Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Kosuty
  • Kolonia od nr 101 do 116 oraz od nr 159 do 162A
2019-12-09 00:00 2019-12-09 00:00 08-0228 KOLONIA KOSUTY 2
wymiana transformatora
Rzeszotków
  • Rzeszotków Kol.
2019-12-09 08:00 2019-12-09 12:00 4 06-1697 RZESZOTKÓW 3; 06-1330 RZESZOTKÓW KOL.; 06-1696 RZESZOTKÓW 2;06-1695 RZESZOTKÓW 1
montaż układów łukoochronnych
Żabokliki
  • ul. Parkowa ZK 06z08707, 06z09701
2019-12-09 09:00 2019-12-09 16:00 7 06-2385 ŻABOKLIKI 5
Przyłączenie
Nakory
  • nr 102, 103, 103A, 104, 104A, 105 w tym budynek dawnej szkoły oraz stacje obce Nakory Ferma Drobiu 06A0027, 06A2464
2019-12-09 12:00 2019-12-09 16:00 4 06A0027 NAKORY FERMA DROBIU;06A2464 NAKORY FERMA DROBIU 2;06-1713 (NAKORY 3
Montaż układów łukoochronnych oraz ograniczników przepięć
Nakory
  • od nr 47 do 82,
Krynica
  • Krynica Kol.
Stany Duże
Stany Małe
2019-12-10 08:00 2019-12-10 12:00 4 06A0033 FERMA DROBIU KRYNICA; 06-1301 (KRYNICA KOL. 4; 06-1139 KRYNICA KOL.2 06-1138 KRYNICA KOL. 1. ;06-1712 NAKORY 2
wymiana przewodów w przęsłach 1/2-1/4 - Likwidacja podwójnych złączek,Montaż układów łukoochronnych na słupach nr 1, 2, 3, 22, 30, 49
Baczków
  • od nr 1 do 67 oraz szkoła i Dom Pomocy Społecznej,
Wólka Ciechomska
2019-12-10 09:00 2019-12-10 12:00 3 08-0884 BACZKÓW 4; 08-0177 BACZKÓW SZKOŁA; 08-0176 BACZKÓW 3; 08-0174 BACZKÓW; 1; 08-0173 WÓLKA CIECHOMSKA.
Eksploatacja
Podnieśno
  • stacja obca Podnieśno Nasiłowski nr 06A0029
2019-12-10 12:00 2019-12-10 15:00 3 06A0029 T I M NASIŁOWSKI
Wymiana rozłącznika jednobiegunowego SZ-24
Grala-Dąbrowizna
Budy
Wólka Kobyla
Dąbrówka-Stany
  • Kolonia.
2019-12-11 07:00 2019-12-11 15:00 8 06-2365 GRALA 3 ;06A0049 WÓLKA KOBYLA PIECZARKARNIA 2; 06A63C0004 GRZYBOWY RAJ;
06A-Pieczar.W.K Wólka Kobyla Pieczarkarnia; 06-2397 GRALA 4; 06-1020 DĄBRÓWKA STANY KOL. 1; 06-1268 WÓLKA KOBYLA 3; 06-2103 WÓLKA KOBYLA ; 06-1647 GRALA 2; 06-1629 WÓLKA KOBYLA 2;06-0916 BUDY;06-0880 WÓLKA KOBYLA 1;06-1646 GRALA 1 ;06-1645 ŻEBRAK .
przycinka,wycinka gałęzi w pasie linii SN
Białki
  • ul. Złota ZK 06z04035
2019-12-11 08:00 2019-12-11 10:00 2 06-1310 BIAŁKI 1
Przyłączenie
Fiukówka
  • od nr 1 do 35
2019-12-11 08:30 2019-12-11 12:00 3 08-0638 FIUKÓWKA 3
Eksploatacja
Białki
  • ul. Złota ZK 06z04035
2019-12-11 09:00 2019-12-11 16:00 7 06-1310 BIAŁKI 1
Przyłączenie
Białki
  • ul. Złota ZK 06z04035
2019-12-11 15:00 2019-12-11 17:00 2 06-1310 BIAŁKI 1
Przyłączenie
Młynki
Oleśnica
Kaczory
Wola Wodyńska
  • Wola Wodyńska Kol.
Soćki
Wodynie
  • ul. Wolińska Wodynie Kol.
  • ul. Siedlecka od nr 8 do 31
  • ul. Słoneczna
  • ul. Krótka
  • ul. Północna
2019-12-12 00:00 2019-12-12 00:00 06-2350 WOLA WODYŃSKA 8; 06-63A0042 WOLA WODYŃSKA KOL. 4;06-2403 OLEŚNICa 6;06-2377 KAMIENIEC ; 06-2382 MŁYNKI 3; 06-2284 WODYNIE SZKOLNA; 06-2227 WOLA WODYŃSKA 2;06-1114 WOLA WODYŃSKA KOL. 5; 06-2240 OLEŚNICA 5; 06-1098 OLEŚNICA 3;06-1097 OLEŚNICA 2 ;06-1600 OLEŚNICA SKR; 06-1349 WODYNIE KOL. 3; 06-1112 WOLA WODYŃSKA KOL. 3; 06-0928 WODYNIE KOL. 1; 06-0912 KACZORY K/OLEŚNICY;
06-1099 OLEŚNICA 4; 06-1972 OLEŚNICA HYDROFORNIA; 06-1360 MŁYNKI 2;
06-0932 SOĆKI; 06-0007(WOLA WODYŃSKA; 06-1344(WOLA WODYŃSKA 7; 06-1768
WODYNIE SZKOŁA;
przycinka gałęzi w pasie linii SN
Siedlce
  • ul. Garwolińska nr 103 oraz (ZK nr 3039 CPN Gazowy)
  • ul. Bernarda Bucholca od 1 do 27 nr nieparzyste
2019-12-12 08:00 2019-12-12 14:00 6 06-2015 SIEDLCE W-18
przegląd stacji
Hołubla
Stasin
Koryciany
Doliwo
Olędy
2019-12-12 10:00 2019-12-12 12:00 2 06-0771 STASIN 2; 06-2362 DOLIWO 4; 06A-BRYKIETY OLĘDY BRYKIET;06-1100 HOŁUBLA 5;
06-1372 STASIN TUCZARNIA; 06-1073 DOLIWO 3; 06-2131 HOŁUBLA 3;06-1875 OLĘDY;06-1072 DOLIWO 2;06-0770 STASIN 1; 06-1821 KORYCIANY; 06-0441 HOŁUBLA 2;
06-0528 HOŁUBLA 1;
Inne
Charlejów
  • od nr 133 do 165
2019-12-12 11:30 2019-12-12 13:30 2 08-0632 CHARLEJÓW 5
Przyłączenie
Wodynie
Wola Serocka
Łomnica
Kołodziąż
  • Kołodziąż Nowiny
2019-12-13 07:00 2019-12-13 12:00 5 06-2372 ŁOMNICA 2;06-63A0035 WODYNIE GS ;06-1117 WOLA SEROCKA 2; 06-0870 WOLA SEROCKA 1;06-0833 KOŁODZIĄŻ NOWINY; 06-0728(ŁOMNICA; 06-0003 WODYNIE
przycinka gałęzi w pasie lini SN
Siedlce
  • ul. Starowiejska od nr 277 do 321
  • ul. Modrzewiowa 5, i od nr 11 do 59
  • ul. Kasztanowa 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
  • ul. Jodłowa 2, 4
  • ul. Pantaleona Potockiego 1
  • ul. Świerkowa nr 1, 3, 5, 7, 9
2019-12-13 08:00 2019-12-13 14:00 6 06-1949 SIEDLCE MODRZEWIOWA
przegląd stacji
Siedlce
  • ul. Żytnia od nr 88 do 151A
  • ul. Łąkowa od nr 1 do 23
  • ul. Chabrowa od nr 5 do 8
2019-12-13 09:00 2019-12-13 15:00 6 06-1671 SIEDLCE ŻYTNIA
Przyłączenie
Seroczyn
Żebraczka
Rudnik Mały
Rudnik Duży
Kołodziąż
2019-12-13 11:00 2019-12-13 15:00 4 06-1150 SEROCZYN KR; 06-1054 SEROCZYN PGR; 06-2112 KOŁODZIĄŻ 3; 06-2104 RUDNIK MAŁY 1; ; 06-2186 ŻEBRACZKA 2; 06-0737 KOŁODZIĄŻ 2; 06-1765 SEROCZYN 4; 06-0736 KOŁODZIĄŻ 1;06-2185 ŻEBRACZKA 1;06-1996 SEROCZYN 3;06-0729 RUDNIK DUŻY;
06-1055 SEROCZYN 1; 06-1764 SEROCZYN 2; 06-1565 SEROCZYN OSIEDLE MIESZKANIOWE
przycinka gałęzi w pasie lini SN
Czajków
Szostek
Toki
2019-12-14 08:00 2019-12-14 12:00 4 06-0934 SZOSTEK 2; 06-1772 SZOSTEK PGR; 06-0924 TOKI; 06-0739 (CZAJKÓW
przycinka gałęzi w pasie linii SN
Dąbrówka-Stany
Czerniejew
2019-12-16 07:00 2019-12-16 12:00 5 06A61C0003 ZELMET;06-1125 DĄBRÓWKA STANY KOL. 2; 06-1779 CZERNIEJEW 3; 06-1778 CZERNIEJEW 2; 06-1777 CZERNIEJEW 1; 06-1598 DĄBRÓWKA STANY 2; 06-1597 DĄBRÓWKA STANY 1; 06-1362 DĄBRÓWKA STANY 3 ,
przycinka gałęzi w pasie linii SN
Siedlce
  • ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego nr parzyste od 2 do 48, nieparzyste od 1 do 9
  • ul. Adama Asnyka nr. parzyste od 22-52
  • ul. Ignacego Paderewskiego nieparzyste od 1 do 19
  • ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego nr parzyste od 14 do 32
  • ul. Leopolda Staffa nr parzyste od 2 do 16
2019-12-16 08:00 2019-12-16 14:00 6 06-1906 SIEDLCE KRASZEWSKIEGO
przegląd stacji
Domanice
  • Domanice Podzdrój
2019-12-16 08:00 2019-12-16 14:00 6 06-1605 DOMANICE 5 PODZDRÓJ
wymiana szafki nN
Okrzeja
  • Kolonia Szczepaniec nr 4 i 5
2019-12-16 09:30 2019-12-16 12:30 3 08-0642 OKRZEJA 13
Przyłączenie
Dobrzanów
Czerniejew
  • Czerniejew Masarnia
Kłódzie
Ozorów
  • Ozorów Kol., stacja obca Ozorów Pieczarki 06A0019
2019-12-16 11:00 2019-12-16 15:00 4 06A0019 OZORÓW PIECZARKI; 06-1903 CZERNIEJEW MASARNIA;06-0918 SKARŻYN 2; 06-2308 DOBRZANÓW 4; 06-0982 DOBRZANÓW ; 06-0929 DOBRZANÓW 1; 06-1265 OZORÓW KOL. 2;06-0930 DOBRZANÓW 2; 06-0917 SKARŻYN 1;06-2001 KŁÓDZIE 2;
przycinka gałęzi w pasie linii SN
Siedlce
  • ul. Sokołowska 62 (parking)
2019-12-17 08:00 2019-12-17 14:00 6 06-1368 SIEDLCE T-4
wymiana ZK 1344
Kotuń
  • Kotuń Hydrofornia , Kotuń Kol. + Stacje obce Kotuń Libella i Kotuń Tartak
2019-12-17 08:00 2019-12-17 12:00 4 06A-TARTAK K. KOTUŃ TARTAK; 06A-LIBELLA KOTUŃ LIBELLA ;06-1987 KOTUŃ HYDROFORNIA;06-1105 KOTUŃ KOL. 1 ;06-1487 KOTUŃ KOL. 2 .
przycinka gałęzi w pasie lini SN
Wola Okrzejska
  • od nr 227 do 247
Lipiny
  • od nr 52 do 81, Grabów Szlachecki od nr 178 do 184
2019-12-17 08:30 2019-12-17 10:30 2 08-0097 KOBYLCZYK 1; 08-0643 LIPINY 3
wycinka i podcinka drzew zgodnie z umową
Wola Okrzejska
  • od nr 227 do 247
Lipiny
  • od nr 52 do 81; Grabów Szlachecki od nr 178 do 184
2019-12-17 08:30 2019-12-17 10:30 2 08-0097 KOBYLCZYK 1 ;08-0643 LIPINY 3 ;
wycinka i podcinka drzew zgodnie z umową
Wola Gułowska
  • nr 83G
2019-12-17 09:30 2019-12-17 14:00 4 08-63A0010 WOLA GUŁOWSKA 3
Przyłączenie
Baczków
  • od nr 1 do 25 i od nr 42 do 53
2019-12-19 09:00 2019-12-19 16:00 7 08-0175 BACZKÓW 2
Modernizacja
pgedystrybucja_site