Obszar Data rozpoczęcia Data zakończenie Godziny Stacja
Płatkownica
  • Tartak.
2019-12-07 09:00 2019-12-07 15:00 6 07-1500 Płatkownica 6.
Warchoły
  • 1,3.
2019-12-09 08:00 2019-12-09 14:00 6 07-1600 WARCHOŁY 3.
Ząbków
  • Kolonie.
2019-12-09 08:00 2019-12-09 13:00 5 07-0051 Ząbków kol. 1.
Choiny
2019-12-09 08:00 2019-12-09 15:00 7 11-0625 CHOINY I.
Jasienica
  • ul. Lipowa 52,56,58,60,62A,62B,64,65,69, 6b.n. nr 4, 6b.n.
2019-12-09 08:00 2019-12-09 16:30 8 11-0133 JASIENICA VI A.
Koziki
Koziki-Majdan
Ruda
Choiny
Grębki
Fidury
2019-12-09 08:00 2019-12-09 17:00 9 11-1918 WIŚNIEWO IV, 11-1922 KOZIKI, 11-0685 KOZIKI MAJDAN II, 11-0626 CHOINY II, 11-0852 FIDURY, 11-0830 WIŚNIEWO II, 11-0614 WIŚNIEWO III, 11-0792 RUDA, 11-0625 CHOINY I, 11-0640 GRĘBKI, 11-0700 LIPNIK k/ OSTROWI, 11-0651 JARZĄBKA, 11-0670 KOZIKI MAJDAN I, 11-0831 WIŚNIEWO I, 11-0674 KOZIKI SZKOŁA.
Wyłączenie dotyczy miejscowości Wiśniewo i Lipnik k. Ostrowi Maz.
Nowy Świętochów
  • 15-20.
2019-12-09 08:00 2019-12-09 14:00 6 07-0915 Świętochów 1.
Żochy
  • 26-63.
2019-12-09 08:00 2019-12-09 14:00 6 07-1399 Żochy 4.
Ruda-Kolonia
  • 17,19,21,23.
2019-12-10 08:00 2019-12-10 14:00 6 07-0167 Ruda 1.
Postoliska
  • 1 do 29.
  • ul. Wincentego Witosa
  • ul. Starowiejska
  • ul. Szymona
  • ul. Aksamitna
  • ul. Jadowska
  • ul. Nikodema Godlewskiego
  • ul. Rusałki
  • ul. Żwirowa
  • ul. Wiewiórcza
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Wodna
  • pl. Plac 3-go Maja
  • ul. Dojazdowa
  • ul. Żelazna
  • ul. Kazimierzów
Chrzęsne
  • ul. Mariańska
  • ul. Pod Lipą
  • ul. Familijna
  • ul. Przystankowa
  • ul. Sportowa
2019-12-10 08:00 2019-12-10 16:00 8 11-1006 POSTOLISKA IV, 11-1837 POSTOLISKA, 11-1005 POSTOLISKA III, 11-1004 POSTOLISKA VI, 11-0042 POSTOLISKA II.
Samotrzask
  • 2-10.
2019-12-10 08:00 2019-12-10 14:00 6 07-1552 Samotrzask 2.
Tulewo
  • 1A do 19, 21, 34.
Tulewo Górne
  • 1A,2A, 6, ZK 11z3290, 11z2129, 11z1784, 42, 44, 43, 49, 60.
Rybno
  • ul. Strażacka nr 3,5,2,35,6,7,6A,7A,6A,8,10,12,Sklep Remiza 11,14,16,mleczarnia,ZK-Przep
  • ul. Jeziorna nr 4,5,6,7.
  • ul. Nadbużańska nr 2,4,6,Szkoła,8, ZK3 - 2225.
  • ul. Wyszkowska nr 5, 30, 44,47, 48, 49, 52, 53, 55, 57,58, 59,60, 61,62, 63, 64, 65, 67, 67A, 70,71, 72, 74, 75,76, 77, 79 , 80, 81,82,83,84, 85,89, 92, 93, 94, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104,109, 110, 113, 113A, 116,117, 118, 119, 120, 122, 126, 130, 132, 136, 138, 14
  • FAMILIJNA 121, 123, 125.
  • DOLNA ZK -1698, 2 budynki bez numreów.
  • ul. Młoda
  • ul. Ogrodowa 5A, 7 i odbiorcy bez numerów.
  • ul. Osiedlowa 1, 2, 3, 20, 21, 22, 24, 30, 32, 36 , Sklep oraz odbiorcy bez numerów.
2019-12-10 08:00 2019-12-10 17:00 9 11-1755 TULEWO GÓRNE, 11-1063 TULEWO, 11-0191 RYBNO I, 11-1064 RYBNO II.
Żochy
  • 66-95.
2019-12-10 08:00 2019-12-10 14:00 6 07-1400 Żochy 5.
Ceranów
  • PGR.
2019-12-11 08:00 2019-12-11 14:00 6 07-0649 Ceranów PGR.
Żeleźniki
2019-12-11 08:00 2019-12-11 14:00 6 07-1514 Żeleźniki 6.
Starowola
  • ul. Graniczna 43.
  • ul. Szczygła
2019-12-11 08:00 2019-12-11 15:00 7 07-0958 Sekłak.
Błędnica
2019-12-11 08:00 2019-12-11 15:00 7 11-1116 BŁĘDNICA III.
Wrotnów
  • 123 do 135.
2019-12-11 08:00 2019-12-11 17:00 9 07-0780 Wrotnów 2 kol.
Gwizdały
  • ul. Sosnowa 1-18.
  • Brzeźniak 1-20 .
2019-12-11 08:00 2019-12-11 14:00 6 07-0800 Gwizdały Kolonia 3.
Śnice
  • 31 do 66.
Księżopole-Smolaki
  • 13.
2019-12-12 07:30 2019-12-12 16:00 8 07-0525 Śnice 1.
Jarnice
  • również Pieńki i Letnisko.
Zając
Węgrów
  • ul. Bagno
2019-12-12 08:00 2019-12-12 14:00 6 07-0282 Jarnice, 07-0523 Zając 3, 07-0283 Jarnice Pieńki 1, 07-0731 Bagno 2, 07-1178 Jarnice Pieńki 2, 07-0997 Jarnice Letnisko.
Żachy-Pawły
Nieskórz
Daniłowo-Parcele
2019-12-12 08:00 2019-12-12 15:00 7 11-0871 ŻACHY PAWŁY III, 11-0717 NIESKÓRZ PGR, 11-0721 NIESKÓRZ II, 11-0911 DANIŁOWO PARCELE, 11-0718 NIESKÓRZ MBM, 11-0872 ŻACHY PAWŁY II, 11-0719 NIESKÓRZ I.
Starowola
  • 13-15.
2019-12-12 08:00 2019-12-12 14:00 6 07-0518 Starowola 5.
Starowola
  • 1-24.
2019-12-12 08:00 2019-12-12 14:00 6 07-0504 Starowola 4.
Żochy
  • Kolonia 99-109.
2019-12-12 08:00 2019-12-12 14:00 6 07-0668 Żochy 3.
Górki Borze
2019-12-13 08:00 2019-12-13 14:00 6 07-0252 GÓRKI BORZE.
Żeleźniki
  • 138 do 143.
2019-12-13 08:00 2019-12-13 16:00 8 07-0271 Żeleźniki kol. 5.
Budziska
  • 70-142 (parzyste).
  • 63-113 (nieparzyste).
2019-12-13 08:00 2019-12-13 14:00 6 07-1048 Budziska 2.
Żochy
  • Kolonie 100-116.
2019-12-13 08:00 2019-12-13 14:00 6 07-0667 Żochy 2.
pgedystrybucja_site