Drużyna PGE Dystrybucja Oddział Białystok zajęła trzecie miejsce w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej

16 drużyn wzięło udział w II Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej "Rotary Dzieciom", który odbył się w ostatni weekend września w Białymstoku. Dochód z organizacji turnieju został przeznaczony na modernizacje placu zabaw dla dzieci niepełnosprawnych Miejskiego Żłobka Integracyjnego w Białymstoku.

W dniach 30 września - 1 października 2017 roku na stadionie lekkoatletycznym BOSIR w Białymstoku odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Rotary Dzieciom”. W turnieju wzięło udział łącznie 16 drużyn, w tym drużyna PGE Dystrybucja Oddział Białystok. Osiągnięto też charytatywny cel turnieju, jakim było zebranie środków na budowę sensorycznego placu zabaw dla dzieci niepełnosprawnych.

Dochód z organizacji rozgrywek zostanie przeznaczony dla Miejskiego Żłobka Integracyjnego  nr 1 w Białymstoku w celu modernizacji placu zabaw i dostosowania go do potrzeb dzieci z różnym stopniem niepełnosprawności. . Placówka specjalizuje się głównie w opiece nad dziećmi niepełnosprawnymi w wieku 0-4 lat oferując im indywidualne programy stymulacji rozwojowej. Dzieci mają zapewniane również zajęcia wspomagające rozwój, prowadzone przez specjalistów oraz indywidualne programy do zajęć w domu. Wyposażenie placówki w pomoce pedagogiczne, sprzęt rehabilitacyjny, oraz odpowiedni plac zabaw pozwoli dzieciom aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

 

dystrybucja_site pgedystrybucja_site