preloader

Przetargi zakupowe

Szanowni Państwo,

w lutym PGE Dystrybucja S.A. uruchomi nowy System Zakupowy, w którym będą znajdować się wszystkie postępowania publiczne i niepubliczne. Przeglądanie ogłoszeń możliwe będzie po kliknięciu w przycisk umieszczony poniżej lub wejściu na https://swpp2.gkpge.pl.

Informujemy, że aby wziąć udział w postępowaniach należy być zarejestrowanym użytkownikiem. Link https://oneplace.marketplanet.pl/ umożliwia bezpłatną, wstępną rejestrację Państwa firmy na platformie zakupowej Marketplanet OnePlace. Aby uzyskać pełny dostęp do procesów zakupowych i zamówieniowych Grupy Kapitałowej PGE w przyszłości, niezbędna jest rejestracja na Marketplanet OnePlace lub kontakt z biurem obsługi klienta OnePlace pod numerem +48 22 257 22 25.

System zakupowy

UWAGA!

Z powodu zagrożenia epidemiologicznego w Polsce bardzo prosimy

o składanie ofert wyłącznie drogą pocztową lub kurierem.

 

Od 25.05.2018 r. w Polsce będzie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i rady w sprawie ochrony danych osobowych (RODO). W związku z tym przedstawiamy poniżej informację (Klauzula informacyjna) wymaganą Rozporządzeniem dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

 

Poniżej znaleźć można informacje dotyczące ogłoszonych, trwających i rozstrzygniętych postępowań o udzielenie zamówienia.

Odczytanie dokumentów dotyczących postępowań będzie wymagać posiadania programu Acrobat Reader. Można go pobrać bezpłatnie wchodząc na stronę producenta. Do pobierania i przeglądania dokumentów przetargowych zalecane jest stosowanie przeglądarki Internet Explorer w najnowszej wersji. Więcej informacji na ten temat oraz pliki do pobrania znajdują się na stronie producenta. 

Trwa ładowanie listy przetargów...
dystrybucja_site pgedystrybucja_site