Wyszków

Zmień lokalizację.
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-10-23 08:00 2019-10-23 14:00 6 Ochudno
  • od nr 76 do nr 80.
11-0228 OCHUDNO III.
2019-10-23 08:00 2019-10-23 14:00 6 Wyszków
  • MBM.
Kucyk
Ossolin
07-0803 Wyszków MBM, 07-0467 Kucyk, 07-0466 Ossolin.
2019-10-23 08:00 2019-10-23 15:00 7 Ostrów Mazowiecka
  • ul. Podstoczysko
11-0896 OSTRÓW MAZ. SHM (centrala nasienna).
2019-10-23 08:00 2019-10-23 14:00 6 Kosów Ruski
  • 20-26.
07-0719 Sitne 3.
2019-10-23 08:00 2019-10-23 15:00 7 Sumiężne
11-1611 SUMIĘŻNE V.
2019-10-23 16:00 2019-10-23 18:00 2 Łojew
  • Wysypisko.
Łopianka
07A3747 Łojew Wysypisko, 07A3768 Willa Inwest, 07A3757 Ambit, 07-1556 Łopianka 4, 07-1322 Łopianka 2, 07-1513 Łopianka 3.
Wyłączenie dotyczy: WIILA INWEST, AMBIT.
2019-10-24 08:00 2019-10-24 14:00 6 Rytele-Olechny
  • 56-79.
07-0144 Rytele Olechny 1.
2019-10-24 08:00 2019-10-24 15:00 7 Kozołupy
  • 103 do 120.
07-1140 Kozołupy 4.
2019-10-24 08:00 2019-10-24 15:00 7 Sadoleś
  • 1-16.
07-0494 Sadoleś 1.
2019-10-24 08:00 2019-10-24 15:00 7 Poręba-Kocęby
11-0768 PORĘBA KOCĘBY I.
2019-10-24 08:00 2019-10-24 16:00 8 Wólka Kozłowska
  • nr 4,4b.n. 4.b.n. Tartak.
11-1059 WÓLKA KOZŁOWSKA III.
Wyłączenie dotyczy miejscowości Konary od nr 1 do nr 21, nr 34.
2019-10-24 08:30 2019-10-24 11:00 2 Grodziczno
11-0295 Grodziczno.
2019-10-24 14:00 2019-10-24 17:00 3 Telaki
  • 211, 213.
07-0690 Telaki 4.
2019-10-25 06:00 2019-10-25 08:00 2 Płatkownica
07-1548 Płatkownica 7, 07-0506 Płatkownica 1.
2019-10-25 07:00 2019-10-25 15:00 8 Węgrów
  • ul. Tadeusza Kościuszki 157, 161, 161A, 155, Mimar CPN 159.
07-0216 Węgrów Gaj.
2019-10-25 07:00 2019-10-25 16:00 9 Węgrów
  • PWIK.
07A1650 SUW Węgrów.
2019-10-25 08:00 2019-10-25 16:00 8 Trzcianka
  • 137A.
11-1155 TRZCIANKA III.
2019-10-25 08:00 2019-10-25 18:00 10 Wilczogęby
  • przepompownia.
Płatkownica
  • 21 do 39A.
07A1659 Wilczogęby przepompownia, 07-0507 Płatkownica 2.
2019-10-25 08:00 2019-10-25 15:00 7 Popowo-Parcele
  • ul. Nadbużańska
  • ul. Łabędzia
  • ul. Jaskrowa
  • ul. Rumiankowa
  • ul. Środkowa
  • ul. Piaskowa
  • ul. Niezapominajki
  • ul. Lawendowa
  • ul. Upojna
  • ul. Mniszkowa
Popowo-Letnisko
  • ul. Wiekowej Sosny
11-1050 Popowo Parcele VI.
Wyłączenie dotyczy również ulic: Popowaka, Ciepła, Szeroka, Żonkilowa.
2019-10-25 08:00 2019-10-25 14:00 6 Kosów Ruski
  • 11,15,25,62A.
07-0720 Sitne 2A.
ODWOŁANE
Rezygnacja z prac.
2019-10-25 08:00 2019-10-25 14:00 6 Zawiszyn
  • ul. Długa 1-20.
07-0959 Zawiszyn 1.
2019-10-25 17:00 2019-10-25 19:00 2 Płatkownica
07-1548 Płatkownica 7, 07-0506 Płatkownica 1.
2019-10-28 08:00 2019-10-28 15:00 7 Brok
11-1257 BROK CENTRA.
2019-10-28 08:00 2019-10-28 15:00 7 Lipniki
11-0700 LIPNIKI k/ OSTROWI.
2019-10-28 08:00 2019-10-28 15:00 7 Popowo-Parcele
11-1829 Popowo Parcele XI.
2019-10-28 08:00 2019-10-28 14:00 6 Rostki
  • 10-33.
07-0532 Rostki 1.
2019-10-28 08:00 2019-10-28 14:00 6 Tchórzowa
07-0486 Tchórzowa 3.
2019-10-28 08:00 2019-10-28 15:00 7 Myszadła
  • 60-80.
07-0954 Myszadła 3.
2019-10-29 08:00 2019-10-29 14:00 6 Nowomodna
Wirów
Wasilew Skrzeszewski
07-0663 Nowomodna 2, 07-0024 Nowomodna 1, 07-1016 Wirów Hydrofornia.
2019-10-29 08:00 2019-10-29 15:00 7 Dręszew
  • ul. Samosiejki od nr 5B do nr 18 oraz działki letniskowe, nr 12e, 6b.n.
  • ul. Zakole 40,43,44,51,58, 3b.n.
  • ul. Szkolna nr 1.
  • ul. Nadbużańska nr 3,3A,5,5A,6,7,12A,12B,14,16,16A, 16B, 4b.n.
11-0012 DRĘSZEW I.
2019-10-29 08:00 2019-10-29 14:00 6 Kukawki
  • ul. Piaskowa 1-10.
  • ul. Sosnowa 1-7.
07-0910 Kukawki.
2019-10-29 08:00 2019-10-29 14:00 6 Sulejów
  • ul. Ogrodowa 5-16.
07-0902 Wólka Sulejowska 3.
2019-10-29 08:00 2019-10-29 14:00 6 Kosów Ruski
  • 11,15,25,62A.
07-0720 Sitne 2A.
2019-10-29 08:00 2019-10-29 14:00 6 Rytele-Olechny
  • 56-79.
07-0144 Rytele Olechny 1.
2019-10-29 08:00 2019-10-29 15:00 7 Nieskórz
11-0719 NIESKÓRZ I.
2019-10-30 08:00 2019-10-30 14:00 6 Budziska
  • 61- 111 (nieparzyste),7-134a (parzyste).
07-1048 Budziska 2.
2019-10-30 08:00 2019-10-30 15:00 7 Rostki Wielkie
11-0788 ROSTKI WIELKIE I.
2019-10-30 08:00 2019-10-30 14:00 6 Gródek-Dwór
07-0537 Gródek 3 Dwór.
2019-10-30 08:00 2019-10-30 15:00 7 Majdan
  • 14-54.
07-0233 Majdan 2.
2019-10-31 08:00 2019-10-31 14:00 6 Samotrzask
  • 15-28.
07-0516 Samotrzask.
2019-10-31 08:00 2019-10-31 15:00 7 Stoczek
  • ul. Węgrowska 7-22.
07-0829 Stoczek 8.
2019-10-31 08:00 2019-10-31 14:00 6 Paderewek
  • Kolonie 72-80.
07-1242 Paderewek Kol. 3.
pgedystrybucja_site