Suwałki

Zmień lokalizację.
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-10-24 08:00 2019-10-24 16:00 8 Kropiwne Nowe
  • numery: 1, 1A, 3, 4
10-587 Kropiwne Nowe obwód kierunek słup nr 1
gmina Suwałki
2019-10-25 08:00 2019-10-25 15:00 7 Jałowo
  • numery: od 20 do 30
10-139 Jałowo 2 obwód nr 2 i 3
gmina Rutka-Tartak
2019-10-28 08:00 2019-10-29 15:00 31 Nowa Wieś
  • numery: od 1 do 20
10-663 Nowa Wieś 1 obwód nr 1 i nr 2
gmina Bakałarzewo
2019-10-28 08:00 2019-10-28 15:00 7 Pełele
  • numery: od 11 do 13
10-621 Pełele Wieś obwód kierunek słup 17
gmina Puńsk
2019-10-28 08:00 2019-10-28 12:00 4 Augustów
  • ul. Gwiezdna
  • ul. Deszczowa
  • ul. Jutrzenki
  • ul. Pogodna
  • ul. Mgielna
  • ul. Sajenek
05-802 Sajenek, 05-1669 Sajenek 3, 05-1341 Sajenek OZLP
miasto Augustów
2019-10-28 10:00 2019-10-28 14:00 4 Bór
  • numery: 20, 21, 22, 25, 27, 28, 30, 32
05-431 Bór 1
gmina Augustów
2019-10-29 08:00 2019-10-29 16:00 8 Szypliszki
  • ul. 4 Sierpnia numery: od 3 do 11
  • ul. Kościuszki 1
  • ul. Lipowa numery: od 7 do 16
  • ul. Suwalska numery: od 4 do 35
Słobódka
  • numery: od 24 do 48
Becejły
  • numery: od 1 do 69
Krzywólka
  • 45
Postawelek
  • numery: od 1 do 10
10-616 Szypliszki 1,
10-764 Szypliszki 3,
10-766 Szypliszki 4,
10-144 Becejły,
10-1277 Becejły 2,
10-143 Becejły Postawelek
gmina Szypliszki
2019-10-29 08:00 2019-10-29 10:00 2 Augustów
  • ul. Bociania
  • ul. Łąkowa
05-19 Wiśniowa obwód kierunek słup 18
miasto Augustów
2019-10-29 08:00 2019-10-29 15:00 7 Lipówka
  • numery: od 2 do 35
05-170 Lipówka Wieś, 05-459 Lipówka 2, 05-442 Lipówka kol. 1, 05-443 Lipówka kol. 2, 05-1725 Lipówka kol. 3
gmina Raczki
2019-10-29 08:00 2019-10-29 15:00 7 Orzechówka
  • numery: od 16 do 25, 36
05-1330 Orzechówka 2
gmina Rajgród
2019-10-29 09:00 2019-10-29 12:00 3 Suwałki
  • ul. Północna 24 mieszkania od 17 do 32
10-991 Kamena 5 ZK 776
miasto Suwałki
2019-10-30 08:00 2019-10-30 15:00 7 Poluńce
  • numery: od 5 do 8
10-208 Poluńce SOG obwód nr 2 kierunek słup 25
gmina Puńsk
2019-10-30 08:00 2019-10-30 16:00 8 Augustów
  • ul. Cicha
  • ul. Sadowa
  • ul. Nowomiejska 82
05-595 Dąbrowskiego obwód kierunek słup 5
miasto Augustów
2019-10-30 08:00 2019-10-30 15:00 7 Huta
Budziski
Podcisówek
Cisów
  • 20, sklep
Kamień
  • 25, wieża EmiTel, wodociągi
05-79 Podcisówek,
05-772 Huta 1,
05-773 Huta 2,
05-774 Huta 3,
05-1529 Huta 4,
05-759 Budziski,
05-749 Cisów 2,
05-1129 Kamień SLR
gmina Sztabin
2019-10-30 08:00 2019-10-30 14:00 6 Rutki Nowe
  • numery: 1, 4, 89
Rutki Stare
  • 4
Czerkiesy
  • numery: 2, 3
Kamionka Nowa
  • numery: od 28 do 31, 34
05-991 Kamionka Nowa kol. 2
gmina Augustów, gmina Bargłów Kościelny
2019-10-30 08:00 2019-10-30 16:00 8 Kropiwne Nowe
  • numery: 2, 5, 6, 8, 9, 10, budowa
10-587 Kropiwne Nowe obwód kierunek słup 19
gmina Suwałki
2019-10-31 08:00 2019-10-31 15:00 7 Kiekskiejmy
  • 7
Łysogóra
  • numery: od 3 do 6
10-20 Kiekskiejmy 2 obwód kierunek słup 1
gmina Dubeninki
2019-10-31 08:00 2019-10-31 12:00 4 Motułka
Sosnowo
Kopiec
  • numery: 3, 5
05-956 Motułka, 05-765 Sosnowo
gmina Sztabin
2019-10-31 10:00 2019-10-31 14:00 4 Kopytkowo
Jasionowo Dębowskie
Dębowo
Polkowo
Jagłowo
Jaziewo
  • numery: od 84 do 95, 118, 120
Mogilnice
  • numery: od 1 do 20
05-967 Dębowo Śluza,
05-668 Mogielnice 2,
05-1448 Mogielnice 4,
05-453 Jaziewo kol.1,
05-413 Kopytkowo,
05-412 Jasionowo,
05-277 Polkowo 1,
05-278 Polkowo 2,
05-447 Jagłowo 1,
05-1560 Jagłowo 2,
05-1561 Jagłowo 3
gmina Sztabin
pgedystrybucja_site