preloader

Przetargi

Szanowni Państwo,

w lutym PGE Dystrybucja S.A. uruchomi nowy System Zakupowy, w którym będą znajdować się wszystkie postępowania publiczne i niepubliczne. Przeglądanie ogłoszeń możliwe będzie po kliknięciu w przycisk umieszczony poniżej lub wejściu na https://swpp2.gkpge.pl.

Informujemy, że aby wziąć udział w postępowaniach należy być zarejestrowanym użytkownikiem. Link https://oneplace.marketplanet.pl/ umożliwia bezpłatną, wstępną rejestrację Państwa firmy na platformie zakupowej Marketplanet OnePlace. Aby uzyskać pełny dostęp do procesów zakupowych i zamówieniowych Grupy Kapitałowej PGE w przyszłości, niezbędna jest rejestracja na Marketplanet OnePlace lub kontakt z biurem obsługi klienta OnePlace pod numerem +48 22 257 22 25.

System zakupowy

UWAGA!

Z powodu zagrożenia epidemiologicznego w Polsce bardzo prosimy

o składanie ofert wyłącznie drogą pocztową lub kurierem.

 

Od 25.05.2018 r. w Polsce będzie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i rady w sprawie ochrony danych osobowych (RODO). W związku z tym przedstawiamy poniżej informację (Klauzula informacyjna) wymaganą Rozporządzeniem dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,

w dniu 10.06.2019r. została zaktualizowana Procedura rejestracji Wykonawców w Bazie Kwalifikowanych Wykonawców PGE Dystrybucja S.A. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce „Baza Kwalifikowanych Wykonawców”.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informujemy, że w postępowaniach przetargowych PGE Dystrybucja S.A. wprowadzona została dogrywka w postaci aukcji elektronicznej. Wszystkie podmioty biorące udział w dogrywce zobowiązane są do zapoznania się z "Podręcznikiem oferenta - aukcje elektroniczne SWPP" 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- INFORMACJA ODDZIAŁU BIAŁYSTOK -
PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok informuje, iż we wszystkich postępowaniach wszczynanych po dn. 01.09.2016 r., w przedmiocie świadczenia usług wycinki drzew i krzewów pod liniami oraz w pobliżu linii elektroenergetycznych na terenie działania PGE Dystrybucja S. A. Oddział Białystok, wybór najkorzystniejszej oferty będzie dokonywany z zastosowaniem dogrywki w formie aukcji elektronicznej.
Wobec powyższego, Wykonawcy, którzy będą zainteresowani udziałem w postępowaniach prowadzonych w zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych, zobowiązani będą do posługiwania się bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.

Poniżej znaleźć można informacje dotyczące ogłoszonych, trwających i rozstrzygniętych postępowań o udzielenie zamówienia.

Odczytanie dokumentów dotyczących postępowań będzie wymagać posiadania programu Acrobat Reader. Można go pobrać bezpłatnie wchodząc na stronę producenta. Do pobierania i przeglądania dokumentów przetargowych zalecane jest stosowanie przeglądarki Internet Explorer w najnowszej wersji. Więcej informacji na ten temat oraz pliki do pobrania znajdują się na stronie producenta. 

Trwa ładowanie listy przetargów...
dystrybucja_site pgedystrybucja_site