Energetycy kontra Brygida

Od czwartkowego wieczoru w Polsce szaleją śnieżyce, które przyniósł ze sobą kolejny już front atmosferyczny. Intensywne opady śniegu, choć tworzą piękny, zimowy krajobraz, stanowią utrudnienia na wielu płaszczyznach. Niestety, również linie energetyczne są narażone na uszkodzenia, a to prowadzi do powstawania awarii i przerw w dostawie energii.

We wszystkich Oddziałach Spółki występują obecnie rozproszone awarie i nieopanowane przerwy w dostawie energii elektrycznej. Każde takie zdarzenie jest natychmiast podejmowane, a nasze służby pracują nad tym, aby maksymalnie ograniczyć czas i zakres utrudnień. 

Energetycy PGE Dystrybucja wytrwale dążą do usunięcia awarii i przywrócenia prądu do każdego Odbiorcy, pracując często poza zasięgiem wzroku, z dala od zabudowań – w lasach i na polach, gdzie przebiegają linie energetyczne. Reklamacje są przyjmowane na bieżąco. Nasi fachowcy zrealizują każde zgłoszenie. Dokładamy wszelkich starań, by jak najszybciej prąd powrócił do każdego z Was!

 

Jeśli chcesz zgłosić awarię skorzystaj z Aplikacji 991 Assistant: https://pgedystrybucja.pl/kontakt/aplikacja-991-assistant

dystrybucja_site pgedystrybucja_site