PGE Dystrybucja TOP Pracodawcą Polski Wschodniej

PGE Dystrybucja otrzymała prestiżową nagrodę dla najlepszego pracodawcy we wschodniej Polsce, która została wręczona podczas V Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku.

Jury konkursu doceniło Spółkę PGE Dystrybucja za współpracę naukowo-techniczną z uczelniami wyższymi, wspieranie kształcenia zawodowego oraz szereg inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

Tegorocznych zwycięzców i nominowanych w konkursie wybrały władze samorządowe województwa lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, warmińsko-mazurskiego i świętokrzyskiego, a także przedstawiciele organizacji, realizujących politykę gospodarczą poprzez pozyskiwanie inwestorów i rozwój przedsiębiorczości. Po raz pierwszy na najlepszego pracodawcę mogli głosować także internauci.

 

- Nagroda TOP Pracodawca Polski Wschodniej to dla nas ogromny zaszczyt, ale i zobowiązanie do dalszej intensywnej pracy. Dzięki takim wyróżnieniom mamy pewność, że prowadzone przez nas projekty i inicjatywy są dobrze odbierane przez otoczenie zewnętrzne – powiedział po odebraniu nagrody Wojciech Lutek, prezes zarządu PGE Dystrybucja.

 

– Wyróżnienia dla TOP Pracodawców Polski Wschodniej przyznajemy już po raz czwarty. Dotychczasowe konkursy pokazały nam, jak istotne jest wskazywanie i nagradzanie pozytywnych trendów zachodzących na rynku pracy. Celem projektu jest wyłonienie grona wyróżniających się pracodawców z pięciu wschodnich województw naszego kraju, które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy. W gronie laureatów znalazły się firmy nowocześnie zarządzane, stawiające na innowacyjność, znaczące w swoich branżach – powiedział Rafał Kerger, redaktor naczelny portali WNP.PL, PortalSamorzadowy.pl i PulsHR.pl

 

Spółka PGE Dystrybucja została nagrodzona za skuteczną współpracę naukowo-techniczną z uczelniami wyższymi, realizację programu edukacyjnego „Wsparcie kształcenia zawodowego” oraz szereg inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

dystrybucja_site pgedystrybucja_site