
2019-10-29 08:00 2019-10-29 14:30 6 Mokrosęk
  • od nr 1 do 14; Gryzów;
Mokrosęk 3
2019-10-29 08:30 2019-10-29 14:30 6 Ostrołęka
  • od nr 1 do 47;
Ostrołęka
2019-10-29 09:00 2019-10-29 14:00 5 Radom
  • ul. Kujawska od nr 2 do 10 i od 1 do 11;
  • ul. Hutnicza nr 4;6;10; i od nr 3 do 11;
  • ul. Kurpiowska nr 1; 21;
  • ul. Obrońców nr 1 do 11 i nr 23 od 2 do 18;
  • ul. Bolesława Limanowskiego nr 39; Cmentarz Wojskowy;
Kujawska
2019-10-29 09:00 2019-10-29 10:00 1 Jedlnia-Letnisko
  • ul. Staroradomska nr 4; 10; 13; 14; 15; 15A; 19; 19A; dz.367/2; dz.180; dz.190/8; dz. 192/5; dz. 192/7; dz. 192/8;
  • ul. Malinowa nr 8 dz. 193/6; dz. 193/5; dz. 193/7; dz. 193/10;
Siczki
  • dz. 193/4;
Siczki ZEOW
2019-10-29 11:00 2019-10-29 12:00 1 Radom
  • ul. Juliusza Słowackiego nr 147;
Ludwikowska RUT
2019-10-30 08:00 2019-10-30 11:00 3 Seredzice-Zawodzie
  • nr 20-57; Seredzice Szkoła; Seredzice Wodociąg;
  • nr 38-184;
Linia 15 kV Iłża-Seredzice
2019-10-30 08:00 2019-10-30 16:30 8 Seredzice-Zawodzie
  • nr 1-19, dz. 1579; 1589/2;
Białka
  • nr 2-6;
Seredzice
  • Kolonia dz. 213;
Linia 15 kV Iłża-Seredzice
2019-10-30 08:00 2019-10-30 12:00 4 Siczki
  • od nr 20 do 26A; od nr 52 do 55;
  • ul. Storczykowa
  • ul. Dębowa
Siczki 2
2019-10-30 08:00 2019-10-30 11:30 3 Zacharzów
Zacharzów 3
2019-10-30 11:00 2019-10-30 14:30 3 Błeszno
Błeszno 1
2019-10-31 08:00 2019-10-31 09:30 1 Białobrzegi
  • ul. Krakowska
Białobrzegi Ośrodek Zdrowia
2019-10-31 09:00 2019-10-31 13:00 4 Radom
  • ul. Klejowa nr 24 Sklep;
Klejowa
2019-10-31 09:00 2019-10-31 10:30 1 Białobrzegi
  • ul. Jodłowa
Białobrzegi Borki
2019-10-31 11:00 2019-10-31 14:30 3 Gutów
Gutów 5
2019-10-31 11:30 2019-10-31 14:30 3 Wolanów
  • Kowalanka od nr 7 do 24;
Kowalanka 2
pgedystrybucja_site