Tomaszów-Lubelski

Zmień lokalizację
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-03-19 07:30 2019-03-19 12:00 4 Łaszczówka-Kolonia
Składowisko RZE
2019-03-19 08:00 2019-03-19 10:00 2 Swaryczów
Swaryczów 3
2019-03-19 08:00 2019-03-19 17:00 9 Wożuczyn
  • Osada budynki nr: 11, 27, garaże.
Wożuczyn Osada 2
2019-03-19 08:00 2019-03-19 12:00 4 Stary Dzików
  • ul. Tadeusza Kościuszki
  • ul. Bednarska
Dzików Stary 2
2019-03-19 12:00 2019-03-19 14:00 2 Ubrodowice
Ubrodowice 2A
2019-03-20 08:00 2019-03-20 17:00 9 Wożuczyn
  • Osada budynki: garaże.
Wożuczyn Osada 2
2019-03-20 08:00 2019-03-20 12:00 4 Nowe Sioło
  • Zagrobla
Nowe Sioło 1
2019-03-20 08:00 2019-03-20 10:00 2 Krzywe
Krzywe: 1, 2.
2019-03-20 08:00 2019-03-20 10:00 2 Podemszczyzna
Podemszczyzna: 1, 2, Puchacze.
2019-03-20 08:00 2019-03-20 10:00 2 Świdnica
Świdnica
2019-03-20 08:30 2019-03-20 12:30 4 Żulice
Żulice RSP 1
2019-03-20 13:00 2019-03-20 16:00 3 Łykoszyn
Łykoszyn 6
2019-03-21 08:00 2019-03-21 17:00 9 Wożuczyn
  • Osada budynki nr: 2, 15, 22, Sklep, garaż.
Wożuczyn Osada 2
2019-03-21 08:00 2019-03-21 12:00 4 Cewków
Cewków 5
2019-03-21 08:00 2019-03-21 13:00 5 Łaszczówka
  • ul. Tomaszowska Od ul. Świętojańskiej w kierunku Tomaszowa
Łaszczówka 4
2019-03-22 07:30 2019-03-22 08:30 1 Czartowczyk
Czartowczyk 4
2019-03-22 08:00 2019-03-22 17:00 9 Wożuczyn
  • Osada budynki nr: 12, 23, 24, 25.
Wożuczyn Osada 2
2019-03-22 08:00 2019-03-22 12:00 4 Dachnów
  • ul. Zakarczma
Dachnów 2
2019-03-22 08:30 2019-03-22 14:30 6 Zadębce-Kolonia
  • Obwód kierunek Zadębce.
Zadębce Kolonia 3
2019-03-22 08:30 2019-03-22 09:30 1 Czartowczyk
Czartowczyk: 2, 3, 5, 6, Kolonia.
2019-03-22 09:00 2019-03-22 11:00 2 Stare Oleszyce
  • ul. Wiejska Obwód kierunek Stare Sioło
Stare Oleszyce 4
2019-03-22 14:00 2019-03-22 15:00 1 Czartowczyk
Czartowczyk: 2, 3, 5, 6, Kolonia.
2019-03-22 15:00 2019-03-22 16:00 1 Czartowczyk
Czartowczyk 4
2019-03-23 07:00 2019-03-23 11:00 4 Susiec
  • ul. Tomaszowska Budynek UG i Banku
Susiec Skwarki 1
2019-03-23 07:00 2019-03-23 11:00 4 Grabowica
  • Budynek Szkoły
Grabowica 2
2019-03-25 08:00 2019-03-25 10:00 2 Jarczów-Kolonia Pierwsza
  • Zaolzie
Jarczów Kolonia 3
2019-03-25 11:00 2019-03-25 15:00 4 Tomaszów Lubelski
  • ul. Aleja Sportowa Odbiorcy zasilani z linii napowietrznej.
Szkoła Specjalna
2019-03-26 08:00 2019-03-26 11:00 3 Tyszowce
  • ul. Szwedzka
Tyszowce Rynek
2019-03-26 09:00 2019-03-26 11:30 2 Nowy Dzików
Dzików Nowy 4
2019-03-26 10:00 2019-03-26 13:00 3 Mircze
  • ul. Hrubieszowska
Mircze Nadleśnictwo
2019-03-27 09:00 2019-03-27 11:00 2 Stary Lubliniec
  • Obwód kierunek Cieszanów
Lubliniec Stary 4
2019-03-29 08:30 2019-03-29 13:00 4 Czerniczyn
  • Obwód słup nr 1-28 kierunek droga polna.
Czerniczyn 3
pgedystrybucja_site