Aktualności

W PGE Dystrybucja powstał jeden z najnowocześniejszych w Polsce ośrodków szkoleniowych dla energetyków

13 października br. został oddany do użytkowania przebudowany i zmodernizowany poligon szkoleniowy w Krasnobrodzie. Jest to jedno z niewielu miejsc w kraju, gdzie możliwe jest prowadzenie szkoleń w technologiach prac pod napięciem w sieciach średniego i niskiego napięcia. Uroczystego otwarcia obiektu dokonali członkowie zarządu PGE Dystrybucja, przedstawiciel PGE Polskiej Grupy Energetycznej oraz dyrekcja zamojskiego oddział PGE Dystrybucja.

pge_poligon_3.jpg

IV Łódzkie Forum Energetyczne

Od 5 października na terenie województwa łódzkiego odbywają się Łódzkie Fora Energetyczne, organizowane przez PGE Dystrybucja Oddział Łódź z myślą o samorządowcach. Formuła spotkań z przedstawicielami władz lokalnych: prezydentami miast, burmistrzami, wójtami na stałe wpisała się w harmonogram wydarzeń inicjowanych przez spółkę.

dsc04932_mini.jpg

PGE Dystrybucja nagrodzona

Podczas 17. edycji prestiżowej gali „Setka Kuriera” ogłoszono zwycięzców w pięciu kategoriach. W kategorii „Giganci”, czyli firmy woj. lubelskiego, która uzyskała obrót powyżej miliarda złotych bezkonkurencyjna okazała się PGE Dystrybucja. Nagrodę prezesowi zarządu Jarosławowi Kwaskowi wręczył prezes Kuriera Lubelskiego – Dariusz Kołacz.

6j_k_mini.jpg

II Energetyczne Forum Samorządowe w Rzeszowie

24 września br. w Rzeszowie odbyło się II Forum energetyczne kierowane do samorządowców z terenu działania PGE Dystrybucja Oddział Rzeszów – starostów, wójtów, prezydentów i burmistrzów miast. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz województwa podkarpackiego: Ewa Leniart - wojewoda Podkarpacki i Waldemar Szumny – pełnomocnik marszałka woj. podkarpackiego. Podczas Forum przedstawiono zamierzenia inwestycyjne na terenie gmin i powiatów z terenu działania PGE Dystrybucja Oddział Rzeszów oraz opinie i uwagi samorządowców.

Nowy budynek Rejonu Energetycznego Legionowo oddany do użytkowania

24 września  br. w Rejonie Energetycznym Legionowo, a konkretnie w miejscowości Michałów-Reginów, przy ul. Nowodworskiej 3, zorganizowano uroczystość poświęcenia i oddania nowo wybudowanej siedziby Rejonu. Na spotkanie przybyli przedstawiciele samorządu terytorialnego i wielu instytucji, z którymi na co dzień współpracują energetycy z Legionowa i Wołomina. 

img_9190.jpeg

PGE Dystrybucja rozpoczęła cykl spotkań z samorządami

17 września 2021 r. w Krasnobrodzie odbyło się Zamojskie Forum Energetyczne, które otwiera cykl spotkań z przedstawicielami samorządów na terenie działania PGE Dystrybucja. Organizacja Forum jest elementem współpracy spółki z samorządem lokalnym.

forum-media_mini.jpg
dystrybucja_site pgedystrybucja_site