Wielkanocna aukcja charytatywna w PGE Dystrybucja

Pracownicy PGE Dystrybucja zorganizowali pierwszą wielkanocną aukcję charytatywną na rzecz dziecięcych beneficjentów. Blisko 5 tys. zł. zebranych w ramach charytatywnej licytacji przekazano Stowarzyszeniu Pomocy Dziecku w Kryzysie „Konik na Biegunach” z Łodzi oraz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci z Rzeszowa.

Pierwsza charytatywna licytacja w PGE Dystrybucja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Stronę z przebiegiem aukcji śledziło 1044 użytkowników natomiast w samej licytacji udział wzięło 75 pracowników ze wszystkich oddziałów oraz centrali spółki. Dzięki szczodrości pracowników wylicytowano 68 fantów za łączną kwotę 4915 zł. Na aukcję przeznaczone zostały ozdoby wielkanocne samodzielnie wykonane i podarowane przez pracowników. Darczyńcami w głównej mierze okazali się pracownicy Oddziału Łódź, którzy charytatywne kiermasze świąteczne organizują już od 6 lat.


Najwyższą kwotę osiągnął licytowany przez 5 godzin aukcji wielkanocny stroik. Niemniej zacięty pojedynek dotyczył dwóch innych pozycji z listy – królika zdobionego techniką quillingu oraz „lasu w słoiku”. Najbardziej szczodry licytujący, który oprócz „lasu w słoiku” kupił jeszcze 3 inne rzeczy, pracuje w rzeszowskim oddziale spółki. To właśnie pracownicy Oddziału Rzeszów wylicytowali fanty za
najwyższą kwotę.
Wielkanocna aukcja charytatywna to jeden z elementów całorocznego projektu spółki z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu dedykowanego dzieciom, pn. "O uśmiech dziecka".

dsc01729.jpg
dystrybucja_site pgedystrybucja_site