Nowy Rejon Energetyczny w PGE Dystrybucja

PGE Dystrybucja informuje, że od 1 stycznia 2022 na terenie działania Oddziału Lublin funkcjonuje Rejon Energetyczny Radzyń Podlaski.

Nowa jednostka organizacyjna została wydzielona z Rejonu Energetycznego Biała-Podlaska.W jej strukturze działać również będzie Posterunek Energetyczny w Parczewie i Międzyrzecu Podlaskim.

W związku z powstaniem nowego Rejonu Energetycznego wszelkie prawa oraz obowiązki wynikające z obowiązujących umów zawartych przed 01.01.2022 r. przez Rejon Energetyczny Biała Podlaska, a dotyczące obszaru obsługiwanego przez RE Radzyń Podlaski będą realizowane przez Rejon Energetyczny Radzyń Podlaski.

Punkt Obsługi Klienta Dystrybucyjnego w Rejonie Energetycznym Radzyń Podlaski mieści się przy ul. Warszawskiej 98 w Radzyniu Podlaskim i czynny jest od poniedziałku do piątku,w godzinach: od 7:15 - 14:45.

 

Odbiorcy energii elektrycznej z obszaru działania Rejonu Energetycznego Radzyń Podlaski mogą kontaktować się na podane niżej numery telefonów:

·         991 - w przypadku wystąpienia awarii sieci elektroenergetycznej lub przerw w dostawie energii.

·         81-445-10-00 - informacje o przyłączeniach nowych obiektów do sieci elektroenergetycznej oraz  obsługa liczników

Zachęcamy również do skorzystania z aplikacji:

 991-Assistant  https://pgedystrybucja.pl/kontakt/aplikacja-991-assistant

Rejon Energetyczny Radzyń Podlaski obsługuje gminy: Radzyń Podlaski, Kąkolewnica, Borki, Czemierniki, Wohyń, Komarówka Podlaska, Ulan - Majorat, Międzyrzec Podlaski, Drelów, Parczew, Siemień, Dębowa Kłoda i Milanów.

dystrybucja_site pgedystrybucja_site