PGE Dystrybucja otworzyła kolejny Punkt Obsługi Klienta Dystrybucyjnego (POKD)

1. lipca w Oddziale Łódź został uruchomiony kolejny Punkt Obsługi Klienta Dystrybucyjnego. To już dwunasty POKD w aglomeracji łódzkiej. Punkt mieści się w siedzibie Rejonu Energetycznego Łódź, przy ul. Ratajskiej 5/7.

Nowy Punkt Obsługi Klienta Dystrybucyjnego w Łodzi jest czynny w takich samych godzinach jak POKD przy ul. Tuwima, czyli: w poniedziałki, środy, czwartki, piątki od godz. 7.00 do 15.00, we wtorki od 9.00 do godz.17.00. 

Na Klientów czekają tu dwa przestronne, dobrze zagospodarowane pomieszczenia: poczekalnia wyposażona w stoliki oraz część zasadnicza z dwoma stanowiskami obsługi (w zakresie warunków i umów przyłączeniowych oraz w zakresie usług dystrybucyjnych). Tu również znajduje się stanowisko kancelarii, gdzie przyjmowana jest korespondencja skierowana do Rejonu Energetycznego Łódź.

 

Pomieszczenia POKD wyposażone są w środki dezynfekujące, antybakteryjne długopisy i przesłony z plexi, gwarantujące bezpieczeństwo sanitarne zarówno Odbiorcom, jak i pracownikom.

 

Oprócz tradycyjnych form kontaktu (telefon, przesyłka pocztowa, osobista wizyta w POKD) Spółka obsługuje też specjalną aplikację internetową dedykowaną obecnym lub przyszłym Odbiorcom energii elektrycznej - Portal Nowych Odbiorców (PNO). Zachęcamy do bezpiecznego i wygodnego kontaktu przez Portal. Dzięki aplikacji PNO wszystkie osoby fizyczne, które chcą przyłączyć do sieci elektroenergetycznej nowy obiekt o mocy do 40 KW (np. dom, budynek gospodarczy, garaż, altanę) mogą w dogodnym miejscu i czasie złożyć wymagane dokumenty. Aplikacja w przejrzysty i prosty sposób przeprowadza Odbiorcę przez kolejne etapy procedury przyłączeniowej. Dodatkową korzyścią, jaką daje Portal, jest możliwość śledzenia przez Klienta statusu swojej sprawy.

dystrybucja_site pgedystrybucja_site