Samochody dla 32. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu od PGE Dystrybucja

PGE Dystrybucja, spółka z Grupy Kapitałowej PGE przekazała kolejne samochody na potrzeby służb i instytucji społecznych. Tym razem auta trafiły do 32. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu.

Przekazanie samochodów odbyło się 7 czerwca w Zamościu w obecności przedstawicieli PGE Dystrybucja i 32. Wojskowego Oddziału Gospodarczego.

 

przekazanie-aut-1b.jpg

- Jesteśmy dumni, że możemy przekazać te samochody 32. Wojskowemu Oddziałowi Gospodarczemu w Zamościu. To ważny krok w umacnianiu więzi między sektorem energetycznym a wojskiem, które są kluczowe dla utrzymania bezpieczeństwa energetycznego kraju – powiedział Jan Frania, wiceprezes zarządu PGE Dystrybucja. -  Wierzymy, że te pojazdy będą nie tylko sprawnym narzędziem pracy, ale również symbolem naszego partnerstwa i wsparcia dla tych, którzy poświęcają się służbie dla kraju – dodał prezes Kwasek.

Ta inicjatywa stanowi jeden z wielu sposobów, w jaki PGE Dystrybucja buduje silne relacje z lokalnymi społecznościami oraz partnerami, którzy odgrywają kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa obywatelom.

 

przekazanie-aut-1a.jpg

- Dziękujemy za przekazane pojazdy, które wzmocnią nasze możliwości logistyczne w sprawnym zabezpieczaniu jednostek z rejonu odpowiedzialności. Wsparcie udzielane przez cywilne środowisko jest niezwykle ważne w tym trudnym okresie- powiedział Komendant 32. Zamojskiego Wojskowego Oddziału Gospodarczego ppłk Jerzy Muzyka.

Podobne przekazania samochodów wycofywanych z floty PGE Dystrybucja są przeprowadzane na terenie całej spółki. Wcześniej auta otrzymała m.in. Straż Rybacka w Kraśniku, schronisko dla zwierząt w gminie Jedlińsk,  Towarzystwo Przyjaciół Wsi Bieliniec czy strażacy z OSP Kośmin i Franciszkany.

dystrybucja_site pgedystrybucja_site