Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-11-12 08:30 2019-11-12 10:30 2 Huta-Złomy
Huta Złomy: 1, 2, Leśniczówka.
2019-11-12 08:30 2019-11-12 10:30 2 Stara Huta
Huta Stara
2019-11-12 08:30 2019-11-12 10:30 2 Łówcza
Łówcza: 3, Nowa PGR.
2019-11-12 10:00 2019-11-12 14:00 4 Tomaszów Lubelski
  • ul. Emilii Plater Numery domów: 1, 3, 7, 9.
Pasieki
  • ul. Leśna Numery domów: 50, 52, 68, 70, 72.
Leśna
2019-11-12 10:30 2019-11-12 13:30 3 Jędrzejówka
Jędrzejówka: 1, 2, 3, 4, REA GSM, AERO 2.
2019-11-12 10:30 2019-11-12 13:30 3 Dębiny
Dębiny: 1, 2.
2019-11-12 10:30 2019-11-12 13:30 3 Narol
  • ul. Krupiecka
  • ul. Sportowa
Narol Osada Leśna
2019-11-13 08:00 2019-11-13 11:00 3 Lubaczów
  • ul. Juliusza Słowackiego Numery budynków: 7, 9a Dom Nauczyciela.
Lubaczów 15
2019-11-13 08:00 2019-11-13 11:00 3 Cieszanów
  • ul. Kościuszki
Cieszanów 6
2019-11-14 07:00 2019-11-14 08:00 1 Zawadki
Zawadki
2019-11-14 07:00 2019-11-14 08:00 1 Łosiniec
  • Kniazie
Łosiniec Kniazie: 1, 2.
2019-11-14 08:30 2019-11-14 10:30 2 Brzeziny
Brzeziny 2
2019-11-14 17:00 2019-11-14 18:00 1 Zawadki
Zawadki
2019-11-14 17:00 2019-11-14 18:00 1 Łosiniec
  • Kniazie
Łosiniec Kniazie: 1, 2.
2019-11-15 08:00 2019-11-15 15:00 7 Hulcze
Hulcze PGR sg
2019-11-15 08:00 2019-11-15 09:00 1 Hulcze
Hulcze PGR sm
2019-11-15 08:00 2019-11-15 09:30 1 Honiatyn
Honiatyn
2019-11-15 10:00 2019-11-15 11:30 1 Dołhobyczów
  • ul. Dolna
  • ul. Górna
  • ul. Nowy Świat
  • ul. Polna
  • ul. Parkowa
  • ul. Słoneczna
Dołhobyczów: Wieś, GR SM.
Ul. 22 Lipca
2019-11-15 13:00 2019-11-15 15:00 2 Hulcze
Hulcze PGR sm
2019-11-16 08:30 2019-11-16 10:30 2 Wolica Brzozowa
Wolica Brzozowa: 1, 3.
2019-11-16 08:30 2019-11-16 10:30 2 Komarów-Osada
  • ul. 3 Maja
  • ul. marsz. Józefa Piłsudskiego
  • ul. Rynek
  • ul. Polna
  • ul. Borowinka
  • ul. Kościuszki
Komarów: 5, 6, 8, 9 Wodociąg.
2019-11-18 08:30 2019-11-18 11:30 3 Mołożów
Mołożów 1
2019-11-18 08:30 2019-11-18 11:30 3 Tuczapy
Tuczapy 1
2019-11-19 08:00 2019-11-19 15:00 7 Lubaczów
  • ul. Cypriana Kamila Norwida Bloki numer: 4, 6, 34 oraz budynek numer 38.
Lubaczów 9
2019-11-19 08:00 2019-11-19 09:00 1 Polanka Horyniecka
Polanka Horyniecka 1
2019-11-19 12:00 2019-11-19 12:30 Polanka Horyniecka
Polanka Horyniecka 1
2019-11-19 12:30 2019-11-19 13:30 1 Nowe Brusno
Brusno 4
2019-11-19 16:30 2019-11-19 17:30 1 Nowe Brusno
Brusno 4
2019-11-20 08:00 2019-11-20 09:30 1 Polanka Horyniecka
Polanka Horyniecka: 2, Wodociąg.
2019-11-20 08:00 2019-11-20 12:00 4 Stare Sioło
  • Kolonia
Stare Sioło 1
2019-11-20 16:00 2019-11-20 17:30 1 Polanka Horyniecka
Polanka Horyniecka: 2, Wodociąg.
2019-11-21 08:00 2019-11-21 09:30 1 Polanka Horyniecka
Polanka Horyniecka: 2, Wodociąg.
2019-11-21 16:00 2019-11-21 17:30 1 Polanka Horyniecka
Polanka Horyniecka: 2, Wodociąg.
2019-11-26 08:00 2019-11-26 13:00 5 Stare Oleszyce
  • ul. Wiejska
Oleszyce
  • ul. Wiejska
  • ul. Jarosławska
  • ul. Zagrody
  • ul. Juliusza Słowackiego
Oleszyce Stare 2
2019-11-27 08:00 2019-11-27 13:00 5 Oleszyce
  • ul. Wiejska
  • ul. Błonie
  • ul. Kolejowa
  • ul. Mokra
  • ul. Aleksandra Puszkina
  • ul. Elizy Orzeszkowej
  • ul. Juliusza Słowackiego
Oleszyce 2
pgedystrybucja_site