Skarżysko

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-05-20 07:00 2019-05-20 15:00 8 Rdzuchów-Kolonia
linia 15kV GPZ Przysucha - SKR Skrzyńsko
2019-05-20 08:00 2019-05-20 15:00 7 Budzisław
  • 27-54
Budzisław 2
2019-05-20 08:00 2019-05-20 14:00 6 Mirzec
  • ul. Langiewicza od nr 69 do nr 92, dz. nr 761, 477/2, 471, 552/1,
Mirzec Poddąbrowa 1
2019-05-21 07:00 2019-05-21 16:00 9 Wola Więcierzowa
Beźnik
Dębiny
  • i Osiny
Rdzuchów
Sady
linia 15kV GPZ Przysucha - SKR Skrzyńsko
2019-05-21 08:00 2019-05-21 15:00 7 Gilów
  • całość od 52 do 100
Gilów 2
2019-05-21 08:00 2019-05-21 14:00 6 Wola Lipieniecka Duża
  • od nr. 41 do 58
Wola Lipieniecka Mała 2
2019-05-21 08:00 2019-05-21 15:00 7 Cieklińsko
  • 17-55
Cieklińsko 1
2019-05-21 08:00 2019-05-21 14:00 6 Zagórze
  • od nr 48 do 79, od nr 78B do 87A Łączna Zajamnie od nr 78 do 93
Zagórze 1
2019-05-21 08:00 2019-05-21 14:30 6 Mirzec
  • ul. Langiewicza Mirzec (Poddąbrowa), ul. Langiewicza od nr 25 do nr 43, od nr 32 do 54, dz. nr 295/1, 287/1,
Mirzec Poddąbrowa 2
2019-05-22 06:30 2019-05-22 08:30 2 Skrzyńsko
Janików
  • i Janików Kolonia
Gliniec
Brogowa
Klonowa
Wistka
Romualdów
Krajów
Zagórze
Komorów
linia 15kV GPZ Przysucha - SKR Skrzyńsko
2019-05-22 06:30 2019-05-22 16:00 9 Skrzyńsko
linia 15kV GPZ Przysucha - SKR Skrzyńsko
2019-05-22 08:00 2019-05-22 15:00 7 Cieklińsko
  • 1-63
Cieklińsko 2
2019-05-22 08:00 2019-05-22 15:00 7 Kolonia Kuźnia
  • 33-39
  • Wałsnów 1-66
Kolonia Kuźnia 3
2019-05-22 08:00 2019-05-22 14:30 6 Mirzec
  • ul. Langiewicza Mirzec ul. Langiewicza od nr 45 do nr 76 ( z wyłączeniem nr 50, 52, 54), dz. nr 664, 458/3, 455/1, 595, 349/2, 349/2, 594, 356, 362/2, 626, 682, 688
Mirzec Poddąbrowa 2
2019-05-23 06:30 2019-05-23 16:00 9 Janików
  • oraz Janików Kolonia
Gliniec
Brogowa
Klonowa
linia 15kV GPZ Przysucha - SKR Skrzyńsko
2019-05-23 08:00 2019-05-23 14:30 6 Kolonia Kuźnia
  • od nr 33 do 39
Kolonia Kuźnia 2
2019-05-23 08:00 2019-05-23 16:00 8 Miedzierza
  • 7-18
Miedzierz 5 obwód 1
2019-05-23 08:00 2019-05-23 14:30 6 Mirzec
  • Mirzec Poddąbrowa od nr 1 do nr 19, nr 32A, 37, 38, 39, dz. nr 329, 228, 330, 310, 288/2, 2802/2, 797/2
Mirzec Poddąbrowa 3
2019-05-24 06:30 2019-05-24 15:00 8 Wistka
Krajów
Romualdów
Zagórze
Komorów
linia 15kV GPZ Przysucha - SKR Skrzyńsko
2019-05-24 08:00 2019-05-24 14:30 6 Kolonia Kuźnia
  • od nr. 1 do 23
Lipienice
  • Kolonia od nr. 184 do 193
Kolonia Kuźnia 1
2019-05-24 08:00 2019-05-24 15:00 7 Grzymałków
  • ul. Polna 1-16
  • ul. Leśniówka 11-42
Grzymałków 1
2019-05-24 08:00 2019-05-24 14:30 6 Mirzec
  • Mirzec Stary od nr 20 do nr 36, nr 37, 38, 39 dz. nr 2620/10, 2789/2, budynki b. tartaku, odb. zasilany ze słupa nr 6,
Mirzec Poddąbrowa 3
pgedystrybucja_site