Wyszków

Zmień lokalizację.
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-10-21 08:00 2019-10-21 14:00 6 Sadowne
  • ul. Grunwaldzka 4-16.
  • ul. Bohaterów 1939 r. 1-26.
07-0015 Sadowne 5.
2019-10-21 08:00 2019-10-21 15:00 7 Ugniewo
  • ul. Mazowiecka
  • ul. Szkolna
11-0821 UGNIEWO I.
2019-10-21 08:00 2019-10-21 12:00 4 Ruchna
Ruchenka
07-0478 Ruchenka 3, 07-0477 Ruchenka 2, 07-0629 Ruchna 1B.
2019-10-21 08:00 2019-10-21 14:00 6 Ugoszcz
07-0635 Ugoszcz 4.
2019-10-21 08:00 2019-10-21 15:00 7 Ostrów Mazowiecka
  • ul. Jana Radwańskiego
  • ul. Jana Harusewicza
  • ul. Stanisława Duboisa
  • ul. Małkińska
  • ul. Wiejska
  • ul. Wysoka
  • ul. Leona Surowskiego
  • ul. Ksawerego Taczanowskiego
  • ul. Zawiszy
  • ul. Tadeusza Kolasińskiego
11-1603 OSTRÓW MAZ. WIEJSKA, 11-1311 OSTRÓW MAZ. MAŁKIŃSKA III, 11-1312 OSTRÓW MAZ. MAŁKIŃSKA IV, 11-0859 OSTRÓW MAZ. DUBOISA.
2019-10-21 08:00 2019-10-21 15:00 7 Stara Sucha
Kopcie
  • MBM 41, Firma ZALIWSKI.
07-1623 07-1623 SUCHA 2, 07-1624 SUCHA 3, 07-0968 KOPCIE, 07-0975 SUCHA.
2019-10-21 09:00 2019-10-21 13:00 4 Ulasek
Zdziebórz
Wólka Zatorska
Przyłubie
Dębiny
Wiktoryn
Ciski
Suwin
Nowe Płudy
  • 45.
Stare Płudy
Somianka
  • Somianka Zakład Ślusarski, 96, 96A98, 98A, 99, 36J,37J, Dom Weselny oraz odbiorcy bez numerów.
11A3058 SOMIANKA ZAKŁAD ŚLUSARSKI, 11-1853 WIKTORYN, 11-1721 SOMIANKA VIII, 1-1567 DĘBINY HYDROFORNIA, 11-1734 SOMIANKA IX, 11-0462 DĘBINY III, 11-1229 CISKI II, 11-1385 SUWIN II, 11-1512 DĘBINY IV, 11-0313 ULASEK I, 11-0401 CISKI I, 11-1278 ULASEK IV, 11-0453 ZDZIEBÓRZ II, 11-1277 ULASEK III, 11-1276 ULASEK II, 11-0402 DĘBINY I, 11-0403 DĘBINY II, 11-0539 ZDZIEBÓRZ I, 11-0185 SUWIN I, 11-1213 WÓLKA ZATORSKA II, 11-0184 WÓLKA ZATORSKA I, 11-0186 PŁUDY STARE.
2019-10-22 07:00 2019-10-22 09:00 2 Łojew
  • Wysypisko.
Łopianka
07A3747 Łojew Wysypisko, 07A3768 Willa Inwest, 07A3757 Ambit, 07-1556 Łopianka 4, 07-1322 Łopianka 2, 07-1513 Łopianka 3.
Wyłączenie dotyczy: WIILA INWEST, AMBIT.
2019-10-22 08:00 2019-10-22 11:00 3 Stare Mursy
07-0850 Mursy 2.
2019-10-22 08:00 2019-10-22 15:00 7 Błędnica
11-1116 BŁĘDNICA III
2019-10-22 08:00 2019-10-22 14:00 6 Borzychy
  • ul. Leśna
  • ul. Szyszkowa
  • ul. Łąkowa
  • ul. Na Skraju
  • ul. Podlaska 29.
07-1388 Borzychy 4.
2019-10-22 08:00 2019-10-22 15:00 7 Sumiężne
11-1609 SUMIĘŻNE III.
2019-10-22 08:00 2019-10-22 18:00 10 Ostrówek
  • 48 do 115, 123, 134, 156.
07A1656 Ostrówek FUT, 07A1732 OSTRÓWEK MPSYSTEM, 07-0990 Ostrówek.
Wyłączenie dotyczy: FUT Ostrówek, OSTRÓWEK MPSYSTEM.
2019-10-22 08:00 2019-10-22 14:00 6 Sągole
07-0740 Sągole.
2019-10-23 08:00 2019-10-23 14:00 6 Ochudno
  • od nr 76 do nr 80.
11-0228 OCHUDNO III.
2019-10-23 08:00 2019-10-23 14:00 6 Wyszków
  • MBM.
Kucyk
Ossolin
07-0803 Wyszków MBM, 07-0467 Kucyk, 07-0466 Ossolin.
2019-10-23 08:00 2019-10-23 15:00 7 Ostrów Mazowiecka
  • ul. Podstoczysko
11-0896 OSTRÓW MAZ. SHM (centrala nasienna).
2019-10-23 08:00 2019-10-23 14:00 6 Kosów Ruski
  • 20-26.
07-0719 Sitne 3.
2019-10-23 08:00 2019-10-23 15:00 7 Sumiężne
11-1611 SUMIĘŻNE V.
2019-10-23 16:00 2019-10-23 18:00 2 Łojew
  • Wysypisko.
Łopianka
07A3747 Łojew Wysypisko, 07A3768 Willa Inwest, 07A3757 Ambit, 07-1556 Łopianka 4, 07-1322 Łopianka 2, 07-1513 Łopianka 3.
Wyłączenie dotyczy: WIILA INWEST, AMBIT.
2019-10-24 08:00 2019-10-24 14:00 6 Rytele-Olechny
  • 56-79.
07-0144 Rytele Olechny 1.
2019-10-24 08:00 2019-10-24 15:00 7 Kozołupy
  • 103 do 120.
07-1140 Kozołupy 4.
2019-10-24 08:00 2019-10-24 15:00 7 Sadoleś
  • 1-16.
07-0494 Sadoleś 1.
2019-10-24 08:00 2019-10-24 15:00 7 Poręba-Kocęby
11-0768 PORĘBA KOCĘBY I.
2019-10-24 08:00 2019-10-24 16:00 8 Wólka Kozłowska
  • nr 4,4b.n. 4.b.n. Tartak.
11-1059 WÓLKA KOZŁOWSKA III.
Wyłączenie dotyczy miejscowości Konary od nr 1 do nr 21, nr 34.
2019-10-24 08:30 2019-10-24 11:00 2 Grodziczno
11-0295 Grodziczno.
2019-10-24 14:00 2019-10-24 17:00 3 Telaki
  • 211, 213.
07-0690 Telaki 4.
2019-10-25 06:00 2019-10-25 08:00 2 Płatkownica
07-1548 Płatkownica 7, 07-0506 Płatkownica 1.
2019-10-25 07:00 2019-10-25 15:00 8 Węgrów
  • ul. Tadeusza Kościuszki 157, 161, 161A, 155, Mimar CPN 159.
07-0216 Węgrów Gaj.
2019-10-25 07:00 2019-10-25 16:00 9 Węgrów
  • PWIK.
07A1650 SUW Węgrów.
2019-10-25 08:00 2019-10-25 16:00 8 Trzcianka
  • 137A.
11-1155 TRZCIANKA III.
2019-10-25 08:00 2019-10-25 18:00 10 Wilczogęby
  • przepompownia.
Płatkownica
  • 21 do 39A.
07A1659 Wilczogęby przepompownia, 07-0507 Płatkownica 2.
2019-10-25 08:00 2019-10-25 14:00 6 Kosów Ruski
  • 11,15,25,62A.
07-0720 Sitne 2A.
ODWOŁANE
Rezygnacja z prac.
2019-10-25 08:00 2019-10-25 14:00 6 Zawiszyn
  • ul. Długa 1-20.
07-0959 Zawiszyn 1.
2019-10-25 17:00 2019-10-25 19:00 2 Płatkownica
07-1548 Płatkownica 7, 07-0506 Płatkownica 1.
pgedystrybucja_site